Не ідеально, бо наприклад для моєї мами обвинувачення : "в Чернігові Байден бомбив Луганськ", я так зрозуміла інтерпретувати Міноборони РФ треба як "з Чернігова" Байден бомбив Луганськ
Кампотик вишнёвый• 13 июня 2022
Ответ длячир
В Виннице Порошенко катував за рос. мову.
У меня в Черновцах Порошенко катував)))
Кампотик вишнёвый• 13 июня 2022
Ответ длячир
У мужа - в Житомире Зеленский пограбував бабцю.
У нас тоже в Житомире

Майстерня домашнього текстилю• 13 июня 2022
В Івано-Франківську Стерненко змушував людей співати гімн України)))))
Ответ дляруала
Боже, шо Ви постите?
Всі питання до Міноборони РФ, будь ласка. В нас тут більше 100 днів це ’Боже, що Ви постите’ в новинах хто читає російські ЗМІ
Ответ дляруала
але ж сами Ви тему відкрили
але ж таке воно але ж
Ответ дляKipm
В мене
В Миколаєві бєндєровєц вбив мільйон людей 😂
ой йо, зараз скабєєва прибіжіть сюди скріншотити)))
Ответ дляksuha.kr
Это нам смешно читать подобный бред , а раша зомбо люди его хавают на ура.
На вопрос о затянувшийся спецоперации все отвечают, что это потому,что людей берегут. Что обстреливают исключительно военные объекты, чтоб не навредить людям .
Да. Читала комменты под новостью про мальчика и конфетку. Елки зеленые.