Xвостокрутелка• 17 июня 2022

Розкажіть, як із сором´язливої гарної дівчинки

З вас вирісло добряче стерво?
Патриоточка• 17 июня 2022
Ответ дляXвостокрутелка
Ну от не скажу, що стерви слабі. Слабі якраз чемні виховані дівчинки, які губляться від натиску.
Так проще же сразу наехать на противника, чтобы и не связывался. Потому что другими способами своего не добьется.
Нифига_ни_ни• 17 июня 2022
меня мой бывший муж такой сделал. Хладнокровной самостоятельной жестокой стервой. А до знакомства с ним была в розовых очках, сама невинность, боялась и слова поперек сказать, так же и в браке была.. но внутри меня развивалось то, о чем я написала выше. И вот вовремя развода, когда он начал меня избивать, угрожать и тд - я открыла то, что он за годы во мне сделал. Как волчица.. Отакое... никому не желаю такого опыта.
Летчица• 17 июня 2022
Ответ дляXвостокрутелка
Якого натиску? Від того натиску потім же ті, хто ’натиснув’, самі часто й плачуть(
Дивлячись, яка ситуація.
автор Xвостокрутелка • 17 июня 2022
Ответ дляПатриоточка
Ну якщо працює такий спосіб...
автор Xвостокрутелка • 17 июня 2022
Ответ дляНифига_ни_ни
Співчуваю. Але тепер ви вже не та дівчинка і знаєте свої межі.
автор Xвостокрутелка • 17 июня 2022
Ответ дляЛетчица
Дивлячись, яка ситуація.
Ну ті хто тиснуть, так звикли. Чого їм плакати. То той хто зірвався,той плаче. Тримався тримався і зірвався.
Летчица• 17 июня 2022
Ответ дляXвостокрутелка
Я ж і написала, що не завжди, а часто. Ок +-
Та_все_ок_будет• 17 июня 2022
меня закалила работа в Привате
автор Xвостокрутелка • 17 июня 2022
Ответ дляТа_все_ок_будет
меня закалила работа в Привате
Навіть боюся спитати яким чином
Стебель_березы• 17 июня 2022
Ответ дляXвостокрутелка
Согласна полностью.
Из Хацапетовки• 17 июня 2022
Стервом не стала, но можу періодично включати таке. Головне, на мій погляд, розуміти що людям на тебе пофіг, незалежно від того, як ти себе ведеш, але коли ти стерво, люди краще дисципліновані стають))) Тренуюсь: відповідати ’ні’ на прохання, не підстраюватися, відстоювати свої інтереси в малому, поступово у великому і таке інше..
автор Xвостокрутелка • 17 июня 2022
Ответ дляИз Хацапетовки

Розумниця