Пасти Ла• 16 июня 2022

Совкова медицина. Лікар рекомендує дитині дієту з 1989 р

На щастя, по лікарях хожу рідко, і була впевнена, що рівень наших лікарів трохи кращий, бо вчора була в шоці.
Маю у дитини проблему з ходінням в туалет.
Так як давно зрозуміла, що відповідальність за здоров’я (як впринципі і за навчання) наших дітей лежить тільки на батьках, почала шукати вирішення проблеми самостійно.
Перелопатила багато інформації і купу відео про правильне харчування, почали їсти багато салатів, зелені, насіння, каш, навчилися робити правильні вправи для живота, наладили питний режим. Але поки не дуже помагає, тому і звернулися до лікаря.
Розраховувала на комплексне обстеження і толкові поради. Думала як дитина почує від лікаря про правильне харчування буде краще.
Після прийому вийшла в шоці. Лікар - жінка років 60. Пощупала живота, сказала да, є калові маси, сіла відразу виписувати лікування. Ні слова за харчування, за воду, за фізичну активність - просто пийте таблетки. Кажу їй, розкажіть за харчування, що можна, що ні. На що дала буклета зі словами «Дівчинка доросла, хай сама читає і розбирається»….. Ще була фраза, про те що «якщо не буде ходити в туалет, потім буде вкакуватися і від неї буде воняти какашками і будуть сміятися» ….
Жодних аналізів не запропонувала здати, я хотіла на узі взяти направлення, сказала що їй не потрібне узі, вона і так все розуміє…
Окремо хочу сказати за буклет! Це якого х@ра (другого слова не маю) в поліклініці у 2022 році буклети з книги 1989 року!!! Ще й на російській мові? Почитайте що рекомендується їсти - сосиски, ковбаси, шпроти, газовані напої…..
І отак-якось сумно стало… я люблю свою країну, тема не про те як все погано, не треба писати щоб я йшла в приватну клініку і мені все розкажуть, і чи я знаю за яку зарплату там сидять. Сумно через те, що ті самі лікарі, як і багато інших спеціалістів в інших сферах, не розвиваються, не вивчають нову інформацію, світ змінюється так швидко, скільки нових досліджень з’являється мало не щодня…І страшно, попасти із серйознішими проблемами до такого «спеціаліста»
Всім бажаю мирного дня))
Снежнакомка• 16 июня 2022
Ответ дляkoreshk9
Група у ФБ називається саме Доказові батьки
Понятно)

автор Пасти Ла • 16 июня 2022
Ответ дляВесотехник
Короче, авторшу в поликлинике не облизывали, вот самая главная претензия)))) пусть скажет спасибо, что ей прямым текстом не сказали, что она психованая курица и что причина большей части запоров у детей это проблема сдерживания позывов. А принцип питания не меняется от возраста врача или его политических взглядов.
Тримайте квіточку, може станете трошки добрішою
Я инженер, меряю от 1• 16 июня 2022
По поводу шпрот) настоящие шпроты готовились с оливковым маслом. Естественно поев взрослому человеку при проблеме запоров, все выходило как по маслу
Это сейчас не придерживаются норм. И газировка разная, есть именно для жкх, желчного
Заместитель Анонима• 16 июня 2022
Ответ дляПасти Ла
Вам так тільки кажеться… для мене важливо було отримати професійну консультацію лікаря
Она гастроентеролог, а не психолог.
Рекомендации у нее нормальные. Просите ее, что с 89 года новых продуктов не изобрели.
За то изобрели яжемамок..... Сама придумала , что ребенку нужно УЗИ, сама придумала, что ребенку нужно разжевать и в клювик вложить как правильно кушонькать.... И доктор ей не такой.
Трындец.
Чайная ложка клетчатки - ваше всё. А не узи-шмузи....
oboeva• 16 июня 2022
Ответ дляЯяяКакаджамбо
В чому Ваша проблема? Нам не можна обурюватися, що в наших закладах видають буклети не державною мовою?
Можно, возмутились здесь, помогло? Почему бы не сходить к главврачу и у него спросить, а какого хрена у вас творится? Почему ,вашу мать вы не потратите немного бюджетных денег на перевод,шо це за наруга така? Но нет, надо побежать на форум,что бы что?
Японский Городовой• 16 июня 2022
Ответ дляДобротная
К нему к сожалению идет привыкание( в случае автора, лучшая вещь это узи, проверить нет ли застоя желчи, и диета, ну и обильное питье( не компоты,соки и чай, а вода )
Вы хоть понимание, что запор может операцией закончится ... Вода- это конечно важно, но намного важнее как можно быстрее размягчить и вывести каловые массы
ksyuwa• 16 июня 2022
Ответ дляПасти Ла
Питання, що не так з нашими лікарями? Ні слова не сказала як харчуватися правильно - за овочі, каші, воду! Я хотіла, щоб дитина від лікаря про важливість пп. А в буклетику рекомендують сосиски, ковбаси, копченості, морозиво, газовані солодкі води, а мама це забороняє, дитині це як пояснити?
Лікар першим пунктом в призначенні лікування написала Стол №3.
Гуглите і вивчаєте лікувальну диєту. Це ще добре, що в лікаря була та листівка з рекомендаціями, зазвичай їх не видають.
miss.olja• 16 июня 2022
Пойдите к хорошему платному доказательному врачу,а не к тёте в поликлинике. Я уверена, он бы вам рассказал и про пп и про воду
Добротная• 16 июня 2022
Ответ дляКсюша-7f10
Мне кажется хуже будет,если у ребенка там каловые массы затвердеют((((
В любом случае желаю скорейшего выздоровления ребенку и спокойствия маме!
Да,воды много пить надо.
Я к тому, что дуфалак можно и нужно принимать, но не как постоянная панацея от запора....У сына была таже проблема, 4 года провели с диетой 5, плюс пил много воды, ели гречку ( она хорошо слабит) и принимали дуфалак но лишь когда сам не мог пару дней сходить в туалет.....Ну и прошли обследование которое не только в пальпации заключалось, а и в узи и анализах.

