Заява про оформлення допомоги ВПО в мене досі в обробці (прикріплене фото), подавав ще 30 квітня через дію у Дніпрі, в кого також ще не ухвалили цю заяву є такі?
Треба щось робити? Звертався до підтримки дії в телеграмі, там підказали що треба просто чекати та щось в мене це визиває сумніви, можливо треба хоча б набрати до УСЗН м. Дніпро?
Бо я розумію, що навіть чекати виплату без ухваленої заяви смішно
Ответ дляlilusun
Спробуйте в дії зайти в розділ «подати заявку на впо», чи прийде таке сповіщення, як на фото
Ви маєте на увазі перейти в ’повідомлення’, якщо так, то ніяких повідомлень про відмову чи щє щось немає
А якщо заново заходити розділу подати заяву на впо, то там пишеться, що заява в обробці
Ответ дляКсюндричка
Лучше позвонить в утсзн, они скажут есть вы в базе или нет
Дякую
annagarkavenko• 09 июня 2022
В мене така ж ситуація, телефонувала в Цнап, сказали, що в базі є я і дитина, очікуйте, ще не добрались до моєї справи... Якось так...
Ответ дляannagarkavenko
В цнап якої області телефонували?)
annagarkavenko• 10 июня 2022
Ответ дляДядя Богдан
В цнап якої області телефонували?)
По місцю тимчасового проживання.. Київська область
Elena-917e• 10 июня 2022
Ответ дляКсюндричка
А толку с того,есть ли он/она в базе?Мне Довидку бумажную распечатали в Собезе и все,тишина
Elena-917e• 10 июня 2022
Ответ дляannagarkavenko
Вот,вот,дело не в Довидке,а в Деле,которое должно быть на Вас заведено в Собезе и на основании этого личного Дела человека подают в списки на выплаты!!!
Elena-917e• 13 июня 2022
Ответ дляКсюндричка
Интересный вопрос)))У меня довидка есть,а вот дела в базе моего нет,соответственно и в списки на выплату меня не подали,курица какая-нибудь отложила,забыла на потом)))
Elena-917e• 13 июня 2022
Ответ дляannagarkavenko
Не добрались,это не завели на Вас дело)))у меня так же