Yanina88• 17 июня 2022

Як краще розмістити кухню?фото

Кухня 20кв.м,все подорожчало хочеться з економити на довжині фасадів,як краще розставити
coloritka• 17 июня 2022
А навісні шафи? Мені особисто мало тільки нижніх

Елена1265• 17 июня 2022
Фото 2 мне больше нравится
ОленаЯ• 17 июня 2022
Автор, а навіщо Вам той заворот кухні, робіть пряму. Не хочете зробити мийку під вікном?
coloritka• 17 июня 2022
Як на фото 2.тільки мийку під вікно, а в куток велику шафу
Omerta• 17 июня 2022
ни 1 не нравится
ОленаЯ• 17 июня 2022
Що за біла коробка висить біля вікна?
Omerta• 17 июня 2022
Ответ дляОленаЯ
Що за біла коробка висить біля вікна?
+ как бельмо
Валентина Як• 17 июня 2022
Мне нравится вариант 1(и4).
Можно полноценные шторы на окно повесить. И стол по-ближе к свету.
автор Yanina88 • 17 июня 2022
Ответ дляcoloritka
без навісних,довжина буде десь 5м шкафів

автор Yanina88 • 17 июня 2022
Ответ дляОленаЯ
труба для води в углу,до вікна далеко тянути,погано буде для комунікацій
автор Yanina88 • 17 июня 2022
Ответ дляОленаЯ
Що за біла коробка висить біля вікна?
для сушки посуду
ОленаЯ• 17 июня 2022
Ответ дляYanina88
для сушки посуду
Взагалі воно не потрібно, не пасує.
floxey• 17 июня 2022
А що буде на пустому місці за холодильником у варіанті 2-3?
Мені у всіх варіантах не подобається планування, якось куцо виходить. Може дійсно розглянути пряму класичну кухню з верхніми шафами?
coloritka• 17 июня 2022
Ответ дляОленаЯ
Взагалі воно не потрібно, не пасує.
А куди посуд складати?
автор Yanina88 • 17 июня 2022
Ответ дляfloxey
верхніх шкафів не буде, ціна кухні цих розмірів 50-60тис,якщо ще й верхні то занадто дорого
Амарилис• 17 июня 2022
Мені краща друга. Ще плюс, що при появі грошей, до другої можна дозамовити високі шафи.
coloritka• 17 июня 2022
Ответ дляYanina88
Скільки у вас людей в сім´ї?
автор Yanina88 • 17 июня 2022
Ответ дляfloxey
нічого,трохи не подобається що вікна будуть за спиною,тому хочу біля вікна стільницю
автор Yanina88 • 17 июня 2022
Ответ дляcoloritka
Скільки у вас людей в сім´ї?
поки що нас 2

ОленаЯ• 17 июня 2022
Ответ дляcoloritka
А куди посуд складати?
В ящики, а взагалі не робіть той вугол і обрубок той для посуду не потрібно, як хтозна що.
VA 11• 17 июня 2022
А навіщо вам та одна шафа навісна?
VA 11• 17 июня 2022
Ответ дляYanina88
для сушки посуду
То який дурень зверху сушку зараз робить? Роблять знизу біля посудомийки.
ОленаЯ• 17 июня 2022
Найгармонійніше, як на мене фото 4 без заворота і обрубка на стіні.
Амарилис• 17 июня 2022
Ответ дляОленаЯ
Будуть колись робити верх і замінять. Чашки і тарілки повинні бути під рукою. Єдине, я б робила ту шафку в колір стільниці.
ОленаЯ• 17 июня 2022
Ответ дляАмарилис
Дуже зручно в ящиках посуд зберігати
floxey• 17 июня 2022
Ответ дляYanina88
Не набагато дорожче буде, потрібно рахувати. Мінус кут, пару ящиків, можливо і на стільниці економія велика буде, залежить від розмірів.
Зате зручніше зберігання буде і вигляд завершений. А у вас просто шмат кухні без прив´язки до геометрії приміщення.
Стіл можна поставити у куток між вікнами і сидіти спиною до кута, а не до вікон.
coloritka• 17 июня 2022
Ответ дляVA 11
ви розумна))
автор Yanina88 • 17 июня 2022
Ответ дляVA 11
ну не всі дурні роблять так як модно,я наприклад не хочу може нагинатись
floxey• 17 июня 2022
Ответ дляYanina88
Роздивилася ще раз проект. Щоб завести стільницю під вікно, вам доведеться змінювати його габарити. А якщо там щей й батарея стоїть, то з нею щось вирішувати.
ОленаЯ• 17 июня 2022
Ответ дляYanina88
Якщо у верхній ящик ставити посуд, то нагинатися не потрібно.