Жена сына• 14 июня 2022
Розкажуть про програму інтилект України
Дитина вчилась по нуш, не дуже успішно в першому класі.
Зараз на новому місці є можливість піти в другий клас по програмі Інтелект України.
Чи набагато складніша ця програма?
Жена сына
• 14 июня 2022
Ответ дляКидстаффовка
Так, об´єму інформації набагааато більше
А математмка там складніша ?
КрестьянинДиор• 14 июня 2022
ІУ від початку проектувалась як програма для обдарованих дітей
Не даремно, перші 2 роки було тестування на вступ
Нуш-більше як замісна програма для загально шкільної
Якщо дитині було важко в нуш, не варто давати в ІУ
Кидстаффовка• 14 июня 2022
Ответ дляЖена сына
А математмка там складніша ?
Трошки швидше йдуть ніж по нуш, не набагато
Ответ дляКрестьянинДиор
Моя в 4 класі зараз, то теж проходили тести
КарамбОлька• 14 июня 2022
інформаціїї більше, уроків математики більше
Зошитів/книг багато. Дитина тільки і розбиралась, а батьки мабуть і не навчилися розбиратися в них.
Перейшла дитина в 7 клас. Подобається.
Рыжая бестия• 14 июня 2022
Якщо в НУШ не дуже успішно, то я б не ризикувала. Програма дуже цікава, насичена, та складніша.
КрестьянинДиор• 14 июня 2022
Ответ дляORTania
І мене малий в 3-вже брали без тестуваннЯ
Дочка в 6-були тести
Дружная семейка• 14 июня 2022
Ответ дляЖена сына
А математмка там складніша ?
Математика одинаковая, в конце года дети и вНУШ и в ИУ решают примеры одинаковой сложности. Но подача материала разная
Фигура мечты• 14 июня 2022
Навчатися дитині по цій програмі без постійної допомоги батьків неможливо.
Про все потрошку, намагаються дати матеріал раніше за звичайні класи. Багато оцінювання у вигляді тестів, просто висловити думку дітей не вчать.
Вредняжка• 14 июня 2022
Матеріалу багато. Є тести. Середньостатистичній дитині самій важкувато вдома. Якщо в нуш не зовсім справлялися, не вартує. Ваша дитина не буде розуміти систему роботи в класі.
Подставка для припева• 14 июня 2022
Якщо в Нуші були проблеми, то в Інтелекті складніше, але цікавіше. Хоча може залежати від вчителя
КокошинЭль• 14 июня 2022
Якщо Нуш були проблеми, не варто починати Інтелект України. Дитина просто не буде встигати за темпом і кількістю інформації.
КарамбОлька• 14 июня 2022
до нашого класу НУШ прийшли діти в 3-4 класі. Втягнулися. Не можу сказати, що відмінники, але задніх не пасуть.
ШапкаУшанка• 14 июня 2022
Як на мене, забагато зайвого та забагато невчасного, зарано поданого матеріалу. Нема часу на дитинство.
Леди_в_ночи• 14 июня 2022
Ответ дляORTania
Син піде в 6 клас, ми теж були на тестуванні щоло вступу до ІУ
Жена сына
• 14 июня 2022
Ответ дляКокошинЭль
Тут вибір між онлайн навчанням і ІУ .