Пасти Ла• 16 июня 2022

Совкова медицина. Лікар рекомендує дитині дієту з 1989 р

На щастя, по лікарях хожу рідко, і була впевнена, що рівень наших лікарів трохи кращий, бо вчора була в шоці.
Маю у дитини проблему з ходінням в туалет.
Так як давно зрозуміла, що відповідальність за здоров’я (як впринципі і за навчання) наших дітей лежить тільки на батьках, почала шукати вирішення проблеми самостійно.
Перелопатила багато інформації і купу відео про правильне харчування, почали їсти багато салатів, зелені, насіння, каш, навчилися робити правильні вправи для живота, наладили питний режим. Але поки не дуже помагає, тому і звернулися до лікаря.
Розраховувала на комплексне обстеження і толкові поради. Думала як дитина почує від лікаря про правильне харчування буде краще.
Після прийому вийшла в шоці. Лікар - жінка років 60. Пощупала живота, сказала да, є калові маси, сіла відразу виписувати лікування. Ні слова за харчування, за воду, за фізичну активність - просто пийте таблетки. Кажу їй, розкажіть за харчування, що можна, що ні. На що дала буклета зі словами «Дівчинка доросла, хай сама читає і розбирається»….. Ще була фраза, про те що «якщо не буде ходити в туалет, потім буде вкакуватися і від неї буде воняти какашками і будуть сміятися» ….
Жодних аналізів не запропонувала здати, я хотіла на узі взяти направлення, сказала що їй не потрібне узі, вона і так все розуміє…
Окремо хочу сказати за буклет! Це якого х@ра (другого слова не маю) в поліклініці у 2022 році буклети з книги 1989 року!!! Ще й на російській мові? Почитайте що рекомендується їсти - сосиски, ковбаси, шпроти, газовані напої…..
І отак-якось сумно стало… я люблю свою країну, тема не про те як все погано, не треба писати щоб я йшла в приватну клініку і мені все розкажуть, і чи я знаю за яку зарплату там сидять. Сумно через те, що ті самі лікарі, як і багато інших спеціалістів в інших сферах, не розвиваються, не вивчають нову інформацію, світ змінюється так швидко, скільки нових досліджень з’являється мало не щодня…І страшно, попасти із серйознішими проблемами до такого «спеціаліста»
Всім бажаю мирного дня))
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 16 июня 2022
Ответ дляБарбитта
Зараз таке колотять із-за мови.. читаю і в шоці. Побили в Франику співака, бо співав російською. Куди ми котимося? Так, хвора на голову купа людей в раші забрала у нас не тільки життя , майбутнє і минуле. Вони забрали людяність , розуміння , здатність тверезо мислити . Люди подуріли, злі, кидаються один на одного. Як ми розуміли один одного ще півроку назад? Та плювати було, хто на якій мові розмовляє. Ми всі українці. І вимагати від людини , яка все життя розмовляла російською , відразу перейти на українську- це треш. Люди до цього самі дійдуть і захочуть , дати час тільки. А не расизм тут влаштовувати.
Да, дурдом.
И самое стремное даже не то что побили, а то что мэр Франковска это одобрил и юристов предлагал нанять драчуну. Мэр, блин! Ппц.

