Кухня 20кв.м,все подорожчало хочеться з економити на довжині фасадів,як краще розставити
Татьяна -3329• 17 июня 2022
Ответ дляYanina88
не казали нічого 85 вроді
Пошла гуглить высоту посудомоечных…
Для меня важный вопрос потому что я 160 роста. Для меня верхние шкафчики в зоне недосягаемости), поэтому и попросила максимально разместить все внизу, специи, крупы, бутылочки соусы, кастрюли, тарелки. У меня кухня вообще малютка, и нужно поставить ещё ппм и морозилку
Ответ дляТатьяна -3329
Не начинается, они под рукой. Я тоже сушку сейчас делаю внизу, возле посудомойки. Очень много плюсов в таком размещении. Это непосредственная близость с посудомойкой и раковинной, не поднимать руки за каждой тарелкой, все могут брать тарелки сами, даже дети ( у нас их уже трое, и каждому подай ..).
Вот и я об этом, что внизу сушка удобней.)
Татьяна -3329• 17 июня 2022
Ответ дляvetka
обращайтесь к профи. мне рисовали 5 человек и считали тоже. у каждого свое видение. те что подешевле, те попроще. этот кухонщик предложил мне несколько вариантов и я уже выбрала один исходя из своих возможностей.
Тут согласна. Мебельщики многое могут подсказать, чтобы было и эргономично и удобно и не за все деньги мира.
Ответ дляТатьяна -3329
Пошла гуглить высоту посудомоечных…
В мене теж рост 160см, і висота робочої поверхні 85см, і встроєна посудомийка. В квартирі сушка для посуду в верхній шафці, чашки знизу, зверху тарілки, такий собі лайф хак для невисоких господинь. Шафка над столешнею на висоті 55см, на попередній квартирі були на висоті 45см, то було зручніше. У будинку сушка знизу, у видвижному ящику, то мені не дуже подобається. Зверху мені зручніше, тільки повинна бути зручна висота, а не ’стандарт 60см’
Ответ дляVA 11
В сенсі гуляє?) Там ще ящик видвигається з виделками і ложками.
Я бачу на фото і вузький ящик, але і місця багато зверху над посудом, тому в мене таке враження. Я собі зробила на три видвижних ящики, в мене під ящиком з сушкою знизу ще ящик з кастрюлями розмістився
Ответ для25Lida
У вузькому ложки і виделки зверху. А під сушкою там вже місця немає. Там більше ніякий ящик не поміститься, коли ставиш великі тарілки.
Ответ дляvetka
Наверное это дело вкуса. Посмотрела на ваше фото. даже если бы мне предложили такой вариант, то я бы отказалась. во время готовки каждый раз наклоняться и брать тарелки мне было бы неудобно.
Так тарелки там стоят только те, что на стол, для обеда и чашки. И не так там и наклонятся надо. ) Эта сушка удобнее, чем сверху. Мне есть с чем сравнивать. До этого была сверху. А тут рядом посудомойка, её открыла, переставила всё в сушку. А так нужно наклонится к посудомойке, взять пару тарелку поставить наверх. А тут всё открыл, за минуту переложил и всё.
Я никого не убеждаю, я исхожу из личного опыта.
Ответ дляVA 11
В мене великі тарілки не вміщуються, ставлю іх просто в стопку. А до 22см, ті що в постійному обігу, то вони нормально становляться. Зверху теж ящик для ложок та виделок. Але додатково маю ще й ящик для кастрюль, тому об´єм цієї тумби заповнен максимально. Це і є раціональне використання, на затрачені кошти максимум кпд і ергономіки. Але це не я придумала, я тільки застосувала у своєму проекті. В Києві є салон елітних кухонь, ось в них такий підхід.
Ответ для25Lida
В мене великі тарілки кожен день в обігу.)
А взагалі, до всього звикаеш. Ми три місяці жили не вдома, там сушка зверху була, все не так. Але в кінці уже було все нормально.)
Мені зручно, що посудомийки, сушка і каструлі поруч і на одному рівні.
У Вас теж біла кухня.)
Ответ дляVA 11
У Вас теж біла кухня.)
как вам стиралка Сименс?
Ответ дляVA 11
У Вас теж біла кухня.)
Ні, не біла) скоріш слонова кістка, це фото так колір не точно передало. Спочатку купила духовку, а під неї вже підбирала колір фасадів. Це в мене кухня на дачі. Але ще є багато недоробок, ще скло треба в шафки вставити, полочок внутрішніх добавити...
Ответ дляVA 11
У Вас теж біла кухня.)
І саме головне- з поверненням додому!
Ответ для25Lida
Красива кухня. Вже дрібниці доробити залишилось!