_ЯгодаМалина_• 12 июня 2022

Ну что, Ванга не угадала... Какая следующая дата?

Вот тема была про 12 июня....https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3144614

Как же хочется чтоб все это поскорей закончилось, хочу вернуться домой, уехала ради ребенка....Цепляюсь за любую надежду....Но понимаю, что спасти нас может только какое то чудо.....Запад не торопится помогать, а что мы можем против такого монстра.....
Veronikca• 12 июня 2022
Ответ дляLoveYou
Ось це знецінення і неповага до ЗУ - як вкорінене в менталітет. Пуйло і рф загалом так ставляться до України, як інші українці до ЗУ. Сміються, все їм мало від нас, все не так, завжди в чомусь винні, шукають якісь негативи, викорінюють лише ложку дьогтю з бочки меду. Сумно це.
Мен тоже это поражает. Никто не написал ничего хорошего. Продолжают обсирать Западную Украину. А я знаю многих людей с Западной, которые принимали бесплатно переселенцев, кормили, помогали. Но об этом не пишут - это типа само собой разумеется. Зато миллион раз уже написали, что где-то там подняли цену на квартиру во Львове.
LoveYou• 12 июня 2022
Ответ дляLinalipo4ka
До чого тут пропаганда???Я з дитиною зараз на Закарпатті,поки мешкаємо у дитячому таборі,майже безкоштовно.Але ,знаю від персоналу місцевого ,що ти хати,які стояли до війни роками не потрібні нікому ,зараз здають від 7000 за сарай без газу та води!!Це як ,по людські ?Та на приклад в Полтавській області знайому прихистили в таку саму хатку за комунальні послуги і допомогають усім селом !Як приклад!
Ну ви ж не маленька і розумієте що утопії не буває, але в загальному допомога колосальна. І знецінювати її не варто. Особливо таким як ви, які живуть майже безкоштовно, десь щось чули від сусідів і вже жаліються, які погані люди на ЗУ! А десь хтось сказав про допомогу на Полтавщині, то вже зрівнюють на їх користь . Як же соромно за всіх вас(
My_everything• 12 июня 2022
Ответ дляsamka
все будет хорошо. у всех украинцев.

много кто уехал в Турцию и снимают жилье за 400-500 евро,живут у моря и кушают все продукты очень дешево.
а на ЗУ можно было за 1000 только жилье снять
вот и получается,что деньги могли остаться в Украине,но нет....сами виноваты.
А где в Турции такие цены на жилье ? Я думала, что ниже 1000 евро возле моря не найти. Чтоб именно возле моря. Пробежалась по airbnb, то ничего не нашла по такой цене. Или очень-очень маленькое и сильно уставшее. И то не за 400.
Invictusgirl• 12 июня 2022
Ответ дляLoveYou
Конечно хорошие люди есть.
Но и бессовестных много, если бы их было мало, то мэр Львова, Хмельницкого и других городов, не кричали бы, что будут наказывать таких «мародеров»
meatlug• 12 июня 2022
Ответ дляLoveYou
Перекрутили як лихо) Так і живем.
Вчимося у найкращих!
Скільки за житло не плати - ти все одно винен. Ти невдячний кацап. Всі вже засвоїли. Так і живем.
LoveYou• 12 июня 2022
Ответ дляInvictusgirl
Конечно хорошие люди есть.
Безсовісні є всюди, ніхто не каже, що у нас всі шапочки золоті. Ми ж про загальну масу і загальне ККД.
Irina-5d24• 12 июня 2022
Ответ дляkoreshk9
Скоріше за все у Західній бо у виїхавших харків´ян, одеситів тощо нема ілюзій
А для чого ви ділите? Як завжди, і з Західної більш за все добровольців які за вас воюють. Я думаю вони більш за всіх бачать
natallochka• 12 июня 2022
Ответ дляInvictusgirl
Нет же.
Если учат язык, то и дальше на пособиях.
Курсы только на полдня, а дальше работать на миниджоб, исключение если для детей нет сада
С 01.06.2022 некоторым уже ничего не платят, как хочешь так и живи
Irina-5d24• 12 июня 2022
Ответ дляShellyBelly
Побійтеся Бога, Ви реально думаєте,що тільки на Західну похоронки приходять? В кожен куточок країни, скрізь горе.
Напишіть це тій, що про Західну написала. Ок?
ShellyBelly• 12 июня 2022
Дівчата,перестаньте сперечатися, ще не вистачає непорозумінь між своїми ж під час війни. Скрізь вистачає порядних і не дуже людей, від того,де людина проживає,не залежить аж нічого. Життя розсудить кожного. І того хто допомогає від усього серця,і того,хто за житло підняв ціни до небес,коли таке горе в країні.
