Обнимашкина• 19 июня 2022
Можно ли ехать в Канаду без вакцинации и там ее не делать?
Galyna1211• 19 июня 2022
Ответ дляБла бла бла
Ви так розписали, що я теж туди вже хочу )
Якби ще й мільйонери неодружені
Galyna1211• 19 июня 2022
Ответ дляНе за Будка
на каждого?
На кожного дорослого, на дітей до 12 ти півтори здається.
Не за Будка• 19 июня 2022
Ответ дляОбнимашкина
Да . С собой ещё возьмёт 1.300 евро это мало ?
мало. хотя, смотря что подразумевается под фразой ’ на первое время’. это сколько?
Не за Будка• 19 июня 2022
Ответ дляGalyna1211
это одноразово?
Чучело сосны• 20 июня 2022
Ответ дляGalyna1211
Звичайно. Є варіант пошукати приймаючу сім´ю, але в такому випадку, до вашої кімнати на час вашого карантину є правила, типу окремий вхід, не менше якоїсь площі, вікно для провітрювання і т.д. За 72 години до виліта ставите собі програму Arrive Can як прилітаєте берете в аеропорті тест. Потім 2 тижні карантина і вони вас перевіряють. Але річ у тому, що якщо ви залишаєтесь в Канаді більше ніж на півроку (чи 3 місяці, не памятаю конкретно), то вам треба проходити медогляд, і не факт, що тоді не спитають за вакцину.
не спросят. Мед.экзамен обязательно пройти в течение 90 дней. Для украинцев - это упрощенный вариант: кровь и рентген.
Проблемы могут возникнуть при поиске работы. Многие в требованиях указывают наличие вакцинации.
Умничка-помощничка• 21 июля 2022
Ответ дляGalyna1211
А зачем там медосмотр?
Galyna1211• 21 июля 2022
Ответ дляУмничка-помощничка
А зачем там медосмотр?
Закон такий, якщо ви знаходитесь на території Канади більше 3х місяців. А також поки не здасте деякі професії вам будуть недоступні (типу роботи з дітьми). Там медогляд несерйозний ( по відгукам), побалакати з терапевтом чи нічого не турбує, ренген, кров здати. Є якісь лікарі афільовані канадійським урядом у Варшаві. Кажуть перед відльотом можна у них огляд пройти, буде дешевше.