lesliya• 19 июня 2022
Чи діє ще програма безкоштовного проживання українців в мережі готелів Hilton?
Можливо , хто в курсі, чи ще є можливість безкоштовного проживання для українців у Hilton? (місяць тому знайомі ще заселялись на 5 ночей по укр паспорту безкоштовно )
Потрібно зупинитись на 1-2 ночі у Варшаві
stribyl_ok• 19 июня 2022
Автор, нема вже безкоштовного житла в Варшаві. Сама шукаю. В хостелі одному зробили знижку для українців аж 10 злот.на двох
А.настасия• 19 июня 2022
Ответ дляshapanova
Именно в Варшаве не действует.
Вроде ж прикрыли уже везде(