Може, хтось стикався з таким. Як тільки починаю переживати, занурюватися у погані думки або впадати у депресію, на обличчі просто розповзається пігментні плями. Так було, коли у мене померла мама і ось зараз, з початком війни. Чому так? Як з цим боротися?
нестача вітамінів, мінералів...
коли Ви нервуєте, нервова система ще більше споживає речовин, яких у Вас і так не вистачає. І тому, забирає їх з усіх можливих місць. У Вашому випадку - це шкіра.
Зробіть біо-хімічний аналіз крові, попийте вітаміни групи Б, магній, залізо, вітамін Д (навіть літом!), цинк...
Порадьтесь з професійним фахівцем (нутріціолог, невролог)