oboeva• 16 июня 2022
Ответ дляПасти Ла
Дякую за 7 коментар в моїй темі приділяю і вам увагу - я не борюся за чистоту і популярність мови і не така я вже прінципіальна. Говорю суржиком, пишу з помилками, чітко і гарно формувати думки не вмію. Прекрасно розумію російську, і ніколи не коробило як зі мною спілкувалися по рускі, як ви вище мені писали. Основний посил моєї теми був в іншому, хто прочитав вдумливо, а не вирвавши 3 слова, той зрозумів. Вам щось доказувати не буду. Але такі да, після 24-го 02 я не хочу читати буклети в державних установах «по-рускі».
Какая прелесть, вы сами даже украинский не потрудились выучить, зато поспешили сейчас всех русскоязычных оскорбить, хотя они два языка лучше вас знают. До чего нас довели, разговоры про язык это дно, главное что говорить и понимать друг друга, язык это вторично.
Маша хороша• 16 июня 2022
Ответ дляПасти Ла
Це був сарказм)
То вам застарілі тупі жартики можна, а лікарю застарілу інструкцію ніззя)
Баксы_сдам• 16 июня 2022
А где знания черпают ваши модные фито няшки? Что в диете 5 не так? Это , автор, не совок, а ваша безграмотность. Эти системы питание можно брать за основу и осовременить , как угодно, но надо иметь хоть понимание какое-то для этого. А не зацикленность на дате. Поначитаются хрени всякой про салатики, белок и уже считают это правильным питанием . Нового ничего не придумано, поэтому тема ни о чем.
МастерЮля• 16 июня 2022
Ответ дляПасти Ла
Ну да «какаяразніца»….Я живу у Волинській області, я бандерівка і нацистка ))))
Говговброс на вентилятор. А стоп, с этим проблемы, поэтому просто вброс
oboeva• 16 июня 2022
Ответ дляОль_
А дві речі одночасно на прийомі у лікаря не можуть неприємно вразити?
Чи ви ще живете в країні рожевих однорогів, де #какаяразница?
Господи, чтоб вы делали в Одесской поликлинике, аж интересно.)) Так и вижу, этих тёток, которые ради вас там на украинский перейдут.
ШанельКуКу• 16 июня 2022
Мы сдали на непереносимость продуктов. и нам гастоэнтеролог назначала курс лечения плюс диета ..
там были ферменты в лечении в основном. ищите нормлаьного врача
ребенку 4 года - стул наладился
автор Пасти Ла • 16 июня 2022
Ответ дляRikitikitavi_2022
авторка, пошукайте в інтернеті як робити масаж животика для стула, я вам голову дам на відрубання та пришити обратно нитки в подарунок, що всі наші на 90% (дорослих і дітей) проблеми зі стулом - від малорухомого спосіба життя. Також годуйте чітко по годинам і циркадний цикл сну має бути чітким і тим самим, в результаті якщо правильно харчуватися і не забивати зайвим кішечник - буде все ок. Але ви експерементуйте, можливо треба деякі речі окремо вживати, я от наприклад погано перетравлюю коли і вуглеводи і салат, а коли салат окремо, або салат+шматочок сала або м яса, то норм. Тобто ви самі підберіть дітю ту дієту методом експеременту. Рано чи пізно знайдете що підходить.
Дякую за відповідь по темі!
Королева Сарказма• 16 июня 2022
Ответ дляПасти Ла
Питання, що не так з нашими лікарями? Ні слова не сказала як харчуватися правильно - за овочі, каші, воду! Я хотіла, щоб дитина від лікаря про важливість пп. А в буклетику рекомендують сосиски, ковбаси, копченості, морозиво, газовані солодкі води, а мама це забороняє, дитині це як пояснити?
Не знаю що не так. Я теж медик за першою освітою, хоч і змінила свою спеціальність, мене це дуже виручає. Якось виліз у сина ячмінь, ну думаю, чому я постійно самолікуванням займаюся, піду як нормальна мама до лікаря. Наша педіатр у віці, хоч і не пенсіонерка, стаж роботи пристойний і звісно ж досвід. Назначає лікування: погріті яєчком, або сіллю, або запеченою цибулиною . Погуглила я чим лікувати, пішла у аптеку, і все пройшло дуже швидко й безболісно. Тільки свій час витратила на безглузді записи та відвідини поліклініки.
Тому коли пишуть тут на форумі про ’мне советовал врач, с опытом, стажем, уже старенький’ та тому подібне, завжди посміхаюсь.

П.с. педіатра поміняли на молоду, нарікань немає. Лікує так як я люблю: без фуфломіцинів. А ще швидка за комп´ютером і немає таких черг, як до ’з досвідом’.

МастерЮля• 16 июня 2022
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Автор, поради були б зовсім іншими, якби Ви не згадали за флаєр російською)
Так тема, как раз про язык)), просто завернув в «детское здоровье» можно писать под анонимом, гляди, и не сразу снесут
ЯяяКакаджамбо• 16 июня 2022
Ответ дляМастерЮля
Ну я не маю такого досвіду на Порадниці, щоб це стверджувати)
Заюшка_хозяюшка• 16 июня 2022
Ответ дляПасти Ла
Буклет- для родителей , а не детей, понятно, что в СССР др сосиски были,прочитали- выбросили.
А про врачей- какой уровень, какое развитие, если они уже 30 лет минималку получают, кто нормальный за такие деньги будет работать? Автор, хотите проучиться 9 лет, а потом 6000 получать?
Домовенок Кузя• 16 июня 2022
Автор, мене кольсь бабця вилiкувала вiд цього дiла таким рецептом: протягом дня 3 свiжих огiрки та сироватка з молока. Без проносу, але все норм.

