Polar_ligts• 15 июня 2022

Кота захитує в авто. Хелп

Підскажіть будь ласка шо робити з котом.
Дуже страждає від укачювання, а треба буде довго їхати.
Весь час намагалися його залишати вдома на когось. А зараз треба їхати без варіантів.
Може хто стикався з такою проблемою
Ежик Хрюха• 15 июня 2022
Снотворное какое-нибудь типа кот-баюн?

Kristal2013• 15 июня 2022
Попробуйте не кормить с вечера. И только вода.

У меня шерстяные нормально. А лысую укачивает если она в переноске. Когда выпускаем в свободный доступ в машине, все отлично. Спит под задним стеклом, или на ’торпеде’ под кондиционером. Думали совпадение, но когда проверили несколько раз, укачивает именно в переносках разных. И мягкие, и пластиковые, и корзинки, и коробки. Везде.
автор Polar_ligts • 15 июня 2022
Ответ дляKristal2013

Мого укачує в будь- якій позі. Навіть на голодний шлунок, всю дорогу слина валить, він під себе ходить від цього стану, і неважливо 10 хв поїзда чи 2 години.
автор Polar_ligts • 15 июня 2022
Ответ дляЕжик Хрюха
Снотворное какое-нибудь типа кот-баюн?
Давали заспокійливу настойку на травах, не допомагає
Kristal2013• 15 июня 2022
Ответ дляPolar_ligts
Тогда к ветеринару, спросить за средство.
Добрый Йиннот• 15 июня 2022
Кошмар, оказывается, есть и такая проблема у котов.
Ликбез прям провели :))
автор Polar_ligts • 15 июня 2022
Ответ дляДобрый Йиннот
Ликбез прям провели :))
Так його жалко бідного, дуже страждає
Добрый Йиннот• 15 июня 2022
Ответ дляPolar_ligts
Так його жалко бідного, дуже страждає
Так, шкода хутряника :((
буреЛОМКА• 15 июня 2022
Ответ дляPolar_ligts
У нас такий самий був, єдиний раз не блював, коли його напередодні обкололи церукалом, не через подорож, хворів.(((

Пополняю_Карму• 15 июня 2022
В мого собаки така ж проблема. Рвота і діарея триває на протязі всієї поїздки в авто. Ніколи не думала, що таке може бути! Наразі рішення цієї проблеми не має. У деяких порід погано розвинутий вестибулярний апарат, тут нічого не вдієш, тільки снодійне.
автор Polar_ligts • 15 июня 2022
Ответ дляПополняю_Карму
Будемо консультуватися з ветеринаром.
буреЛОМКА• 15 июня 2022
Ответ дляДобрый Йиннот
Ликбез прям провели :))
Є, і досить поширена. Наш попередній кіт з перших хвилин починав важко дихати і стікати слюнями, далі як у кота автора. У теперішнього моральна травма дитинства - його купили у Києві, до Львова везли довго і з пригодами, тому його починає крити, як тільки машина рушає з місця. Доки не зупинимось, носиться як тигр по клітці і криє всіх матом, на стоянці заспокоюється.
ЯниЯ• 15 июня 2022
Ответ дляДобрый Йиннот
Ликбез прям провели :))
В мене в кішки все ок, а от собаку((( постійно рвота( тільки голод спасає.
Добрый Йиннот• 15 июня 2022
Ответ длябуреЛОМКА
Отакої :((
Чайна ложка мізків, здавалося б, а такі психотравми.
Бідолашне звірятко.
Добрый Йиннот• 15 июня 2022
Ответ дляЯниЯ
Бідний хороший зайчик.
ЯниЯ• 15 июня 2022
Ответ дляДобрый Йиннот
Бідний хороший зайчик.
Так, бідося моя(((
Добрый Йиннот• 15 июня 2022
Ответ дляЯниЯ
Так, бідося моя(((
Які вушка ніжні рожеві. Який носик тиць-тиць.
ЯниЯ• 15 июня 2022
Ответ дляДобрый Йиннот
Смішнюка він) дякую. Все надіюсь що переросте ці авто пригоди, бо ми дуже часто їздимо з ним, без цього хвоста ніяк)
Леонка25• 15 июня 2022
Не кормити перед поїздкою, ми їздили два рази і він снідав перед цим, обидва рази вирвав. Тепер не даю їсти перед дорогою і все ок.

Каменная Фрося• 16 июня 2022
Уколоть или церукал,или осетрон,или серению.