Доброго ранку! В Польшу приїхали з дочкою (5 років) в березні, оформили тимчасовий захист, 90 днів вже пройшло. Хочу повернутися в Запоріжжя, в мене там поки що є робота, чоловік, батьки і ми живемо на правому березі. Дитині йти до 1го класу. Якщо буде загострення, і пройде 90 днів в Україні, як ви думаєте чи зможемо ми з дочкою виїхати в іншу країну (не в Польшу) і чи дадуть нам в іншій країні тимчасовий захист?
Можливо хтось не так давно змінював країну тимчасового захисту розкажіть, будь-ласка, вийшло чи ні?
Дякую за відповіді.
Ответ дляkoreshk9
Перед виїздом із Польщі, повідомте органи соцзахисту, що ви їдете і відмовтесь від захисту.
Від виплат в ЗУС відмовлюсь, а захист автоматично скасується через 30 днів, правильно ж?
Tatianka87• 14 июня 2022
Ответ дляLolalola222
Где то читала что второй раз уже не дадут захист... Раз вы вернулись в Украину, значит вам он и не нужен. А туда сюда кататься можете на общих основаниях как турист
Dane4ka111• 14 июня 2022
Автор, точно дадут Англия, Ирландия и Канада. Про страны ЕС ещё ничего не ясно.