Добрий день!
Уважно прочитала відгуки,але хотілось би "свіжих". Зацікавили такі лікарі, як Бишенко, Пелех. Хто в них нещодавно був, відгукніться. Хотілось, щоб в одному місці й лікування, і протезування. Звичайно, хочеться хоча б приблизно розуміти й ціни.
Ответ дляЕлена-2e06
Можу Вам порекомендувати лікаря на Чавдар 1, Осокорки, дуже хороший
Так, звичайно, буду рада. Якщо ще зорієнтуєте хоч приблизно за цінами, це взагалі буде чудово. Він і лікує, і протезує?
Татьяна-bfd8• 10 июня 2022
Ответ дляЕлена-2e06
И мне пожалуйста в личку напишите
Дякую! А де саме (подивилась, що це мережа)? І хотілось би конкретного лікаря, до якого Ви звертались)