Yana_Min• 18 июня 2022

Реструктуризация ипотечного кредита. У кого есть опыт, поделитесь?

В связи с ситуацией в стране и сокращением з/п на 50% сейчас не тяну ежемесячный платеж по ипотеке. Хочу обратиться в банк и попросить оформить реструктуризацию. Реально ли согласовать на какое-то время меньшую сумму платежа? Кто оформлял, поделитесь, пожалуйста, опытом?
Капитошка81• 18 июня 2022
У меня была ипотека в 2008, да ещё и в долларах, конечно банк пошёл на реструктуризацию. Я думаю сейчас тем более пойдет
kabatosa• 18 июня 2022
А що у вас в договорі написано в розділі про форм-мажор?
Капитошка81• 18 июня 2022
Ответ дляkabatosa
Если у автора квартиру не разбомбили, то кредит никто не спишет. На реструктуризацию пойдут, я больше чем уверена
автор Yana_Min • 18 июня 2022
Ответ дляkabatosa
Вказано, що під час дії обставин форс-мажору виконання зобов´язань по договору може призупинятися частково або в повному обсязі
Тыква2016• 18 июня 2022
Реально, але реструктуризація рятує, якщо проблеми короткострокові, або вже вирішені.
Здається мені, що повернення доходу на довоєнний рівень відбудеться дуже не скоро.
Наразі оптимально сутєве зниження відсоткової ставки, щоб зменшити навантаження на позичальника, але наврядчи банки на це підуть добровільно…..
автор Yana_Min • 18 июня 2022
Ответ дляТыква2016
Мій роботодавець поки не планирую повертати рівень з/п до попереднього рівня. До кінця літа з/п точно скорочена, а далі не зрозуміло.
Bor bor• 18 июня 2022
Обращайтесь в банк, чем быстрее, чем лучше. Банкам выгодно хотя бы частично обслуживаемый кредит, чем 0. Тем более когда залоговое имущество подешевело.
Тыква2016• 18 июня 2022
Ответ дляYana_Min
Мої очікування - ще більше зниження доходів(