Женамужная• 10 июня 2022
Мультики і дочка
Дівчата, знаходжусь закордоном. Працюю віддалено, дуже багато роботи.
Є дочка 5,2 роки, нею займалась бабуся.
Зараз бабуся повертається додому.
Я не зможу зайняти дитину фізично, у мене часто відео дзвінки, наради і тп. Працювати треба весь робочий час, і ще потім як засне.
Розумію, що прийдеться багато мультиків.
Що краще купити. Фінанси в мене обмежені.
В дитини пару років тому була проблема із фокусуванням зору, тому офтальмолог заборонив телефон, і сказав, що найкраще - чим побільше екран.
Що купити? Ноутбук дорого...ну і навіщо мені потім ця іноземна клавіатура на ноуті.
Планшет мабуть зір посадить.
Телевізор.. по-порше, wifi тут і так слабкий, не знаю що більше тягне.
і що я потім з тим телевізором буду робити (дома є маленький 32", я мріяла про великий), тому маленький мені нема сенсу.
І я просто не знаю, що тепер купувати, щоб займати дитину.
P.S. садка немає поряд
Є дочка 5,2 роки, нею займалась бабуся.
Зараз бабуся повертається додому.
Планшет мабуть зір посадить.
P.S. садка немає поряд
Женамужная
• 10 июня 2022
Ответ дляKristinka2106
Планшет
але вони теж як телефони..
хіба ставити його далеко.
чи брати побільше планшет, як половину ноутбука?
хіба ставити його далеко.
Самая СоветЧиваЯ• 10 июня 2022
Телевізор однозначно, планшет садить зір капітально, у вас ще зовсім манюня
Женамужная
• 10 июня 2022
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
що я потім робитиму з ним...
плюс мультики ж онлайн дивиться, де їх скачати потім..
ноут може вже краще...
Самая СоветЧиваЯ• 10 июня 2022
Ответ дляЖенамужная
що я потім робитиму з ним...
ноут може вже краще...
Але не менше 16 екран. Телик купіть бу, потім продасте, це дуже ходовий товар
Женамужная
• 10 июня 2022
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
дешеві телевізори з ушкодженнями матриці...