Що смачніше добавити
Солнечная_• 12 июня 2022
Ответ дляАмарилис
Що Ви маєте на увазі? Я ж написала, що вона пройде теплову обробку. Додавання в тарілку дасть геть інший смак.
Имею в виду она хлопьями не берется ?
Ответ дляAllize_di
Масло+кріп +часник. Сметана кисла.
Уже дві каструлі зробили, поділили, кому що подобається більше
kirpichenko• 12 июня 2022
Ответ дляДжулияробертс
Тобто ще сметани трохи?
Сначала укроп и масло,а потом каждый в своей тарелке мажет чем хочет,сметана, кетчуп майонез.....
Картошечка горяченькая сметанка холодненькая и вкуснотень, если ее сразу туда навалить то думаю горячая сметана не очень вкусно.не?