Кина_не_будет• 17 июня 2022

Чоловік постійно тікає з дому? Як бути?

Просто тупо збирається і йде, і постійно знаходить якісь причині.
Глубоководная селедка• 17 июня 2022
Ответ дляКина_не_будет
то на тренування, то до друзів, то по роботі, то до родичів і інше місто, з собою не запрошує, і злится, коли розпитую, що чого я не довіряю, виношу мозок, він вільна людина, не повинен відзвітовувати... ми не так давно разом... мене дуже дивує така поведінка
Коханка у нього є. Тому і злиться
Угадайс• 17 июня 2022
Ответ дляКина_не_будет
а навіщо ви з ним разом?
А почему я не должна быть с ним вместе???
автор Кина_не_будет • 17 июня 2022
Ответ дляСиренькая
24 години разом- це здуріти можна, і не має значення чоловік це, діти, батьки,чи просто друзі
а чому 24?
автор Кина_не_будет • 17 июня 2022
Ответ дляСиренькая
Бо хочеться змінити оточення, в це нормально
кожен день і на вихідних навіть?
Пиши-пропало• 17 июня 2022
Ответ дляочки_ннадо
У мене з чоловіком був такий період. Він після роботи йшов до друзів, у вихідні міг до батьків поїхати, одним словом шукав привід піти кудись, часу проводили разом дуже мало. Як я вже потім зрозуміла, була в цьому моя вина, я занадто хотіла контролювати, планувати за двох і т.д. А чоловік в свою чергу через це все більше відсторонено себе поводив. Пройшов час, я почала більше приділяти часу собі і своїм справам, відпустила це все і все налагодилось. Тепер він пропонує як нам разом провести час, після роботи завжди вдома і т.д.
Та то він перелякався і тепер вас контролює
Бо ще знайте собі щось цікавіше
Всех анонимов аноним• 17 июня 2022
Ответ дляКина_не_будет
кожен день і на вихідних навіть?
Дайте угадаю.Инициатором сьехатся были вы?
ПодругаМужа• 17 июня 2022
Ответ дляНе любовница
Я тоже от своей пилы в гараж гоняю
Розлучіться. Придбайте підходящий інструмент)
Пожмаковна• 17 июня 2022
Прив’яжіть до батареї 😉
Спробуйте продумувати спільне дозвілля - сходити погуляти, зустріч з друзями, разом ліпити вареники, дивитися фільм. По трохи залучайте до дому.
Сирожено_пирожено• 17 июня 2022
Автор, на ваш это человек. Уходите. Есть женщины, которым норм такой расклад, но с другой стороны, есть и мужчины которым больше по нраву проводить время с любимой женщиной. Ищите того, с кем комфортно быть вместе.
Сирожено_пирожено• 17 июня 2022
Ответ дляПожмаковна
Прив’яжіть до батареї 😉
Зачем? Они просто живут вместе. Не лучше расстаться и найти себе комфортных людей? Чем кого то к чему то приучать.
ТрамвайGirl• 17 июня 2022
Поговоріть з чоловіком відверто. Чого йому не вистачає, що він шукає? Тоді думайте що робити далі.
Пиши-пропало• 17 июня 2022
Жалівся один знайомий
Каже не дає мені продиху, я не розумію кохаю її чи ні, я навіть не можу ’ соскучится’ , вона завжди переді мною, прихожу сидить , я навіть поїсти спокійно не можу, всюди вона, бігає за мною
А вона дійсно і в туалет би за ним пішла, це сестра моєї подруги
автор Кина_не_будет • 17 июня 2022
Ответ дляУгадайс
просто цікаво, що тримає?
Завтра не пью• 17 июня 2022
Кастрировать уже советовали? Коту моему помогло
очки_ннадо• 17 июня 2022
Ответ дляПиши-пропало
Бо ще знайте собі щось цікавіше
Та ні, з його боку немає контролю. Він в принципі трохи «сам по собі» скажемо так, а в той час я старалась його переробити, контролювати, давила одним словом, а це і викликало протилежну реакцію. Вчасно це зрозуміла, зараз, на щастя, все добре
Пожмаковна• 17 июня 2022
Ответ дляСирожено_пирожено
Бо ми не знаємо що їх об’єднало і як вони живуть. Може він не вміє проводити час разом, якщо залишиться грою в одні ворота то дійсно він тікатиме і далі.
Ви схоже ідеалістка
Карта мордвы• 17 июня 2022
Возможно что есть другая женщина у него.
СкрипяСердцем• 17 июня 2022
Я не мужик, но очень их понимаю в таких ситуациях, когда постоянно стоит над головой и зудит, не дает ’в носу поковыряться’ наедине, контролирует каждый шаг и скрип двери. Такие бывают не только женщины, но и мужчины. Это страшно раздражает и давит психологически, ощущение ’тебя душат’. У каждого человека есть свои интересы, свои какие-то мелкие и безобидные дела и не нужно сразу подозревать или постоянно ходить сзади липучкой или звонить каждые 10 минут! Он не обязан водить Вас, автор, везде с собой - в гараж, к родителям (иногда нужно один на один побыть с родственниками), к друзьям-мужикам - это нужно понимать. Займитесь лучше своими делами, интересами, увлечениями, подругами и тд в это время. Он никуда не денется, прийдет. А не будете его доставать, то есть будет комфортная психологическая обстановка, он сам будет бежать домой.
В случае, если окажется, что ходит не к друзьям, подругам:
1. Насильно мил не будешь. Сделаешь только хуже себе.
2. Смачный, с разбега пинок ему под зад и без дурноватых истерик и ищите подходящего Вам человека.
Сирожено_пирожено• 17 июня 2022
Ответ дляПожмаковна
Ви схоже ідеалістка
Просто они разные люди. Он не оправдывает ее ожиданий. Не потому, что плохой, а просто не такой. Ей нужен другой человек, которым рад быть дома с женой. Такие тоже есть.
Алгонавт• 17 июня 2022
Ответ дляКина_не_будет
Ой, только не вздумайте рожать от него.
Угадайс• 17 июня 2022
Ответ дляКина_не_будет
просто цікаво, що тримає?
В вашей ситуации я бы уходила. Пока ещё не понимаете что обычно держит.
Добрый Йиннот• 17 июня 2022
Як у вас з грошима?

А то таку сучасну хіпстерку граєте - аж злиплося. І вільна він людина, і право має. А насправді хлопець паскудний і не вартий уваги.
Ви будуєте з ним невротичний союз.

Сподіваюсь, у вас дійсно сучасні погляди на фінансову стабільність жінки.
размахер• 17 июня 2022
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Це не сім’я. І не кохання.
Ви просто різні.
Потрібно міняти партнера.
Це не нормально.
С чего это вдруг? У нас такая семья уже 15 лет, и работа, и тренировки у каждого свои, у меня подружки, у моего мужа старенькая мама, а нужно 24/7 вместо тогда точно преточено семья? главное что бы вместе тоже было классно и было о чем поболтать и помолчать.
размахер• 17 июня 2022
Ответ дляОцененная
Тоді не бачу сенсу одружуватися, якщо різні інтереси. Для мене сім´я це спільні інтереси, час проведений разом та інтерес бути разом і поруч. В мене так колишній чоловік, спочатку по п´ятницях гуляв десь типу з друзями, потім в інші дні почав і о чудо, виявилося, що там коханка з якою йому цікаво час проводити. А у сестри чоловік так тікав, травку на ставки курити.
То есть если я люблю бегать, а муж нет то развод? На маникюр и к косметологу вы тоже вместе ходите?