_ЯгодаМалина_• 12 июня 2022

Ну что, Ванга не угадала... Какая следующая дата?

Вот тема была про 12 июня....https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3144614

Как же хочется чтоб все это поскорей закончилось, хочу вернуться домой, уехала ради ребенка....Цепляюсь за любую надежду....Но понимаю, что спасти нас может только какое то чудо.....Запад не торопится помогать, а что мы можем против такого монстра.....
natallochka• 12 июня 2022
Ответ дляkoreshk9
Я з Києва і зараз у Києві, біла у тітки березень і частину квітня
А я весь березень і квітень була у Києві і що тепер? Хто з нас кращий?
Волонтерством тут нікого не здивуєш, тут кожен другий волонтер, але це не дає вам право принижувати інших і кічитися своїм волонтерством
koreshk9• 12 июня 2022
Ответ дляnatallochka
Я не кічуся, а як ви із західної опинилися в Києві у самі гарячі місяці? Щось мало віриться у таке...Та ще і з малими дітьми мабуть?
Kalinaira• 12 июня 2022
Ответ дляkoreshk9
Вперше за 4 місяці одна ракета я не вважаю, що через це треба тікати закордон і не це не є приводом не повертатися у місто. Я в Києві, в який більше Тернопільської в сотні разів прилітало і теж вважаю його досить безпечним щоб повернутись, що я і зробила. А от Харків поки небезпечний бо там щодня луплять. Тому не порівнюйте непорівнянне
Ну они ж говорят что много моляться и в церковь по воскресенньям, а не на дачах пашут. Поэтому у них так.
koreshk9• 12 июня 2022
Ответ дляKalinaira
Бо вони лицеміри!
LoveYou• 12 июня 2022
Ответ дляLinalipo4ka
Тобто я з ваших слів глуха ,сліпа і тупа?Я пішу суто зі свого опиту ,а ви мені на біле кажете чорне?Як так?))Мені вас не шкода!
В тому вся різниця: мені шкода вас, вам мене - ні) І насміхання, куди без нього. Хоча ми говоримо про досить серйозні речі.
meatlug• 12 июня 2022
Ответ дляLoveYou
За що? За те, що мені болить за львів’ян, які стараються помогти, і я їх хочу захистити?
Так само росіянам соромно за украінців, які стараються себе захистити у цій війні.
За те шо у спільній біді ви постійно про свої комплекси торочите.
А ми, а нас, а нам ще у СРСР, всі нам невдячні, нам не кланяються…
Та схаменіться вже.
Ніхто не хоче бути вам винним, всі хочуть своє власне життя і житло і не пружити нікого. Хіба ж з власної волі люди змушені їхати на захід? Чи це туристичні примхи, за які не гріх і злупити втроє? Чи комусь в радість по гуманітаркам одяг шукати? Люди втрачають все, а вам «не така повага» тисне і тисне з теми в тему.
Ні, війна у всіх різна(((( комусь воду з батареї пити, комусь жалітися на брак подяки….
Kalinaira• 12 июня 2022
Ответ дляОль_Вія
НА західній, куди кожний день тільки в нашу маленьку область більше десятка похоронок щоденно приходить.... в моє село з початку війни 6 вже привезли...Але у подібних вам ’у Західній’ війни тема
Это очень печально и больно. Но назовите хотя бы одну область без похоронок.
natallochka• 12 июня 2022
Ответ дляkoreshk9
З чого ви взяли що я із західної?
І після вашого посту, це вам треба зняти корону, мені соромно за вас, я не вірю що ви волонтер
Kalinaira• 12 июня 2022
Ответ дляShellyBelly
Побійтеся Бога, Ви реально думаєте,що тільки на Західну похоронки приходять? В кожен куточок країни, скрізь горе.
Они думают что на востоке и в центре военкоматов нет.
koreshk9• 12 июня 2022
Ответ дляnatallochka
З чого ви взяли що я із західної?
А чому ж ви так за них переживаєте? Ви стикалися з ними? Жили там? Чули що вони говорять про киян? Ні? А я чула
КлаваЧерепиця• 12 июня 2022
Ответ дляVeronikca
Все дети имеют право на мирное и спокойное детство. И это записано в Конвенции ООН о правах ребёнка. Или вы против?
Перечитайте ще раз другий абзац мого посту, і не задавайте дивних питань.
natallochka• 12 июня 2022
Ответ дляkoreshk9
Я живу на 2 міста вже давно ще з 2014, і що з того
Іра.• 12 июня 2022
Ответ дляLoveYou
Нічого не доведете. Тут більшість притримуються конкретної думки, лайкають те все, піддакують. Сто разів обіцяла собі не заходити сюди і не псувати нерви.
LoveYou• 12 июня 2022
Ответ дляmeatlug
Та схаменіться вже.
Не я почала тему, я в захисті. Я Захищаю. А нападаєте Ви і вам подібні, бо все вам не така ЗУ. І люди не такі, і допомоги мало. Схаменіться.
Комплекси у вас, бо ви весь час у позі жертви, задумайтесь…
Kalinaira• 12 июня 2022
Ответ дляkoreshk9
Шкода хлопців, але похоронки приходять і у Києві щодня, і у Харкові, й в Одесі- у сотні міст і сіл по всій Україні, а за вашими словами воюють лише хлопці із західної? Бісять такі як ви. Війна для мирних це бойові дії і обстріли, там їх слава Богу нема
У нас 2 дня тихо и ужас подкрадываеся- куда прилетит в этот раз, что уготовили. А зу ’ Ой сирена, ой боюсь ’. Это не сравнимо.
dem_ira• 12 июня 2022
Я читала, что 10-12.06 будут какие-то сдвиги в нашу пользу. А война до 24года😭
Что закончится в один день, вы в это верите?
FuntikS• 12 июня 2022
Ответ дляkoreshk9
Бо вони лицеміри!
да, и на жилье нагревались, когда к ним ехали, зато в церковь ходят
natallochka• 12 июня 2022
Ответ дляІра.
Це так.
Я навіть скажу більше
Деякі думають що всі їм все винні, не розуміючи ситуації що війна всюди
Тут на західній люди добрі, але до того часу поки на них не почнуть бикувати
КлаваЧерепиця• 12 июня 2022
Ответ дляVeronikca
В Европе нашим тоже несладко. Мои родные сейчас в Дании и им до сих пор ни копейки не дали помощи.
А чого вони допомоги чекають?
Доньчині подруги в середині березня в Данію потрапили, вже всі влаштувались на роботу, працюють.
Соціальних виплат немає, але житло надали на пару місяців безкоштовно, зараз самі вже платять.
З роботою там проблем немає.
Kalinaira• 12 июня 2022
Ответ дляОль_Вія
Це хай мій опонент побоїться Бога і не розказує, що ’у Західній’ війни нема
Там где есть война- кафешки не работают, нет в парках толп гуляющих. Нет кинотеатров. Война там, где все закрыто , прилеты и разрушения. А кому повезло - не надо нытьем гневить Бога. А надо благодарить.
феечка.• 12 июня 2022
Ответ дляLoveYou
Ось це знецінення і неповага до ЗУ - як вкорінене в менталітет. Пуйло і рф загалом так ставляться до України, як інші українці до ЗУ. Сміються, все їм мало від нас, все не так, завжди в чомусь винні, шукають якісь негативи, викорінюють лише ложку дьогтю з бочки меду. Сумно це.
Відчувається така сама неповага до східної України, ми як всім вині, нам нічого не потрібно, в нас тільки західна є , все робиться як західна скаже, а що там потрібно на східній то таке, потім.
LoveYou• 12 июня 2022
Ответ дляKalinaira
Тобто ви насміхаєтесь з того, що люди бояться сирен, бо не знають, чим закінчиться повітряна тривога?

