Yanina88• 17 июня 2022

Як краще розмістити кухню?фото

Кухня 20кв.м,все подорожчало хочеться з економити на довжині фасадів,як краще розставити
VA 11• 17 июня 2022
Ответ дляcoloritka
ви розумна))
Це не я розумна, а люди, які займаються проектами. В мене в квартирі була посудомийки і сушка зверху. А зараз в будинку, сушка внизу, біля посудомийки. Відкрив посудомийки, справа сушку і туди посуд. Це в тисячу разів зручніше. Тим паче, дозволяє площа. І дітям звідти зручніше посуд брати. Зараз зверху ніхто не робить сушки.

VA 11• 17 июня 2022
Ответ дляYanina88
ну не всі дурні роблять так як модно,я наприклад не хочу може нагинатись
То вам так здається. А насправді зручно .
floxey• 17 июня 2022
Ответ дляYanina88
Так у вас все інше знизу буде, за всим потрібно буде нагинатися. А як у тих глибоких ящиках їжу зберігати? Насипом або баночки і контейнери в два-три поверхи.
автор Yanina88 • 17 июня 2022
Ответ дляVA 11
ну це якщо буде посудомийка
VA 11• 17 июня 2022
Ответ дляYanina88
ну це якщо буде посудомийка
Вирішувати Вам, просто мені є з чим порівнювати. )
ОленаЯ• 17 июня 2022
Ответ дляYanina88
ну це якщо буде посудомийка
Раджу посудомийку обов´язково, але розмістіть її так, щоб було зручно з раковини посуд в неї завантажувати, і потім з неї розкладати в ящик.
автор Yanina88 • 17 июня 2022
Ответ дляfloxey
а що з ящиками не так?видвинув видно що лежить,не треба те що лежить спереді вилажувати щоб побачіти що далі стоїть
ОленаЯ• 17 июня 2022
Ответ дляfloxey
Навіщо в 2-3 поверхи, достатньо в один поверх, все наглядно і зручно.
ОленаЯ• 17 июня 2022
Ответ дляYanina88
Так, ящики мега зручно.

VA 11• 17 июня 2022
Ответ дляfloxey
В нижніх тумбах зручніше зберігати, аніж зверху. Особливо, якщо це видвижні ящики.
Nimfa77• 17 июня 2022
Мне бы не подошел ни один из вариантов. Нарушен технологический ряд - холодильник - мойка - рабочая поверхность - плита.
автор Yanina88 • 17 июня 2022
Ответ дляNimfa77
так цей трикутних зручно робити в маленьких кухнях,у великих так не вийде
Nimfa77• 17 июня 2022
Ответ дляYanina88
Мойка изначально находилась в углу? Плита не передвигается, там вентканалы?
ОленаЯ• 17 июня 2022
Ответ дляYanina88
Ті трикутники то все дурниці і бла-бла-бла,кожном своє розміщеня зручно
автор Yanina88 • 17 июня 2022
Ответ дляNimfa77
все верно,мойку можно +- 50 см
Татьяна -3329• 17 июня 2022
Ответ дляYanina88
Не начинается, они под рукой. Я тоже сушку сейчас делаю внизу, возле посудомойки. Очень много плюсов в таком размещении. Это непосредственная близость с посудомойкой и раковинной, не поднимать руки за каждой тарелкой, все могут брать тарелки сами, даже дети ( у нас их уже трое, и каждому подай ..).
vetka• 17 июня 2022
Ответ дляVA 11
только сделала кухню. просчитывала в 5 местах. никто мне не предлагал внизу сушку.
автор Yanina88 • 17 июня 2022
Ответ дляvetka
покажите пожалуйста,какой цвет у вас?
floxey• 17 июня 2022
Ответ дляYanina88
Ящик глибокий, там багато всього буде і не в один поверх. Щоб взяти щось знизу потрібно викласти на стільницю верхнє і потім знову скласти. І не видно, що стоїть внизу. Це не зручно у побуті.
Зверху шафи вужчі у два рази, там все стоїть у один ряд, відкрив і зразу видно.
Передивіться свій проект. Він дуже не практичний.
Я б зробила пряму кухню з верхніми шафами. Знизу пмм обов´язково.
Бюджет вийде не дорожчий, ніж замінювати вікно.

vetka• 17 июня 2022
Ответ дляYanina88
ну це якщо буде посудомийка
мой совет по опыту. сделали кухню красивой, а она мне высокая. столешница высоковатая, сушка тоже. тарелки еще поставлю, а за чашками уже не достану.
автор Yanina88 • 17 июня 2022
Ответ дляfloxey
вікно ніхто не буде замінювати,це повністю новий будинок
vetka• 17 июня 2022
Ответ дляYanina88
покажите пожалуйста,какой цвет у вас?
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3148640
в этой теме фото
floxey• 17 июня 2022
Ответ дляYanina88
Так у вас висота кухні і вікна не співпадає.
ОленаЯ• 17 июня 2022
Ответ дляvetka
Всі все роблять, як робили 15 років тому, ’по старінкє’. Я свої фантазії втілювала, майстрів із зони комфорту виводила. Тому Вам і не пропонувпли нічого сучасного.
Татьяна -3329• 17 июня 2022
Ответ дляvetka
Мне сказали что если ставить посудомойку то 100% будет высокая столешница. Не 85 как я хотела в 90 см. Так у вас?
автор Yanina88 • 17 июня 2022
Ответ дляvetka
в этой теме фото
супер,матовая?який колір?крашений фісад чі акріл?
vetka• 17 июня 2022
Ответ дляОленаЯ
я их вывела из зоны комфорта своей нишей. но за сушку никто ничего не предлагал.
vetka• 17 июня 2022
Ответ дляYanina88
фасад AGT матовый, цвет кремовый. столешница арпа.
Nimfa77• 17 июня 2022
Ответ дляТатьяна -3329
У меня столешница высотой 87 см с ПММ
автор Yanina88 • 17 июня 2022
Ответ дляТатьяна -3329
не казали нічого 85 вроді