Успокойся_Успокойся• 17 июня 2022

Страшенно сохнуть та лущаться губи при прийомі Акнетіну

У кого так було? До речі, хто приймав ці таблетки, є результати та скільки часу знадобилося?
Musy-321• 17 июня 2022
Принимали Акнетин,врач предупредил о сухости губ и кожи, этот препарат блокирует работу сильных желез,пили примерно пол года по системе, вначале по 1 таблетке 3 раза в день, через 2 месяца по 2 таблетки 3 раза ,прием длительный, но результат держится уже несколько лет
Тётушка Лошадь• 17 июня 2022
Донька приймала. Теж сохли губи, їй найкраще допомагав бальзам для губ від Урьяж, синій. Результат був, приймала близько півроку, але ж там лікар має вираховувати дозу і скільки часу приймати.
Ямато• 17 июня 2022
Донька зараз приймає
Для губ випадково купили дешевий бальзам і він їй подобається. В неї зараз цілий арсенал різних бальзамів для губ, оскільки лікар попередила про сухість губ. Цей бальзам найдешевший, але найдієвіший
автор Успокойся_Успокойся • 17 июня 2022
Ответ дляЯмато
Донька зараз приймає
Дякую
Ответ дляMusy-321
На губах і не має цих залоз, відповідно, блокувати ніщо
Vira_Kos• 17 июня 2022
Приймала роакутан, та ж сама проблема.
Пробувала купу бальзамів, рятував звичайний вазелін з айхерб і кармекс жовтий.
Ну і пити води достатньо.
автор Успокойся_Успокойся • 18 июня 2022
Ответ дляVira_Kos
Приймала роакутан, та ж сама проблема.
Ну і пити води достатньо.
Дякую. Я також вчора користувалася вазеліном - з третього або четвертого разу відчула значне полегшення, на диво!
Vira_Kos• 18 июня 2022
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Повірте, це найкраще з того, що можна придбати за нормальну ціну. В мене бальзамів з десяток, а толку мало.
Ответ дляVira_Kos
Згідна. А нічого, якщо вазелін попаде до роту?
Vira_Kos• 18 июня 2022
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Нічого) ви ж не кіло його кладете, просто змащуйте тонким шаром.
Ответ дляVira_Kos
Ага. А як ще можна використовувати вазелін, щоб не зіпсувався?
Vira_Kos• 18 июня 2022
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Колінка, лікті - будь-які сухі ділянки шкіри.
Я взимку ним мажу навіть руки, дуже сухі.