Yanina88• 17 июня 2022

Як краще розмістити кухню?фото

Кухня 20кв.м,все подорожчало хочеться з економити на довжині фасадів,як краще розставити
ОленаЯ• 17 июня 2022
Ответ дляvetka
я их вывела из зоны комфорта своей нишей. но за сушку никто ничего не предлагал.
З них все треба вибивати )))

ОленаЯ• 17 июня 2022
Ответ дляvetka
фасад AGT матовый, цвет кремовый. столешница арпа.
Колір фасадів бомба.
Татьяна -3329• 17 июня 2022
Ответ дляYanina88
не казали нічого 85 вроді
Пошла гуглить высоту посудомоечных…
Для меня важный вопрос потому что я 160 роста. Для меня верхние шкафчики в зоне недосягаемости), поэтому и попросила максимально разместить все внизу, специи, крупы, бутылочки соусы, кастрюли, тарелки. У меня кухня вообще малютка, и нужно поставить ещё ппм и морозилку
vetka• 17 июня 2022
Ответ дляТатьяна -3329
Мне сказали что если ставить посудомойку то 100% будет высокая столешница. Не 85 как я хотела в 90 см. Так у вас?
наверное так. с моим 160 см все высокое. нужно или тапки на каблуках покупать или стульчик маленький делать.
VA 11• 17 июня 2022
Ответ дляYanina88
покажите пожалуйста,какой цвет у вас?
Білий.
автор Yanina88 • 17 июня 2022
Ответ дляVA 11
Білий.
не жалієте що білий взяли?бо теж хочу
vetka• 17 июня 2022
автор, а вы сами рисовали или какие то фирмы?
VA 11• 17 июня 2022
Ответ дляYanina88
не жалієте що білий взяли?бо теж хочу
Ні. Шість років вже.
автор Yanina88 • 17 июня 2022
Ответ дляvetka
сама на скору руку,щоб дивитись розташування

VA 11• 17 июня 2022
Ответ дляТатьяна -3329
Не начинается, они под рукой. Я тоже сушку сейчас делаю внизу, возле посудомойки. Очень много плюсов в таком размещении. Это непосредственная близость с посудомойкой и раковинной, не поднимать руки за каждой тарелкой, все могут брать тарелки сами, даже дети ( у нас их уже трое, и каждому подай ..).
Вот и я об этом, что внизу сушка удобней.)
vetka• 17 июня 2022
Ответ дляYanina88
обращайтесь к профи. мне рисовали 5 человек и считали тоже. у каждого свое видение. те что подешевле, те попроще. этот кухонщик предложил мне несколько вариантов и я уже выбрала один исходя из своих возможностей.
Татьяна -3329• 17 июня 2022
Ответ дляvetka
Тут согласна. Мебельщики многое могут подсказать, чтобы было и эргономично и удобно и не за все деньги мира.
VA 11• 17 июня 2022
Ответ дляYanina88
не жалієте що білий взяли?бо теж хочу
І сушка видвижна внизу, зручно.
25Lida• 17 июня 2022
Ответ дляТатьяна -3329
Пошла гуглить высоту посудомоечных…
В мене теж рост 160см, і висота робочої поверхні 85см, і встроєна посудомийка. В квартирі сушка для посуду в верхній шафці, чашки знизу, зверху тарілки, такий собі лайф хак для невисоких господинь. Шафка над столешнею на висоті 55см, на попередній квартирі були на висоті 45см, то було зручніше. У будинку сушка знизу, у видвижному ящику, то мені не дуже подобається. Зверху мені зручніше, тільки повинна бути зручна висота, а не ’стандарт 60см’
25Lida• 17 июня 2022
Ответ дляVA 11
І сушка видвижна внизу, зручно.
Може Вам і зручно, але в Вас стільки місця гуляє. Дуже не раціонально використан простір.
AlinaBo• 17 июня 2022
Жодний варіант не подобається. 4 варіант більш менш, якщо убрати кут - буде пряма кухня. І довісити верхні ящики. Мийка в кутку - гірше нічого не буває, повірте.
VA 11• 17 июня 2022
Ответ для25Lida
В сенсі гуляє?) Там ще ящик видвигається з виделками і ложками.
25Lida• 17 июня 2022
Я би робила прямолінійну кухню, рядом з холодильником колону з духовкою, бо зручно коли духовка на рівні очей, особливо її мити, а не рачки знизу. У Вас дозволяє метраж.
VA 11• 17 июня 2022
Ответ для25Lida
З простору видно тільки сушку і посудомийку. )

25Lida• 17 июня 2022
Ответ дляVA 11
Я бачу на фото і вузький ящик, але і місця багато зверху над посудом, тому в мене таке враження. Я собі зробила на три видвижних ящики, в мене під ящиком з сушкою знизу ще ящик з кастрюлями розмістився
VA 11• 17 июня 2022
Ответ для25Lida
У вузькому ложки і виделки зверху. А під сушкою там вже місця немає. Там більше ніякий ящик не поміститься, коли ставиш великі тарілки.
vetka• 17 июня 2022
Ответ дляVA 11
І сушка видвижна внизу, зручно.
Наверное это дело вкуса. Посмотрела на ваше фото. даже если бы мне предложили такой вариант, то я бы отказалась. во время готовки каждый раз наклоняться и брать тарелки мне было бы неудобно.
VA 11• 17 июня 2022
Ответ дляvetka
Так тарелки там стоят только те, что на стол, для обеда и чашки. И не так там и наклонятся надо. ) Эта сушка удобнее, чем сверху. Мне есть с чем сравнивать. До этого была сверху. А тут рядом посудомойка, её открыла, переставила всё в сушку. А так нужно наклонится к посудомойке, взять пару тарелку поставить наверх. А тут всё открыл, за минуту переложил и всё.
Я никого не убеждаю, я исхожу из личного опыта.
25Lida• 17 июня 2022
Ответ дляVA 11
В мене великі тарілки не вміщуються, ставлю іх просто в стопку. А до 22см, ті що в постійному обігу, то вони нормально становляться. Зверху теж ящик для ложок та виделок. Але додатково маю ще й ящик для кастрюль, тому об´єм цієї тумби заповнен максимально. Це і є раціональне використання, на затрачені кошти максимум кпд і ергономіки. Але це не я придумала, я тільки застосувала у своєму проекті. В Києві є салон елітних кухонь, ось в них такий підхід.
VA 11• 17 июня 2022
Ответ для25Lida
В мене великі тарілки кожен день в обігу.)
А взагалі, до всього звикаеш. Ми три місяці жили не вдома, там сушка зверху була, все не так. Але в кінці уже було все нормально.)
Мені зручно, що посудомийки, сушка і каструлі поруч і на одному рівні.
У Вас теж біла кухня.)
Omerta• 17 июня 2022
Ответ дляVA 11
У Вас теж біла кухня.)
как вам стиралка Сименс?
25Lida• 17 июня 2022
Ответ дляVA 11
У Вас теж біла кухня.)
Ні, не біла) скоріш слонова кістка, це фото так колір не точно передало. Спочатку купила духовку, а під неї вже підбирала колір фасадів. Це в мене кухня на дачі. Але ще є багато недоробок, ще скло треба в шафки вставити, полочок внутрішніх добавити...
25Lida• 17 июня 2022
Ответ дляVA 11
У Вас теж біла кухня.)
І саме головне- з поверненням додому!
VA 11• 18 июня 2022
Ответ дляOmerta
как вам стиралка Сименс?
То посудомийка.) Добре.
VA 11• 18 июня 2022
Ответ для25Lida
Красива кухня. Вже дрібниці доробити залишилось!