Кина_не_будет• 17 июня 2022
Чоловік постійно тікає з дому? Як бути?
Просто тупо збирається і йде, і постійно знаходить якісь причині.
Сирожено_пирожено• 17 июня 2022
Ответ дляСиренькая
А потрібно весь час бути дома, автор?
не постоянно, но ведь есть семья. Почему нельзя провести время вместе?
Оцененная• 17 июня 2022
Ответ дляСиренькая
А потрібно весь час бути дома, автор?
Після роботи якось люди в яких є сім´ї йдуть додому, а у вихідні дні проводять час разом із сім´єю. Для мене незрозуміло навіщо тоді сім´я, якщо постійно чоловік десь лазить.
Стопясят раз обсуждала• 17 июня 2022
Ответ дляКина_не_будет
немає
Ви знаєте де він проводить час?
Трусы с капюшоном• 17 июня 2022
Мій кожного вечора ходив хвилин на 40 з навушниками і музикою просто гуляти по району. Це його вид відпочинку. Мені норм. У мене самої є свої «таракани», які чоловіку може і неподобається, але він мені їх пробачає
Сиренькая• 17 июня 2022
Ответ дляСирожено_пирожено
А разве ответ неочевиден? Человеку неинтересно/ нудно/ плохо , у него есть более интересные дела
Сиренькая• 17 июня 2022
Ответ дляОцененная
Коли хочуть, розумієте? І да, в чоловіка і жінки може бути різне коло інтересів
Стопясят раз обсуждала• 17 июня 2022
Є категорія людей, які не можуть сидіти на місці. Але чому вас не бере?
Уточка• 17 июня 2022
Ответ дляСиренькая
Ви весь час сидите вдома?
Нет. Но и от любимого не сбегаю по непонятным причинам. Автор явно даёт понять, что он не хочет с семьей вообще проводить время
ПодругаМужа• 17 июня 2022
Нічого не зрозуміло. Може, він працює з дому і виходить до парку побігати? Може, у нього коханка? А може голодний? А може ви чіпляєтесь?
Ніякої інфи, щоб зрозуміти
Угадайс• 17 июня 2022
Я так же делаю. Таким образом отдыхаю от быта. Но и мужа не люблю. Если бы любила думаю мне бы хотелось быть с ним рядом.
Сирожено_пирожено• 17 июня 2022
Ответ дляСиренькая
Так что ж это за семья, когда каждый все время занят своим делом? Соседи по койке?
Сиренькая• 17 июня 2022
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Щоб побути одному,або в компанії інших людей, де автору не місце
Кина_не_будет
• 17 июня 2022
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Ви знаєте де він проводить час?
то на тренування, то до друзів, то по роботі, то до родичів і інше місто, з собою не запрошує, і злится, коли розпитую, що чого я не довіряю, виношу мозок, він вільна людина, не повинен відзвітовувати... ми не так давно разом... мене дуже дивує така поведінка
Пи Пи Пилюля• 17 июня 2022
Ответ дляКина_не_будет
немає
Тоді я не знаю від чого можна постійно бігати.
Сиренькая• 17 июня 2022
Ответ дляСирожено_пирожено
А всі мають бути зайняті тільки у межах житла? А ще краще, зайняті тим,що подобається дружині?
Стопясят раз обсуждала• 17 июня 2022
Ответ дляКина_не_будет
Це не сім’я. І не кохання.
Ви просто різні.
Потрібно міняти партнера.
Це не нормально.
Ви просто різні.
Потрібно міняти партнера.
Це не нормально.
Сиренькая• 17 июня 2022
Ответ дляПи Пи Пилюля
Бігати від дітей?
Тоді чому від жінки бігати неможна?
ПодругаМужа• 17 июня 2022
Ответ дляКина_не_будет
Ну якщо він не розуміє ваших почуттів, що ви хочете розділити його інтереси, якщо не ділиться новинами, то що вас тримає біля нього?
Всех анонимов аноним• 17 июня 2022
Ответ дляПи Пи Пилюля
От женщины-липучки
Оцененная• 17 июня 2022
Ответ дляСиренькая
Тоді не бачу сенсу одружуватися, якщо різні інтереси. Для мене сім´я це спільні інтереси, час проведений разом та інтерес бути разом і поруч. В мене так колишній чоловік, спочатку по п´ятницях гуляв десь типу з друзями, потім в інші дні почав і о чудо, виявилося, що там коханка з якою йому цікаво час проводити. А у сестри чоловік так тікав, травку на ставки курити.