Купипупсичек• 15 июня 2022
Меня часто женщины сотрудницы, продавщицы спрашивают что у меня за духи такие
Это потому что они классные или просто мне подходят, не пойму?
У меня Серджио Таччини Донна и иногда душусь одновременно Инканто шайн, запахи смешиваются быть может, ещё дезик очень вкусный. Но приятно, а у вас такое спрашивают?
Серьезная баба• 16 июня 2022
Ответ для Shady lady
Вони))
Як ви здогадалися?
Я б не сказали, что Ланвин дешёвый...Настоящий Ланвин
Серьезная баба• 16 июня 2022
Ответ дляАнчо Ус
Мені цей білий подобається і на мені він гарно сидить.
У Монталь мені щось нічого не подобається. Був пробнік Пінк Екстазі ще такий більш менш.
Придбала Монталь Роуз Маск...Жах! На роботі зробили зауваження)
Анчо Ус• 16 июня 2022
Ответ дляСерьезная баба
Буває.
А вам не сподобався , але ви ризикнули ще на роботу пшикнутися?
Я просто без затестк на шкіру нічого не купляю. Бо на блоттері одне, а на кожній шкірі звучить по різному .
Серьезная баба• 16 июня 2022
Ответ дляАнчо Ус
Буває.
Мені спочатку сподобався. Але потім виліз якийсь кислий борщ з алкашами..
Анчо Ус• 16 июня 2022
Ответ дляСерьезная баба

нічого собі ....оце так вилізло ....
Shady lady• 16 июня 2022
Ответ дляyula-yula
А Ви замовляєте відливант на спробу?
Якщо так, підкажіть будь ласка де. Може є продавець - то посилання б).
Дякую
На сайті Кремчик продавець Даріша.
Тут колись мені порадили іі, але зараз вона всюди поклала замовлення від 2 мл.
Для проби досить 1 мл. Я беру нові по 1 мл, а якщо вже сподобався то 5мл. Використовую 5 і вирішую чи брати флакон)
Я і в інших продавців брала, головне відгуки почитайте. Раджу брати там, де більше всього є тих ароматів які хочете потестувати (щоб не купити 2 мл і платити Нову пошту 50 грн). І відгуки продавця читайте.
Просто у Даріші ніби найбільший вибір.
Розберетеся там на сайті) там легко)
Просто у Даріші ніби найбільший вибір.
Розберетеся там на сайті) там легко)
Alienushka• 16 июня 2022
Ответ дляyula-yula
А Ви замовляєте відливант на спробу?
Дякую
Давайте я вам пораджу, у Вінниці є точка з оригінальними парфумами, в основному ніша, можна від 1 мл купляти, великий дуже вибір
їх інстаграм divchata_vn
Ответ для Shady lady
На сайті Кремчик продавець Даріша.
Просто у Даріші ніби найбільший вибір.
Розберетеся там на сайті) там легко)
Просто у Даріші ніби найбільший вибір.
Розберетеся там на сайті) там легко)
Щиро дякую
.
муха в кедах• 17 июня 2022
Ответ дляОбнимашкина
класс, на выходных поеду тестить. У меня из Лесов только ванильный, Фруктовый заинтересовал)
есть еще мускусный лес у него. стародел, винтаж)
Ответ для Shady lady
Дівчата, порадьте аромат який пахне морською свіжістю.
Як Джо малон Сіль.
Ці дуже слабо тримаються.
Хочу щось таке..
Як Джо малон Сіль.
Ці дуже слабо тримаються.
Хочу щось таке..
Попробуйте этот от Yves Rocher, в фирменных магазинах можно затестить) Форматов много , 10-30-100 мл. С рук продают по очень гуманной цене эту линейку
Kapitoshka-4fe1• 17 июня 2022
Купила на літо mexx whenever wherever for her норм? Чи теке? Мені подобається наче. Квітковий, легенький аромат
Ацетилсалициловая кислота• 23 июня 2022
Ответ дляКупипупсичек
Я вообще на розлив беру, дешёвые, Но они стойкие и пахнут классно. Фирма RENI в голубых баночках.
Які саме берете?
Ацетилсалициловая кислота• 23 июня 2022
Ответ дляКупипупсичек
Ну вот, а тут говорят помои. Странные люди. Иногда можно купить качественный парфюм недорого - и это именно тот случай.
Я теж їх беру, стійкі
Ацетилсалициловая кислота• 23 июня 2022
Ответ дляparele
На мне молекула ни одна не пахнет вообще, ничем) Просто как водичку нанесла.
Те ж саме( хоча в мене оригінал. Обідно