Под пытками• 19 июня 2022
Уроки малювання онлайн. Ціна питання
Доброго дня, дівчатка. Маю таке питання. Скільки на Вашу думку має коштувати онлайн-заняття дитини (8-14 років) з вчителем-художником? Або яка ціна на індивідуальні заняття з художником в онлайн-форматі в вашому місті?
Под пытками
• 19 июня 2022
Ответ дляЯичница с беконом
в нас очне групове заняття 100грн-2 години. Вік від 6років
тобто, в групі декілька дітей, з кожного по 100 грн? Я маю на увазі тільки один учень і вчитель
Птица Говоруша• 19 июня 2022
Ответ дляЛюбительница
Онлайн вчити малювати??? Думаю це неефективно, тому ніскільки
Чому це) діджитал малювання - дуже зручно онлайн: вчитель бачить безпосередньо на своєму екрані всі рухи та дії дитини на «аркуші»:)
Яичница с беконом• 19 июня 2022
Ответ дляПод пытками
Автор пишу розгорнуто.
2 години в групі коштують 100 грн за 1 дитину ( групи до 15 осіб)
наш викладач індивідуально 1 на 1 не проводить.
Аноним НаВсеГда• 19 июня 2022
Можливо краще замовити відеоуроки? Є цілі курси, де покроково пояснюють як малювати. А індивідуальне малювання з вчителем онлайн, мені здається, неефективне.
Яичница с беконом• 19 июня 2022
Ответ дляАноним НаВсеГда
Скоріш за все автор художник, і розраховував на відповідь 400 грн на годину.
Аноним НаВсеГда• 19 июня 2022
Ответ дляЯичница с беконом
Малювання онлайн, це як онлайн гра на музичних інструментах. Тут потрібен вчитель поруч, щоб поставити руку, регулювати силу натиску, навіть позиціювання рук.
Под пытками
• 19 июня 2022
Ответ дляЯичница с беконом
ви праві в тому,що дійсно я - художник. Розпочала навчати онлайн, розробила свій авторський курс. Але, як вийшло на практиці, дітям дуже допобається, реально є результат, батьки просять займатися кожен день....але я сказала 100 грн, а по факту розумію,що дууужже стомлююсь морально, затяння триває з однією дитиною годину, а друга в дві ледве вкладається. І думаю, що я тупонула, або буду ставити 200, або припиняти викладання
Под пытками
• 19 июня 2022
тому і питання інше. 200 грн за онлайн заняття, яке подобається дитині, це нормальна ціна, на вашу думку?
Под пытками
• 19 июня 2022
Ответ дляАноним НаВсеГда
згодна з вами. але я ’малюю’ разом з дитиною з детальним поясненням, як брати пензля, як натискати і т.д через програму ’зум’.
Аноним НаВсеГда• 19 июня 2022
Ответ дляПод пытками
Так Ви маєте право ставити умови, а батьки погоджуються або ні. Як можна тут оцінити Ваш урок?
Яичница с беконом• 19 июня 2022
Напишу особисту думку, на істину не претендую. Ходити на малювання почала в дорослому віці, онлайн не погодилась би і не погоджуюсь, мені не підходить такий варіант. Ніякі зуми не спиймаю, як можна намішати потрібну фарбу онлайн. Але це моя думка дорослої людини.
Знаю дітей для яких навчання в ЗУМ принесло кращі знання ніж в школі.
У вашому випадку не знаю дорого чи дешево.
Знайомої дитина ходить на 2 години до репетитора 4 рази на тиждень ( 4 клас) вивчають всі предмети.
МатьЧасть• 19 июня 2022
Донька 11 років займалась до війни індивідуально 80грн/година в місцевому будинку культури. Он лайн так само або безкоштовно якщо групове заняття Київ. область.
Под пытками
• 19 июня 2022
Ответ дляЯичница с беконом
ви праві. але в мене на даний момент 3 учениці-біженки, які за допомогою малювання відволікаються від проблем всіляких. Тут не мета - стати проф. художником, а чисто розвидок, релакс і створення яскравої картинки за урок. Тому в режимі онлайн для них - це единий варіант
Тушь для2го класса• 19 июня 2022
Автор, 100 нормальная цена для онлайн занятий с детьми, в неё же не входят материалы. Дочка занимается подготовкой к поступлению, 200 грн урок, и это не час, а 2-2.5.
Шальная коклетка• 19 июня 2022
Дітям подобається коли є швидкий результат, зазвичай це більш розвага чим реальне навчання, тому це не висока ціна. Якщо це буде підготовка до вступу ціна зразу вища.
Тушь для2го класса• 19 июня 2022
Ответ дляДея Торис
я офлайн плачу 500 грн за урок рисования
и как на зло все 4 детей рисуют)))))
за онлайн 300 платила бы точно
и как на зло все 4 детей рисуют)))))
за онлайн 300 платила бы точно
Но в 500 грн же входят материалы
Под пытками
• 19 июня 2022
Дівчата, якщо поставлю 200 грн за онлайн урок малювання, як думаєте, це нормальна ціна?
inneska-85• 20 июня 2022
Ответ дляПод пытками
я думаю да.