автор Пасти Ла • 16 июня 2022
Ответ дляДобротная
Ну так нужно было идти в платную поликлинику))) там и узи, и анализы, и даже фирму которая будет привозить и готовить пп пропишут, и буклетики все новые и красивые.....
Дякую за ціну пораду ще напишіть, що в державних поліклініках лікарі сидять за копійки і не зобов’язані робити свою роботу)
Заместитель Анонима• 16 июня 2022
Ответ дляЯяяКакаджамбо
До 24 февраля вы сильно этому обурювалися? Или вам прям за эти три месяца нужно срочно перепечатать всё? И ножкой так, топ!
Добротная• 16 июня 2022
Ответ дляПасти Ла
Простите, но врач выполнила свою работу, у Вас есть диагноз, есть рекомендации по питанию и список препаратов....Вы почему то не довольны....ну и врачу 60 наверное она что то да знает.....
oboeva• 16 июня 2022
Ответ дляПасти Ла
Ваша доктор как раз сделала свою работу. Диета она не обязана расписывать, и почему вы думаете,что все врачи должны быть за ПП?
Едимнаморе• 16 июня 2022
Ответ дляПасти Ла
Сосиски и колбасы в 1989 году были из мяса, а не из сои, грящей, костной муки, усилителей вкуса, пищевого клея и прочих полезных веществ доселе неизвестных таблице Менделеева.
Если не нравится диета, искореняйте всё советское. Ешьте всё наперекор этой проклятой советской диете. Ею наверняка ещё ленин пользовался.
oboeva• 16 июня 2022
Ответ дляДобротная
По -русски ещё видимо говорила, автора коробило, наверно поэтому вникнуть не вышло.
Добротная• 16 июня 2022
Ответ дляЯпонский Городовой
А где я написала, что его нельзя пить совсем? Есть мамы которые просто садят ребенка на дуфалак....
Белая и пушистая• 16 июня 2022
Так в 89 году сосиски и сардельки из мяса были)))
Добротная• 16 июня 2022
Ответ дляoboeva
))) 100%
Добротная• 16 июня 2022
Автор а сколько ребенку? И как давно у него эта проблема?

Сколько_мне_лет?• 16 июня 2022
Лікар не дресерована мавпочка, вона не має казати те, що Ви хочете почути.
Дитину подивилася, дієту дала, ліки прописала, так як ваше харчування не діє, як Ви сказали, буклети вона сама не друкує, якщо такий є, то він схвалений Мінздравом і переказувати його немає сенсу і часу, бо час прийому лімітований, а читати всі уміють.
Якщо хочете детальну розповідь про харчування, то це дієтолог.
Маманя• 16 июня 2022
Автор, Вам правильно написали, если диета не помагает ребёнку, значит это психосоматика, сдерживание позывов.
Копайте в этом направлении, если действительно хотите что-то изменить.
с_переулочк­а• 16 июня 2022
То поїдьте за кордон і там зверніться до лікаря. Будете ще більш шоковані. А по темі - може, у дитини доліхосігма. Це буває нерідко і, на жаль, ніяк не виправляється. І харчування слабко допомагає.
Рассказница• 16 июня 2022
Так это не буклет 1989 г., а ссылка на книгу, которая была издана в этом году.
Мульйонерша• 16 июня 2022
У дитини є проблеми з жовчним? Ск жирів вживає? Який хліб їсть (марка)?
Я инженер, меряю от 1• 16 июня 2022
Ответ дляЗаместитель Анонима
Удалено администрацией...
ПироженкА• 16 июня 2022
Ответ дляПасти Ла
Проблема в маме, что она это запрещает.
Если употреблять немного, то никакого вреда нет
Залатавая• 16 июня 2022
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Ну нормальная диета.

А вот то, что она такого года, так все претензии к власти - почему они не обеспечивают поликлиники современными материалами.
У меня был учебник по спецпредмету был 1987г,с тех пор изменилось все
ЯяяКакаджамбо• 16 июня 2022
Ответ дляЗаместитель Анонима
Я - так. І де я писала, що це треба було передрукувати за ці три місяці?
автор Пасти Ла • 16 июня 2022
Ответ дляМульйонерша
За жовчний не знаю, сходимо на днях на узі, перевіримо всі органи. Хліб білий любить, різні марки, будемо обмежувати хлібобулочні вироби
Ух ты какая Я• 16 июня 2022
Разве на рецептах ставится печать ’Для справок’? Вроде сейчас печати с фамилиями врачей везде?