I ще стежте за рiвнем стресу, бо я колись на стресовiй роботi знову цю проблему отримала)), а як пiшла звiдти - наче нiчого й не було.
Так що не тiльки в харчуваннi справа, з мого досвiду.
Королева Сарказма• 16 июня 2022
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
По поводу шпрот) настоящие шпроты готовились с оливковым маслом. Естественно поев взрослому человеку при проблеме запоров, все выходило как по маслу
Это сейчас не придерживаются норм. И газировка разная, есть именно для жкх, желчного
Це вже не газіровка називається, а мінеральна вода. Яку для лікування рекомендують вживати без газів.
ЯяяКакаджамбо• 16 июня 2022
Ответ дляБарбитта
Щодо «побили співака»: не факт, що це була не провокація, щоб показати, які ми тут нацисти всі на заході. По-друге, варто би розуміти, що багато людей втратили на цій війні найрідніших, і будь-яка згадка про росію може стати тригером. Я не виправдовую його дії, але зрозуміти можу.
Подруги чоловік на фронті, уже не перший раз з 2014 року. Вона втратила дитину на 5 місяці і хотіла вагітніти знову, тут війна. Місця собі не знаходить. І я буду її розуміти, якщо вона кидатиметься на будь-що, що нагадує їй країну-окупанта.
автор Пасти Ла • 16 июня 2022
Ответ дляМастерЮля
Ви мене розкусили, молодець, беріть медальку! Тільки через те щоб створити тему про «язык» я хітренька придумала проблему зі здоров’ям дитини. А думала ніхто не зрозуміє…
ЯяяКакаджамбо• 16 июня 2022
Ответ дляПасти Ла
Дякую за відповідь по темі!
Автор, я читала колись, що більшість людей неправильно сидять на унітазі під час дефекації (вибачте за такі подробиці). Потрібно під ноги ставити стільчик невисокий і трішки нахилятися вперед. Погугліть)
Оль_• 16 июня 2022
Ответ дляoboeva
У автора не було претензії до того, на якій мові розмовляв лікар. А були претензії до буклету з радянськими рекомендаціями російською мовою. Чим ви читаєте? Чи з вашого боку це нормально, що лікар в державній лікарні розповсюджує такі буклети?
МастерЮля• 16 июня 2022
Ответ дляПасти Ла
Тренируйтесь еще