У нас тут в будинку заселились переселенці. Троє дівчаток віком 7-8 років. Черкаси. Я не знаю звідки вони переїхали, просто знаю,що біженці. Так от, ці дівчатка вітаються постійно з усіма людьми,котрі проходять повз. Це так мені врізалось в пам´ять,бо інколи і сусід може не привітатися до тебе. Я це до того,що давайте помічати хороше. Я вірю,що хороших людей набагато більше
Veronikca• 12 июня 2022
Ответ дляmeatlug
Ні, не такі ж.
У них залишилися домівки і міста.
І в них триває життя.
Більше того - економічно вони виграли: більші оберти, більше споживачів, нові бізнеси як гриби щодня.
Як можна щиро думати, що вони такі ж постраждалі, як десятки тисяч маріупольців? Як Чернігів та Ірпінь? Як Харків та Попасна?
Яка черствість має бути у душі, щоб на один щабель житель Мукачева ставив себе з бучанцем???
Моя семья из Харькова. Десять дней племянница жила в Харькове под обстрелами. А сын мой в Кременчуге под сиренами и в страхе. Значит, по вашему племянница имеет право на спокойную жизнь в Европе, а мой сын обязан жить и терпеть сирены?
koreshk9• 12 июня 2022
Ответ дляIrina-5d24
Однаково добровольців, повірте. З чого ви взяли що лише із західної? Взагалі хочу щоб західна зняла таки трохи корону, бо як вас послухати, то лише ви благодетелі: і воюють лише ваші, і волонтерять лише ваші... Це БРЕХНЯ! Волонтерять і воюють всі! А в ці казки можуть вірити лише ті, хто нині з вами не зіштовхнувся особисто!
meatlug• 12 июня 2022
Ответ дляLoveYou
Поки шо соромно швидше за вас.
КлаваЧерепиця• 12 июня 2022
Ответ дляVeronikca
Мы все это прекрасно понимаем. Мои родители сейчас в Харькове. Но ... в более спокойных регионах тревоги постоянно, сирены воют день и ночь. Ракеты прилетают тоже. Экономика встала, работы у многих нет, дети все по домам. Мирной жизнью это тоже назвать нельзя. Поэтому многие и вывезли своих детей в мирную жизнь. Дети ходят в школы, спокойно гуляют, не вскакивают по ночам от воя сирен. Они имеют такое же право жить нормальной жизнью, как и все дети Украины.
На франківщині за тиждень було 3 чи 4 тривоги, це багато?
Всі діти, як і всі дорослі, як і котики з собаками і навіть крокодили з миколаївського зоопарку мають право на мирне спокійне життя, воду, їжу, роботу або іграшки (кому що)...
Але, вибачте, чому в основному западенки знецінюють проблеми людей з зони бойових дій або з постраждалих районів своїми криками про страшенну небезпеку для них(западенок) і їхніх дітей і старанно підкреслюють, що саме їх діти варті миру і найкращого?
Зараз реально ж майже неможливо в Європі недороге житло знайти тим, хто до останнього в зонах бойових дій знаходився або взагалі ледве з окупації вирвпвся, і всі розуміють, чому.
LoveYou• 12 июня 2022
Ответ дляІра.
Так було і до війни. Тут нічого не міняється.
Це вкорінюється з пеленок. Навіть в наших рос. школах у Львові це було. Насміхатися («рагулі») і в той же час вставати в позу жертви, якій усі західняки чомусь винні. То незмінно ще з СССР. А зараз загострилось. Ну все як у рф… тому і пропаганда дієва, бо почва прокладена дуже щільно.
LoveYou• 12 июня 2022
Ответ дляmeatlug
Поки шо соромно швидше за вас.
За що? За те, що мені болить за львів’ян, які стараються помогти, і я їх хочу захистити?
Так само росіянам соромно за украінців, які стараються себе захистити у цій війні.
