Люблю_джаз• 09 июня 2022
Консилер для підлітка
Доброго дня, підкажіть будь ласка, донські 11,6 років, хоче консилер, щоб маскувати прищі. Чи можна в такому віці користуватися ним і який порекомендуєте? Дякую
Новогодняя пальма• 09 июня 2022
Лікувати прищі, навіщо маскувати, зараз літо жара ще гірше від нього буде
Дитині в 12 років не треба косметика, тільки забивати пори та заносити на прищі (((
Ух_ты_какая_я• 09 июня 2022
Шисейдо консилер очень хорошо замазывает, плотный, я прям не кисточкой наношу, а с кисточки капельку беру, мне пигментацию хорошо скрывает.
Люблю_джаз
• 09 июня 2022
Ответ дляНовогодняя пальма
Я теж за те що не треба, але такі реалії, дівчатка в класі користуються от і їй хочеться
Новогодняя пальма• 09 июня 2022
Ответ дляЛюблю_джаз
Чого не лікуєте? Скільки висипів? Поодинокі чи багато?
Люблю_джаз
• 09 июня 2022
Ответ дляУх_ты_какая_я
Дякую, але дуже дорого
Люблю_джаз
• 09 июня 2022
Ответ дляНовогодняя пальма
Поодинокі
Ух_ты_какая_я• 09 июня 2022
Ответ дляНовогодняя пальма
Вы странная, подростковый период начинается, ликуй не ликуй, прыщи если есть предрасположенность, будут лезть, пока гормональные бури. Почему бы и не замазывать на выходы в компании с друзьями например.
Новогодняя пальма• 09 июня 2022
Ответ дляУх_ты_какая_я
Странная вы(((
Ух_ты_какая_я• 09 июня 2022
Ответ дляНовогодняя пальма
Странная вы(((
Если прыщики единичные, не вижу в этом проблемы.
Лечение лечением, а ребенку нужно помогать комплексы побороть.
Новогодняя пальма• 09 июня 2022
Ответ дляЛюблю_джаз
Поодинокі
Зробіть бовтушку, рецепти є і інеті
Якщо є можливість купіть цей засіб, дуже добре навіть за ніч бореться з локальними висипами, вистачає на довго ватною паличкою точково
ЗдесяЯ• 09 июня 2022
Ответ дляЛюблю_джаз
Нехай шкіру від сонця захищає. У майбутньому собі спасибі скаже за це
Люблю_джаз
• 09 июня 2022
Ответ дляНовогодняя пальма
Зробіть бовтушку, рецепти є і інеті
Дякую
ЗдесяЯ• 09 июня 2022
Ответ дляУх_ты_какая_я
А хіба у неї вже комплекси? Звідки ця інфа?
Ух_ты_какая_я• 09 июня 2022
Ответ дляЗдесяЯ
То если ребенок просит, не просто так же
Новогодняя пальма• 09 июня 2022
Ответ дляЛюблю_джаз
Дякую
І привчіть її очищати шкіру, не тільки водою вмиватися а спец гелями і як писали вище захищати від сонця
ЗдесяЯ• 09 июня 2022
Ответ дляУх_ты_какая_я
Може так аби з масовки не виділяється. Думає, що буває ідеальна шкіра. Але так не буває, бо це людська шкіра та й ідеального не буває
Новогодняя пальма• 09 июня 2022
Автор і пошукайте не просто консиллер в декоративній косметиці а лікувальний, краще купити такий аби не просто маскувати
Бо може більш шкоди завдати дитячій шкірі те маскування просто, і ви ж розумієте що підбирати ви повинні сама по кольору бо може просто плям собі наставити брудних
...аяприкольная• 09 июня 2022
Ответ дляЛюблю_джаз
Дякую, але дуже дорого
Мейбелин Фит Ми посмотрите. Дочь им пользуетсятся именно для маскировки прыщиков лет с 12
Новогодняя пальма• 09 июня 2022
Ответ дляnataranha
Доброго дня, підкажіть, будь ласка, якими очищуючими гелями можна користуватися підлітку, щоб не пересушити шкіру і водночас очистити?
Cosrx Low Ph Good Morning Gel Cleanser
MarinkaRam• 09 июня 2022
Tarte беру, но не для прыщей, у меня и у дочки их нет. Но он плотный, перекроет их, оттенков много. Цена доступная и надолго хватает.
Люблю_джаз
• 09 июня 2022
Ответ для...аяприкольная
Дякую