Депутат Госдури Шеремет погрожує нанесенням ударів по центру прийняття рішень у Києві за обстріл нафтогазових вишок.
Паралельно погрожують Литві за блокаду транзиту з Калінінграда.
Як думаєте, щось серйозне намічається? Якщо вдарять по Литві, буде Третя Світова.
Ответ длязавитушка
Ну я не проти, а даже за.
Але ж це явний відкритий конфлікт. От для чого це Литві.
Але якщо врахувати, що це у відповідь на заяви росії про невизнання незалежності, тоді може й зрозуміло.
А Казахстану навіщо ?
А Бринатії ?
Про політику і політичний курс держави не чули ? А також про законну відповідь країні агресору, проти якої зараз усі адекватні країни світу !
А Бринатії ?
Ответ дляOhJerusalem
Все говорят что беларусь делает мобилизацию и полезет на нас, а вдруг она с рф полезут на литву? Помните недавно была новость что рф отменило указ о независимости литвы?
никто ничего не отменил.
какой-то хер с горы поумничал и ничего больше
не существует такого государства, которое могло бы отменить, уже больше 30 лет.
Kolibri_18• 20 июня 2022
Ответ дляBe_me
от 100%.а взагалі, перекрити нахер крани, хай вертається їм той газ звідусюди.рване і почистить землю від нечисті.
норм план
Ответ длязавитушка
Я одне не розумію, Литва якби на що розраховує? Для чого вони це зробили?
Це обумовлено санкціями. Поставки, а також заборона на транзит через їх територію заборонені.
Це не закрита інфа, більше того, їх попередили.
І хто тут провокатор? Ліземо напролом, а потім шукаємо привід ’нас утєсняют’ і сиплять погрозами.
Їм тоді і з НАТО воювати, і на дію Казахстану реагувати.
lenchik maha• 20 июня 2022
Ответ дляjenya1986
а что Казахстан? Здесь много пишут про него сегодня, а я не в курсе..
Yulia-3262• 20 июня 2022
Ответ дляOlga Zelenyak
Мне нравится, что они блокаду Калининграда считают основанием для объявления войны. То есть блокировать с начала февраля, если не раньше, наши порты эти чувырлы могут, а блокада Калининграда - основание для войны.
Они уже земли под ногами не чувствуют, похоже. Скрепы вознесли над здравым смыслом всю страну.
Згідно міжнародних домовленостей вонюча капґцарня вже давним давно мала забратися з НІМЕЦЬКОГО міста Кенінсберга.
Уроди... ’Дрєєвніє гарада расеї’
Куди не глянь, все крадуть і називають своїм
Уроди... ’Дрєєвніє гарада расеї’
Kolibri_18• 20 июня 2022
Ответ дляБасина
Як вам фраза, що удар по нафтогазовим вишкам розв´язав їм руки і вони нанесуть удари у відповідь? ))) сцуко... так це ми у відповідь нанесли удари. Чи вони вже забули, що нанесли удари по нашим НПЗ?
та просто їм пох. в них стратегія - вести себе як бидло, для яких закон не писаний, бо в них є ядерка. все перекручувати, брехати. нічого нового.
Kolibri_18• 20 июня 2022
Ответ дляlenchik maha
заблокував у себе 1700 вагонів рос вугля. чим підтримав санкції
Ответ дляlenchik maha
1. На їх, якомусь (не пам´ятаю як правильно) економічному зборищі, Казахстан висловився про ЛДНР як про квазі республіки і не визнав їх.
2. На наступний день рашка блоканула відвантаження нафти їм.
3. Казахстан заблокував транзит вугілля у відповідь.
любительница• 20 июня 2022
Ответ дляlenchik maha
Что то отказал раше.
К стати у Казахстана тоже есть нефть. На одной из бурилок( не знаю как правильно называется), которую сдавал в аренду ( вроде правильно написала) Казахстан Америке, мой двоюродный брат работал до ковида.
lenchik maha• 20 июня 2022
Ответ дляKolibri_18
охренеть!!! Токаев с каждым днем мне все больше нравится) не ссыкло оказался)
lenchik maha• 20 июня 2022
Ответ дляjenya1986
умничка!
Yulia-3262• 20 июня 2022
Ответ дляБасина
А що це за домовленості? Його на якийсь період віддали раші?
Так, почитайте. Взагалі Кенінсберг прекрасний приклад того що до чого б не торкнулася кацапня - все перворюється в руїни і сараї. Наволоч безголова і безтолкова
Kolibri_18• 20 июня 2022
Ответ дляStelllaA
Опровергли уже блокировку угля казахи официально , не носите фейки
шкода. а я так зраділа
НамСвоюРобити• 20 июня 2022
Ответ дляlenchik maha
Він теж автократичний керівник.
Просто має серйозну підтримку Китаю і в той же час територію північного Казахстану, де кишить росіянами і яку теж типу ’подарував Члєнін’.
lenchik maha• 20 июня 2022
Ответ дляStelllaA
очень очень жаль(((
lenchik maha• 20 июня 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
Він теж автократичний керівник.
в свете событий последних четырех месяцев для меня все политики делятся на два типа : те, кто поддерживают или просто дружат с пйулом - плохие, те кто не боится открыто выступить против - вызывают уважение! в моем восприятии мир сейчас чернобелый, без полутонов.
НамСвоюРобити• 20 июня 2022
Ответ дляlenchik maha
А Китай який?