Тема не для срачу. Просто хочу зрозуміти, які плюси ми отримаємо, якщо туди вступимо? Подружка зараз сидить у Польщі й каже, що такі високі податки не для української ментальності
happy camomile• 12 июня 2022
Ответ дляkanareyka_tweety
Від чого?
Расслабьтесь.Никто нас туда не берет.В ближайшие лет 10 так точно.
Ответ для-Ludmila-
Опять влажные фантазии
Ну якщо нам цього місяця дадуть статус кандидата, то колись туди вступимо, і це буде швидше, ніж Туреччина, яку не беруть, бо по факту це близькосхідна країна
Ответ дляhappy camomile
Ну а через 10 років які плюшки? Тема глобальна
Natalis Domini• 12 июня 2022
Ответ дляkanareyka_tweety
Мені здається,що не дадуть статус кандидата.
ЄС виявилось щось хімерне і не злободенні.
На мою думку,довго ЄС не протримається.
Вірогідно,що після нашої перемоги буде утворенно щось нове і надійне .І там будуть лише ті що сильні,а не сцикуни.
На мою думку,довго ЄС не протримається.
happy camomile• 12 июня 2022
Ответ дляkanareyka_tweety
Вы лучше подумайте про то,что сейчас происходит в стране.Глобально мыслить в моменте ну никак не получится.
nightwoman• 12 июня 2022
Ответ дляFuntikS
даст удочку - торговые рынки большие, есть куда экономику развивать
От до войны в Херсоне в АТБ туча товаров было европейских, на полках где были украинские товары. Овощи/фрукты были европейские вместо наших.
Молочка, сладости.. ну как-то позитива мне не добавило это. Так понимаю что украинским товарам найти полку в магазине тяжелее будет.
Ответ дляnightwoman
Мы не можем быть в изоляции, нам надо чем-то замещать утерянный российский рынок, это только северная корея отдельно от всех
Ответ для Natalis Domini
На мою думку,довго ЄС не протримається.
Ви висловили мої думки. Теж так вважаю. ЄС вже себе віджив, його розпад питання часу. Навіть якщо ні, не потрібен він нам.
А ось створення союзу іншого формату цілком реальне
Invictusgirl• 12 июня 2022
Они сами скоро развалятся.
Да и предателей там полно, пуйловых жополизов.
Лучше союз с Британией, Польшей и Прибалтами
Ответ дляInvictusgirl
Они сами скоро развалятся.
Везде политика, Британия выскочила из ес, теперь ей нужен новый союз, чтобы Джонсон рейтинги свои поднял, бывшей империи некомфортно в одиночестве
nadezhdaLitv• 12 июня 2022
Аби не система медицина така, як в Європі
Дуже тепер такого боюся. У дитини 40 температура, не збивається, швидка не приїзджає. В Україні б приїхала до малої дитини. В стаціонарі приймають, якщо дитину привезти самим, до 20 годин. А далі?
Дитячий лікар майже на всі хвороби призначає попити водички (може трохи перебільшую, але випита пляшка синупрету дитині за місяць не допомогла від риніту, на слідуючому прийому - купіть ще одну пляшку...)
І взагалі, якщо ти не харкаєшь кровью, лікар тобі не дуже й то потрібен.
Invictusgirl• 12 июня 2022
Ответ дляFuntikS
Ну и хорошо.
Они хоть не лижут пуйлу
Rikitikitavi_2022• 12 июня 2022
структуру дасть європейського типу, та можливість приєднання до цивілізованого суспільства, а не бути сам на сам з превентівними легітімними та їх кураторами. Щодо структури - її ще треба побудувати в доструктуру, якої в нас ще нема, тому і не приймають. Чому нема цієї доструктури? шукайте самі і розумійте самі. ЕС - це не кормушка для криміналу та їх структур кураторів тощо, це система демократизованого порядку де є верховенство закону і всі рівні перед ним, а той хто при владі - просто адміністратор і робе не тільки на свою країну, але й на ЕС в цілому. От вибудуємо цю доструктуру, тоді і мова буде щодо ЕС. Але зауважу одне - ЕС потрібно також брати участь в побудові цієї доструктури активно, а не робити вигляд що вони не причому, оце їх промах, що самі не прийшли і не почали робити роботу тут активно а чекали результату. Дочекалися що росіяне з превентивним вже стукають -грюкають в двері полякам, литовцям, руминам та іншим, ще й шантажують їх ефективно
Ответ дляInvictusgirl
Они сами скоро развалятся.
За счет Британии??? )), эти ребята ни с кем долго не дружат, только с выгодой для себя, а какая выгода от дружбы с дотационными и слабыми странами. Польша хорошо живет за счет дотаций, прибалты тоже бедные, про Украину вообще молчу. Бриты поэтому и спетляли с еврозоны, так как задолбались за всех платить.
Rikitikitavi_2022• 12 июня 2022
також автор раджу подивитися на історію України, самий розквіт був саме тоді коли ми були в дружньому союзі з цивільними литовцями, тобто європейцями, все інше - війни постійни і чвари та перєдєли та перетягування одеял із покоління в поколінь, хто тільки не мордував Україну століттями...тому і треба цю історію закривати і переходити на інший рівень віток еволюції, а раші потрібно нас в свій ад вниз в історичне минуле кинути, щоб ми були вічно хохлами та малоросами та нижче них, от вам і чому до ЕС і що нам воно дасть, історію вчить