ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА• 13 июня 2022
Давайте відволікнемося! Покажіть свій манікюр!
Надихніть на щось красиве
Атятя_тётя• 13 июня 2022
Ответ дляkarinka07
До цього був квадрат,вирішила на літо змінити форму.
А это гелевые ногти или свои?
Дуболом• 13 июня 2022
Ответ дляМона_Лиса
Сняла гель лак. Не нравятся ногти-крышечки по 3 см, а тоненько чтобы было как будто накрасили ногти обычным лаком никто не умеет делать
Тоненько вийде без укріплення, максимум 2 тижні, а зараз тенденція мінімум на місяць🤷
Але реально можливо знайти майстра і можливо самій купити лампу і камуфляжну базу або однофазник, в 1000грн можна вкластися ( у Йо нейлс є однофазник 130грн і у Дідієр гривень 400-500), там знежирити і нанести, як звичайний лак, тільки з просушкою в лампі в 2 шари. Буде тоненько і носитиметься днів 10-14, нічого складного. Якщо буде бажання, звичайно...
Я роблю собі сама, давно. Зараз без роботи, з масою вільного часу, а манік роблю рідко, ось пересилила себе на вишневий колір, але не можу, не радує все одно. Зніму і залишу або без, або нюд.
Мона_Лиса• 13 июня 2022
Ответ дляДуболом
Дякую. Але все одно виходять пухирі. Не подобаються мені такі. Але то суто моя думка і мій смак. Тому поки так у мене
Звичайним лаком можу нафарбувати і все
Квіти пересаджувала))) піду відмивати
Звичайним лаком можу нафарбувати і все
Квіти пересаджувала))) піду відмивати
Кондуктор маршрутки• 13 июня 2022
Ответ дляДуболом
У меня проблема снять и сделать маникюр приличный. Особенно снятие , это ужас самой себе.
Чем Вы снимаете?
ShellyBelly• 13 июня 2022
Ответ дляkerry_do
Хожу с таким уже год, надоел гель лак
Заздрю по-білому) яка розкішна форма пластини
Тектоническая расческа.• 13 июня 2022
Я без покрытия ещё с первого карантина, в салон не хожу, просто сама себе кое-как форму придаю, кутикула зарастает очень быстро.
Завидую девочкам с красивой формой ногтей от природы😁
Кондуктор маршрутки• 13 июня 2022
Девочки, подскажите из личного опыта. Гель лак не держится на руках более 10 дней, постоянные отслойки и сколы. Ногти тонкие и мягкие. Мастеров меняла 3 раза , результата нет.
Может что то посоветуете.
Фисташковый кокец• 13 июня 2022
Ответ дляТектоническая расческа.
Я ещё до карантина перестала делать покрытие, очень портит мне ногти гель-лак. Гигиенический маникюр делаю сама себе, но каждый раз думаю, лучше б не делала.
Завидую тем, кто умеет это делать аккуратно.
А вообще только вернулась из Франции, то такого помешательства на ногтях как у нас нет. Очень редко там кто с покрытием ходит.
Завидую тем, кто умеет это делать аккуратно. А вообще только вернулась из Франции, то такого помешательства на ногтях как у нас нет. Очень редко там кто с покрытием ходит.
Дуболом• 13 июня 2022
Ответ дляКондуктор маршрутки
Чем Вы снимаете?
Вдома я знімала фрезером, іноді дорозмочувала, іноді зовсім знімала і була без покриття чи зі звичайним лаком. Коли виїхала в евакуацію, то просто купила засіб Ноготок в місцевому магазині, апельсинову паличку, взяла пилку, спонжі, харчову плівку - пилкою максимально спиляла і розмочила, зчистила. Зараз у мами живу, уже і фрезер собі ( та племінницям) замовила, до цього розмочувала 2 рази. Зараз у мене під гель-лаком гель, тому і пузатіші, і буде тільки спилювання
Обидва способи зняття - спилювання і розмочування мають свої - і +, дуже ефективно їх об´єднувати, щоб не доходити до пластини пилкою чи фрезою і до мінімуму часу звести контакт з розчинниками. Або при спилюванні залишати тонкий шар бази, вирівнявши поверхню бафом.
Ви праві - вся негативна дія гель-лакових матеріалів на нігті в основному через не правильне зняття. А ще через хімічний склад, стан лампи для полімеризації і не знання нюансів техніки роботи з такими матеріалами.
Тектоническая расческа.• 13 июня 2022
Ответ дляФисташковый кокец
Я очень люблю смотреть на красивые и ухоженные руки, только очень редко такие вижу в реале. В этой теме у двоих понравился маникюр и пальцы, где все гармонично - алый на фоне серых брюк и нюдовый в постели)
У меня сейчас так