Госпожа Белладонна• 16 июня 2022
Автор, я забрала дитині глютен (повністю), і все налагодилось дуже швидко. До того - роки танців з бурячками, чорносливами, ківі, водою по графіку і тд
Печальки.нет• 16 июня 2022
Удалено администрацией...
Король дивана• 16 июня 2022
Автор, по сути проблемы мои советы:
кроме того что ребенок ест много овощей и фруктов, регулярно употреблять чернослив (можно утром перед завтраков) и отварную свеклу в различных салатах.
А еще нужно проверить желчный - нет ли там застоя. Это УЗИ обычно показывает. Можно в аптеке купить сироп Холосас и заваривать его как чай (это шиповник на самом деле).
У моей дочки такая проблема была годами, пока не начали желчным заниматься. Пропили пару курсов желчегонных и забыли об этой проблеме
Брюлик в стразах• 16 июня 2022
Ответ дляМастерЮля
тема абсолютно не про мову. але, попри те, що я все життя була російськомовною, то зараз підтримала б навіть повну заборону російської. автора підтримую повністю. тим більше, яким некваліфікованим лікарем треба бути, щоб рекомендувати людині з закрепами варені яйця...
Люблю порядок• 16 июня 2022
Ответ дляВесотехник
Короче, авторшу в поликлинике не облизывали, вот самая главная претензия)))) пусть скажет спасибо, что ей прямым текстом не сказали, что она психованая курица и что причина большей части запоров у детей это проблема сдерживания позывов. А принцип питания не меняется от возраста врача или его политических взглядов.
Ви часом не той лікар, у якого була автор? Хамство і зверхність, байдужість до пацієнта - в кращих традиціях наших деяких лікарів.
Куколка-мяуколка• 16 июня 2022
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
А при чем тут то, что на русском распечатана? Смешали болячку, политику
Какаяразніца?
Люблю порядок• 16 июня 2022
Ответ дляУх ты какая Я
Автор в своей борьбе за ’спілкування виключно рідною мовою’ до сих пор не смогла освоить элементарного, что ’на русском языке’ на украинский переводится иначе. Но считает себя образованной со всех сторон.
Як же декого коробить від самої згадки про українську мову. На ваше нещастя є Закон про мову, тому всі прихильники расєйської мови повинні запам´ятати: вдома з чоловіком хоч на китайській, на робочому місці, тим більше у сфері консультування - тільки державною. За використання російської лікар мав би догану отримати і штраф. Це вже якщо притримуватись закону. Рашисти після окупації українських міст відразу вказівники демонтують з українськими назвами. Подумайте чому.
Молчавочка• 16 июня 2022
Автор, просто поделюсь. Вдруг ваш вариант
Проверьте, что с витамином Д.
У нашего младшего этой весной была проблема со стулом. Запоры на фоне правильного питания, физ активности, достаточного количества жидкости. Сначала добавила в рацион ещё бОльшее количество овощей, фруктов, воды и растительных масел. Массаж животика, дополнительные активные игры. Никакого эффекта, только усиленное газообразование и боли в животе от него. Дошло до глицериновых свечей( на скорой рекомендовали их либо клизмы).
Недели через две мучений, наконец, наш педиатр вышла на связь. По ее рекомендации стали давать обычный аквадетрим - и сразу все наладилось.
Позже уже сообразила, что мало бывали на солнце. Сначала зимой долго болели всей семьёй, было не до прогулок. Потом война. По подвалам не сидели, но из-за тревог выходили на улицу намного реже обычного.
Королева Сарказма• 16 июня 2022
Ответ дляБарбитта
На дієті потрібно сидіти довго, тиждень чи два не рятують. Результат може бути тільки через місяць , а то і більше. Нам хірург сказав, що УЗД не потрібно, воно нічого не покаже. Потрібно почати з дієти: води багато, ранок починати з стакана води з ложкою меду. Овочі, фрукти , все парене, варене і запечене. Ніякого мучного і солодкого. Дробне харчування до 5-6 раз. Добиватися щоденного стільця. Не ходить-клізма. Я купила форлакс , нам дуже він допомагав. Ходив щодня, поки пив. Почитайте інструкцію, він не викликає звикання, м’яко діє. Це ліки, які притягують воду. Пили 2 місяці, було все норм. Потім знову раз в 4 дні. Я сама повела його на УЗД (сину 5). Знайшли доліхосігма. От тепер я читаю і думаю, як з цим жити . Бо ці дієти все життя , це жах. Лікаря , який би міг нас проконсультувати , нема теж. Всі або в госпіталях, або воюють. Так сказав лікар УЗД. Купила клітковину, висівки, зробила суміш з сухофруктів . Будемо лікуватися, є надія, що переросте
Я думаю в цьому і питання авторки: а може яка проблема? Адже ж вона не знає і шукати її ніхто не збирається. Ще й багато пишуть: ’ ничего врач не должна была объяснять, диету читайте в листике, и то спасибо что было что дать’ я в шоці від порадниць.
Мания-Величия• 16 июня 2022
Автор, ви вкрай безвідпововідальна мама, не намагайтесь перекласти відповідальнсть на лікарів зараз, тому що проблеми у дитини це уже результат вашої байдужості упродовж тривалого часу (можливо навіть років) до того, як харчується дитина, скільки води п’є, скільки рухається і як часто ходить в туалет. Ви мали забезпечити ще раніше різноманіття овочів та фруктів щодня, регулярно, багато фруктів, каш, супчики овочеві в обід, достатньо руху. Це ваша вина.
oboeva• 16 июня 2022
Ответ дляОль_
Что именно ,кроме языка,не так в буклете? Доктор не фитоняшка разве что