Взуття після моєї дитини 26 розмір. Є і кроссівочки, і босоніжки, і ботіночки на осінь. Самовивіз Києв.
Левандовская18• 09 июня 2022
Может у кого-то есть 33-34 размер,летняя на мальчика,буду очень благодарна. Автор простите что в вашей теме
Ответ дляЛевандовская18
Я поїду до мами, там щось є після старшого, це буде в 20 числах. Я Вам обов´язково відпишусь.
Левандовская18• 09 июня 2022
Ответ дляBelosnezka1980
Спасибо большое
Ответ дляrealdream
Добрый день. А в каком Вы районе находитесь?
Добрый день, Дарницкий