Ну то як нам офіційно заявлять, що на ЗУ сирена - це лиш звуковий ефект без наслідків, то ми і перестанем боятися.
natallochka• 12 июня 2022
Ответ дляфеечка.
В чому саме неповага?сама придумала сама образилась..
FuntikS• 12 июня 2022
Ответ дляnatallochka
в том, что не услышали Донбасс
LoveYou• 12 июня 2022
Ответ дляnatallochka
Це так.
Я навіть скажу більше
Скажу більше - занадто добрі навіть до бикуючих.
У нас вчителі цілодобово в школах волонтерять, допомогу по батькам збирали для тих же біженців, їсти їм готують, вдягають, заспокоюють, сидять з ними у бомбосховищі в разі тривоги.. І що, дуже їм вдячні? Та яке, більшість навіть не підозрює, що і на яких рівнях робиться заради ВПО.
Kalinaira• 12 июня 2022
Ответ дляLoveYou

В начале войны мы все боялись. Прикаждой серене я уходила в укромный уголок. Но не теперь. Теперь в моем краю бояться близких прилетов. Когда дрожат стекла и распахиваются двери. И следующий может стать твоим.А некоторые увлеклись . Сирену они бояться...
natallochka• 12 июня 2022
Ответ дляFuntikS
в том, что не услышали Донбасс
Що саме повинні були почути уточніть
Kalinaira• 12 июня 2022
Ответ дляLoveYou

Я констатирую факт.
FuntikS• 12 июня 2022
Ответ дляLoveYou
Львов отличный город, но это не вся зу. Там много где хамят просто, считают себя особенными. Плюс жадность порой зашкаливает.
Іра.• 12 июня 2022
Ответ дляnatallochka
Це так.
Я навіть скажу більше
💯