Ответ дляFotografkiev
Оригінально, але ніби чогось не вистачає
От! Чого?
От приклад, який подобається - по шву рукава та по горлу вишити щось, але що? Не придумаю.
Або бджілок під горловиною
Ответ длячаревна
Красиво, это будет что то с медом связано?
Ні. Просто вишиванка )))
Хотілось чогось незвичного
Сподобалась схема, почитала про бджіл і вирішила вишивати
Хотілось чогось незвичного
Dimonsan 03• 14 июня 2022
Мне очень нравится, если вам чего то не хватает- может серьги в этническом стиле
Мне - норм, скромно и со вкусом
Ответ дляluda-00
Вишивка дуже гарна. Мені не подобається горловина, якась заширока для блузи з довгим рукавом.
Та начебто ні. Тут примірка була, я ще трохи меншу зробила
Ответ дляvray
Внизу по окантовке сиреневый цвет добавить, маленький цветочек такой же и летящую пчелку?
Не зрозуміла, по всьому низу?
Ответ дляginora
Зробіть по горловині той узор, що по манжетам
Думала, але потрібно було вишити, а потім пришивати. А рівно пришити не змогла б точно. Спробую може вже по готовій горловині вишити
Ответ дляLoveYou
Гарно дуже) А мені не вистачає зав´язок з кісточками на горловині. Бо центр пустий, хочеться чимось заповнити)
Я про них і забула навіть
Всім дякую! Вишию горловину так, як манжети і кісточки ще додам, бо забула про них