Редиска Я• 09 июня 2022
Порадьте щось для хвилястого волосся
Волосся хвилясте, довге, не фарбоване, не пошкоджене, але пористе. За рахунок пористості надмірний об’єм. Шкіра голова нормальна, а далі сухе. Блиску, на жаль, нема зовсім.
Після миття дуже сильно плутається, без олії для волосся або чогось такого прочесати не можна, хоча і кондиціонер використовую.
Хоча би шампунь нормальний підібрати, бо то не промиває, то лупа з’являється, то шкіра голова чесатися починає. Користуюсь проф засобами, та все марно