Обнимашкина• 19 июня 2022
Можно ли ехать в Канаду без вакцинации и там ее не делать?
Обнимашкина
• 19 июня 2022
Ответ дляGalyna1211
Можна їхати без вакцинації, але треба 2 тижні відсидіти на карантині.
И карантин где проходит ? Приезжий сам его оплачивает ?
Бла бла бла• 19 июня 2022
Ответ дляОбнимашкина
Да
Видела как наши блогеры выехали.
Сидели в доме у друзей 2 недели всей семьёй.
Видела как наши блогеры выехали.
Galyna1211• 19 июня 2022
Ответ дляОбнимашкина
Звичайно. Є варіант пошукати приймаючу сім´ю, але в такому випадку, до вашої кімнати на час вашого карантину є правила, типу окремий вхід, не менше якоїсь площі, вікно для провітрювання і т.д. За 72 години до виліта ставите собі програму Arrive Can як прилітаєте берете в аеропорті тест. Потім 2 тижні карантина і вони вас перевіряють. Але річ у тому, що якщо ви залишаєтесь в Канаді більше ніж на півроку (чи 3 місяці, не памятаю конкретно), то вам треба проходити медогляд, і не факт, що тоді не спитають за вакцину.
Обнимашкина
• 19 июня 2022
Ответ дляGalyna1211
Т.е. там все равно вопрос ребром станет и надо будет делать обязательно вакцинацию ?
Galyna1211• 19 июня 2022
Ответ дляОбнимашкина
Залежить від провінції. У Квебеку податок для невакцинованих хотіли ввести у січні. Вам треба почитати правила по своїй провінції, куди ви їдите.
Обнимашкина
• 19 июня 2022
Ответ дляGalyna1211
Ванкувер. Что можете о нем сказать ??? Пока выбираем .
Galyna1211• 19 июня 2022
Ответ дляОбнимашкина
Дуже дороге житло. Або ви обоє айтішники з готовими офферами на роботу.
А з приводу вашого питання по вакцинації - ідіть у групу на фейсбуці ось цю, вона змістовна і вам розкажуть там докладніше. Бо я їду в Калгарі і провакс, тому детально не допоможу.
Обращеница• 19 июня 2022
Будьте предусмотрительны, купите тут для всех , потому что рано или поздно , там всех заставят уколоться.
Я бы еще бустер прикупила, чтоб наверняка.
Обнимашкина
• 19 июня 2022
Ответ дляОбращеница
Спасибо за совет.
Обнимашкина
• 19 июня 2022
Ответ дляGalyna1211
Калгари экс эн Прованс ??
Сейчас посмотрю . Ещё точно не решили какой город . Не йтишники ,к сожалению.
Я_канеша_извиняюсь• 19 июня 2022
Ответ дляGalyna1211
Цікаво, а що це дає, якщо вакцинація не зупиняє передачу?
Galyna1211• 19 июня 2022
Ответ дляОбнимашкина
Калгари экс эн Прованс ??
Ви не зрозуміли. ,,Провакс,,, це я вакцинована і за вакцинацію, тому детально не можу відповісти, як уникнути вакцинації у вашому випадку, вам потрібна якась велика група українських канадців на фейсбуці, можливо регіональна типу Українці Альберти, там є люди не вакциновані, хто краще інформований і питати в них. А Калгарі це місто в провінції Альберта.
Galyna1211• 19 июня 2022
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Це питання до уряду Канади, в них є правила для прибуваючих
Обнимашкина
• 19 июня 2022
Ответ дляGalyna1211
А чем именно этот город вам понравился? Які переваги ??
Galyna1211• 19 июня 2022
Ответ дляОбнимашкина
Переваги це ж індивідуально.
Для мене перевага нафтогазовий сектор. Я в ньому працюю. Ну і велике місто 1мільйон 400 тис, розвинений міський транспорт, можна без машини жити довго, оренда житла дешевша ніж у Ванкувері і Торонто, поряд круте туристичне місце - Банф, є куди виїхати на вихідні. А ще Калгарі найсонячніше, 333 дні в році, місто в Канаді, для мого самопочуття це важливо. В провінції велика українська діаспора - більше 300 тис.
Ну, і чи це перевага не знаю, там найбільша кількість мільйонерів проживає
Обнимашкина
• 19 июня 2022
Ответ дляGalyna1211
Переваги це ж індивідуально.
Ой ,мне нравится ,то ,что вы написали . Ехать планирует 19 лет девочка в какую-то семью . Выбрали Ванкувер, сейчас о вашем городе будет смотреть .
Galyna1211• 19 июня 2022
Ответ дляОбнимашкина
Якщо 19 років і є приймаюча сім´я то може Ванкувер якраз - це для молодих і сміливих (так, дуже дорого, але в усіх рейтингах це ж найкраще місто на планеті Земля). Якби мені було 19 років, то я б і в Голлівуд би поїхала неозираючись. Це вже з віком і досвідом намагаєшся дивитись на свої можливості і підстеляти соломку.
Обнимашкина
• 19 июня 2022
Ответ дляGalyna1211
А не подскажите ,какую сумму денег у нее должно быть на 1 время ?
Нуждаюсь в общении• 19 июня 2022
Ответ дляGalyna1211
А якою вакциною ви вакциновані? Pfize в Канаді признають дійсним?
Galyna1211• 19 июня 2022
Ответ дляОбнимашкина
Не підскажу, сама ламаю голову над цим питанням. Ближче до вильоту буду питати в калгарійських групах. Але ж ви в курсі що Канада дає 3 тис долл на перший час?
Обнимашкина
• 19 июня 2022
Ответ дляGalyna1211
Да . С собой ещё возьмёт 1.300 евро это мало ?
Galyna1211• 19 июня 2022
Ответ дляНуждаюсь в общении
Звичайно, вони і Сіновак (Короновак) визнають, і Джонсон, Пфайзер, Модерна, Астразенека, усе крім Спутніка
Нуждаюсь в общении• 19 июня 2022
Ответ дляGalyna1211
Дякую за відповідь!
Бла бла бла• 19 июня 2022
Ответ дляGalyna1211
Переваги це ж індивідуально.
Ви так розписали, що я теж туди вже хочу )
Galyna1211• 19 июня 2022
Ответ дляОбнимашкина
Чесно? Мало. Але житло на перший час безкоштовне я так розумію у родині? Плюс отримає 3 тис допомоги, якщо жити в самому місті, то має бути зараз програма по безкоштовному, або не дорогому проїздному на рік, їжа - фудбанки, там безкоштовно. Курси для підвищення англійської мають бути при центральній бібліотеці Ванкувера теж безкоштовні. А там знайде роботу, буде ще краще. Єдине, я б на вашому місці подивилась, де живе приймаюча родина, бо може так статися, що за 50 км від міста у лісі - канадці таке люблять і не розуміють, що наші без авто на перший час і без нормального доступу до інфраструктури стають фактично заручниками без змоги знайти нормальну роботу.
Не за Будка• 19 июня 2022
Ответ дляGalyna1211
на каждого?