Женамужная• 10 июня 2022

Мультики і дочка

Дівчата, знаходжусь закордоном. Працюю віддалено, дуже багато роботи.
Є дочка 5,2 роки, нею займалась бабуся.
Зараз бабуся повертається додому.
Я не зможу зайняти дитину фізично, у мене часто відео дзвінки, наради і тп. Працювати треба весь робочий час, і ще потім як засне.
Розумію, що прийдеться багато мультиків.
Що краще купити. Фінанси в мене обмежені.
В дитини пару років тому була проблема із фокусуванням зору, тому офтальмолог заборонив телефон, і сказав, що найкраще - чим побільше екран.
Що купити? Ноутбук дорого...ну і навіщо мені потім ця іноземна клавіатура на ноуті.
Планшет мабуть зір посадить.
Телевізор.. по-порше, wifi тут і так слабкий, не знаю що більше тягне.
і що я потім з тим телевізором буду робити (дома є маленький 32", я мріяла про великий), тому маленький мені нема сенсу.
І я просто не знаю, що тепер купувати, щоб займати дитину.
P.S. садка немає поряд
Kristinka2106• 10 июня 2022
Планшет

автор Женамужная • 10 июня 2022
Ответ дляKristinka2106
Планшет
але вони теж як телефони..
хіба ставити його далеко.
чи брати побільше планшет, як половину ноутбука?
Куда ж без меня• 10 июня 2022
Б\у телевізор і мультики на флешку, якщо слабкий сигнал
Самая СоветЧиваЯ• 10 июня 2022
Телевізор однозначно, планшет садить зір капітально, у вас ще зовсім манюня
автор Женамужная • 10 июня 2022
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
що я потім робитиму з ним...
плюс мультики ж онлайн дивиться, де їх скачати потім..
ноут може вже краще...
Самая СоветЧиваЯ• 10 июня 2022
Ответ дляЖенамужная
що я потім робитиму з ним...
ноут може вже краще...
Але не менше 16 екран. Телик купіть бу, потім продасте, це дуже ходовий товар
автор Женамужная • 10 июня 2022
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
дешеві телевізори з ушкодженнями матриці...