ИграйМойГормон• 09 июня 2022
звикла купувати все по акціям, заздалегіть, а тут треба віддати борг у баксах
як же ж це зробити?
не брати з собою гроші та картки взагалі?
чому я такий бовдр, що не можу нормально заробити(((
треба б було робити запаси на зиму, але треба повернути 5 600$
Угги в горошек• 09 июня 2022
У меня вообще вопрос, 5600 откуда?
Живите по средствам без долгов и будет вам счастье
ИграйМойГормон
• 09 июня 2022
Ответ дляolga_ran
Як же що зробити? Перестати купувати?))
Я якби гроші винна була робила б усе можливе щоб швидше розрахуватися.
Не уявляю як можна транжирити коли ти винен людям чи в банк іт д
так ми і не транжиримо
все до купи і міняємо
Угги_в_горошек• 09 июня 2022
Ответ дляИграйМойГормон
так ми і не транжиримо
все до купи і міняємо
Ну да, а долг из воздуха взялся
ЯниЯ• 09 июня 2022
Ответ дляЛеди_в_ночи
Да, автор любит сумбур
Я если честно ничо не поняла из написанного
Угги_в_горошек• 09 июня 2022
Ответ дляИграйМойГормон
натрапили на будиночок
позичили гроші
придбали
позичили гроші
придбали
Продайте будиночок, поверніть борг
ИграйМойГормон
• 09 июня 2022
друзі допомогли, дві родини
їм повертати
треба скоріше
витрачаємо зараз тільки на харчі
їм повертати
треба скоріше
витрачаємо зараз тільки на харчі
ИграйМойГормон
• 09 июня 2022
Ответ дляМанька Галченок
хату взяли а под нищеброда косишь,значит лавешка есть
5600 будинок
без води в домі
да, богачі
без води в домі
да, богачі
Булку Дай• 09 июня 2022
Ответ дляИграйМойГормон
5600 будинок
без води в домі
да, богачі
без води в домі
да, богачі
То ви взагалі нічого не мали відкладено? Я думала не вистачило, та й позичили. А ви ні бакса за душею, зате в борг хату купили
Булку Дай• 09 июня 2022
Ми з чоловіком до війни розглядали варіант покупки квартири, щоб не платити оренду, а вже своє. Щось мали відкладено, продали б одну машину, решту позичити і взяти квартиру. Жити там і платити не оренду, а віддавати борг. Зараз не ризикуєм. А ви отак нічого не маючи купили хату, ще й в такий час.... Чим ви думали віддавати?
Жена миллионера• 09 июня 2022
Автор, вам шашечки или ехать?
Вы хотите и домик купить, и харчами запасаться, и долг отдать не отказывая себе в привычном образе жизни?
Глаголица• 09 июня 2022
Ну я отдаю зп мужа, а запасаюсь за свои
. Тоже вложилось в новостной и взяли у родни в долг не доставшуюся суму. Теперь новострой стал, деньги родня требует сегодня, хотя есть но привальной заверенная отсрочка с нг, дом где жили разрушен, так теперь ещё и на оренде. Треш однако
Запасы делаю по чуть уже 2 месяца
Капитошечка• 09 июня 2022
Ответ дляМанька Галченок
Ну и жаргон
Люблю ХОЛОСТЯКА• 09 июня 2022
Ответ дляГлаголица
Ну я отдаю зп мужа, а запасаюсь за свои
Запасы делаю по чуть уже 2 месяца
Зачем брали в долг? Эхх, лучше жить по средствам и покупать на свое.
Глаголица• 09 июня 2022
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
А смысл объяснять? Взяли так как знали что можем отдать. А предложение было выгодное. Но как вышло так вышло.