Vika Jorja• 15 июня 2022

Довідка ВПО

Довідка ВПО від 31.05 є ще такі,хто подавав в цей період? Чи є шанс щось отримати?) І де можна дізнатись чи ми маємо право на грошову допомогу (Миколаївська обл.)переїхали до Львова
Муркамурковна• 15 июня 2022
А можна у вашій темі теж спитаю, якщо получили впо київська обл до 1.05....ще виплати будуть чи ні? Бо я шось так і не поняла

Попова Юлия• 15 июня 2022
Є перелік громад, мешканці яких мають право на виплати.
IZol• 15 июня 2022
Ответ дляМуркамурковна
Только, если жилье разрушено. В Вашей области не ведутся боевые действия
Попова Юлия• 15 июня 2022
Ось, Миколаївська область
Муркамурковна• 15 июня 2022
Ответ дляIZol
Окі) дякую!!!!
IZol• 15 июня 2022
https://www.golovbukh.ua/news/30238-perelk-teritor...
Люблю море• 15 июня 2022
Ответ дляIZol
Неверно. Все, кто оформил до 30.04 получат

Люблю море• 15 июня 2022
Ответ дляМуркамурковна
Окі) дякую!!!!
Нет. Справка каким числом?