Пацаааааааан• 18 июня 2022

Имеют ли права работодатели требовать возвращения сотрудников (Харьков)?

Работа делается вся удалённо.
Бабочки в моём животе• 18 июня 2022
Ответ дляТепличная
А це не прогул?
Ні, людина, яка евакуювалася, повідомляє про це і з нею або призупиняють трудовий договір, або чекають. Такі люди переважно далі беруть відпустки без збереження заробітної плати. Це в нас так, бо може десь по-іншому.

Бабочки в моём животе• 18 июня 2022
Ответ дляТепличная
У нас також, всі звільнені кого не влаштовує
Так людей влаштовує, вони не хочуть звільнятися. Хто ж винен, що війна і вони бояться працювати у регіоні, де бойові дії? Може в тихих місцях і звільняють, хто поїхав.
Тепличная• 18 июня 2022
Ответ дляБабочки в моём животе
В нас звільнили всю харківську команду, половину по статті
Бабочки в моём животе• 18 июня 2022
Ответ дляТепличная
По якій статті і за що? Люди повідомляли, що евакуювалися? Звільнили без заяви?
Тепличная• 18 июня 2022
Ответ дляБабочки в моём животе
Прогул
Бабочки в моём животе• 18 июня 2022
Ответ дляТепличная
Прогул
Але ж працівники повідомляли? Заяви писали на звільнення? Якщо ні, то тоді протягом місяця з дати звільнення можна звернутися до суду. Це незаконно!
Тепличная• 18 июня 2022
Ответ дляБабочки в моём животе
Чому незаконно? Я не знаю чи повідомили, в мене питали чи доцільно залишати, моя відповідь була - недоцільно, саме харківську, вона збиткова була і до війни, по невідповідності займаній посаді було би більш проблемно і нереально
Бабочки в моём животе• 18 июня 2022
Ответ дляТепличная
А, так Ви самі погодилися на звільнення. Більшість працівників проти звільнення, але й працювати вони не можуть зараз (це з практики, знову ж таки). Тому заяви не подають і їх не звільняють
Тепличная• 18 июня 2022
Ответ дляБабочки в моём животе
Тих, хто не бажає працювати звільнили по статті, інших небажаючих це очікує, зараз бажаючих працювати на таких умовах ціла черга стоїть, тому без проблем звільнити за прогул хоч 30 співробітників Харківщини

Бабочки в моём животе• 19 июня 2022
Ответ дляТепличная
Неможливість працювати в зоні бойових дій не є прогулом, і працівники не є небажаючими працювати. Можна навіть дійти до суду і виграти його, поновитися на роботі. Шкода, що деякі керівники, разом з відділом кадрів, тупенькі.