Пасти Ла• 16 июня 2022

Совкова медицина. Лікар рекомендує дитині дієту з 1989 р

На щастя, по лікарях хожу рідко, і була впевнена, що рівень наших лікарів трохи кращий, бо вчора була в шоці.
Маю у дитини проблему з ходінням в туалет.
Так як давно зрозуміла, що відповідальність за здоров’я (як впринципі і за навчання) наших дітей лежить тільки на батьках, почала шукати вирішення проблеми самостійно.
Перелопатила багато інформації і купу відео про правильне харчування, почали їсти багато салатів, зелені, насіння, каш, навчилися робити правильні вправи для живота, наладили питний режим. Але поки не дуже помагає, тому і звернулися до лікаря.
Розраховувала на комплексне обстеження і толкові поради. Думала як дитина почує від лікаря про правильне харчування буде краще.
Після прийому вийшла в шоці. Лікар - жінка років 60. Пощупала живота, сказала да, є калові маси, сіла відразу виписувати лікування. Ні слова за харчування, за воду, за фізичну активність - просто пийте таблетки. Кажу їй, розкажіть за харчування, що можна, що ні. На що дала буклета зі словами «Дівчинка доросла, хай сама читає і розбирається»….. Ще була фраза, про те що «якщо не буде ходити в туалет, потім буде вкакуватися і від неї буде воняти какашками і будуть сміятися» ….
Жодних аналізів не запропонувала здати, я хотіла на узі взяти направлення, сказала що їй не потрібне узі, вона і так все розуміє…
Окремо хочу сказати за буклет! Це якого х@ра (другого слова не маю) в поліклініці у 2022 році буклети з книги 1989 року!!! Ще й на російській мові? Почитайте що рекомендується їсти - сосиски, ковбаси, шпроти, газовані напої…..
І отак-якось сумно стало… я люблю свою країну, тема не про те як все погано, не треба писати щоб я йшла в приватну клініку і мені все розкажуть, і чи я знаю за яку зарплату там сидять. Сумно через те, що ті самі лікарі, як і багато інших спеціалістів в інших сферах, не розвиваються, не вивчають нову інформацію, світ змінюється так швидко, скільки нових досліджень з’являється мало не щодня…І страшно, попасти із серйознішими проблемами до такого «спеціаліста»
Всім бажаю мирного дня))
Ширли-Мырли• 16 июня 2022
Ответ дляПасти Ла
Питання, що не так з нашими лікарями? Ні слова не сказала як харчуватися правильно - за овочі, каші, воду! Я хотіла, щоб дитина від лікаря про важливість пп. А в буклетику рекомендують сосиски, ковбаси, копченості, морозиво, газовані солодкі води, а мама це забороняє, дитині це як пояснити?
Какая еда и вода? Это когда запоры раз в сто лет. Когда хронически, там вероятно проблема с жёлчным или с ферментами. И лечить надо кишечник иногда.

автор Пасти Ла • 16 июня 2022
Вже не хотіла відписуватися в цій темі, треба роботою займатися, та зайшла на 5 хв в інстаграм - і тут магія, тадам, на очі пост попадається як оказується наказом МОЗ скасовані номерні дієти….кому цікаво, для власного здоров’я, кидаю силку. І да, жду коментаря, що це я і написала цей пост і вся тема продумана реклама))))
МастерЮля• 16 июня 2022
Ответ дляПасти Ла
Какое совпадение))). Верим!
olena_shch• 16 июня 2022
Ответ дляПасти Ла
Хочете сучасного лікування, тоді вам не в гос поліклініку. Дешева рибка погана юшка. Або по рекомендації і за гроші. Явам скажу , вони , лікарі, за гроші не додивляться, а безкоштовно їм взагалі пофіг, аби години відсидіти.