Linalipo4ka• 12 июня 2022
Ответ дляLoveYou
Допомога колосальна звісно,але то допомога від стран Євросоюзу))І я бачила і допомогла ,коли приїжджала допомога,та нажаль ми так і не побачили багато чого з тої допомоги))Особливо завдяки таким як ми,як ви кажете ,табір почав працювати ,бо був зачинений майже рік на карантин ,та зараз персонал має можливість повернутися до роботи та отримувати зарплатню!І нашу можливість мешкати тут сплачувала Амєріка та Італія,а не як ні місцева громада)І не десь ,кто сказав про Полтаву ,а няня моєі дитини і в селі том дуже багато таких хатинок !Соромно повинно бути вам за ваше ставлення до нас!!Поки на своїй шкурі не відчуєте ,не зрозумієте!!І
natallochka• 12 июня 2022
Ответ дляkoreshk9
Бо мабуть тікали закордон, ні? А якби чоловіків випускали, то 100 відсотків поїхали б з ним. А соціальні гроші? Ті 2 тисячі з цінами на західній то такий пшик, за ці гроші треба ж і поїсти і за оренду шалені гроші сплатити. А на західній ніхто з чоловіків не палить, чи всі кинули 24 лютого?
Не переходьте на особистості, ви на місці наразі? Теж тікали?
Ведіть себе пристойно, працюйте, інтегруйтесь, і поважайте людей що дають вам прихисток, а то чорнота аж пре. А чоловік, так повинен захищати своє місто, чи ви думаєте чийсь інший чоловік повинен це робити, а ваш під спідницею сидіти?
meatlug• 12 июня 2022
Ответ дляVeronikca
А шо ви до мене з таким апломбом? Я сама в Україні. І сім’я моя. І син.
Невже важко прочитати, про шо мова? До чого тут ви і ваш син?
koreshk9• 12 июня 2022
Ответ дляLoveYou
Та нікому ви нічого не винні, ще приїжджаючи в дитинстві до тітки на західну, а вона туди вийшла заміж, там дуже багато поганого говорили про схід і про киян, і заздрість до киян шалена була і є, і розділяли саме ви себе: ось ми самі більші українці, а там ні, ось ми... а ви м´які такі... З війною це лише загострилось, на жаль. Мою думку, як людини яка знає і чує про західну з дитинства багато ви не зміните. Так в більшості там хороші люди, але багато і от таких як я написала, і за ними хороших не видно. А зверхнє ставлення до всієї іншої України там присутнє у всіх абсолютно
natallochka• 12 июня 2022
Ответ дляkoreshk9
А ви звідки?
КлаваЧерепиця• 12 июня 2022
Ответ дляVeronikca
Ну, я пишу тільки особисті враження і те, з чим зіткнулась особисто - і хороше, і погане.
Було б більше хорошого - написала б.
Irina-5d24• 12 июня 2022
Ответ дляsammy
Дивно. У класі сина в березні 95%дітей були з ЗУ. Жодної дитини з Чернігова,Харкова,Бучі. Тільки Західна. І були вони там вже 25,26 лютого. Місць у школі для інших дітей вже не вистачило
Чернігів, Харків, Буча - в Німеччині, Франції, Англії, Ірландії. Їм Польша не цікава
LoveYou• 12 июня 2022
Ответ дляLinalipo4ka
Ви помиляєтесь у багатьох питаннях і ви просякнуті наскрізь пропагандою рф, мені навіть вас шкода.
Veronikca• 12 июня 2022
Ответ дляКлаваЧерепиця
Все дети имеют право на мирное и спокойное детство. И это записано в Конвенции ООН о правах ребёнка. Или вы против?
koreshk9• 12 июня 2022
Ответ дляnatallochka
Я повернулася додому одразу по звільнені передмість Києва з дітьми і поки тікати нікуди не хочу, і так я працюю зараз очно і тоді працювала дистанційно, а інших чоловіків ви на війну не посилайте, мій не виїжджав з Києва, а ваш на війні чи у вас під юбкою сидить? І так я волонтерю з 2014 року а не з лютого просто не кричу про це і не ставлю собі як боагодєтель
koreshk9• 12 июня 2022
Ответ дляnatallochka
А ви звідки?
Я з Києва і зараз у Києві, біла у тітки березень і частину квітня
Linalipo4ka• 12 июня 2022
Ответ дляLoveYou
Тобто я з ваших слів глуха ,сліпа і тупа?Я пішу суто зі свого опиту ,а ви мені на біле кажете чорне?Як так?))Мені вас не шкода!
Veronikca• 12 июня 2022
Ответ дляКлаваЧерепиця
Було б більше хорошого - написала б.
В Европе нашим тоже несладко. Мои родные сейчас в Дании и им до сих пор ни копейки не дали помощи.
Kalinaira• 12 июня 2022
Ответ дляLoveYou
Що саме в західній?
Вчорашню новину про Терноп.обл. бачили, чи не слідкуєте, бо на ЗУ «війни нема»?
Неприятно конечно. Но из двух зол- один прилет за все время. Посмотрите на юго- восток.Я не могу сказать что там войны нет. Но там ’очень редко ’.