СССРовна• 21 июня 2022

А вы знаете кто на самом деле предал Украину?

Сюда очень подходит слово "продал", но это нехорошо звучит в отношении к нашему государству.

В результате распада СССР Киев неожиданно стал обладателем третьего по мощности ядерного арсенала после Вашингтона и Москвы. На территории «незалежной» было размещено 220 единиц стратегических носителей:
176 межконтинентальных баллистических ракет, 44 тяжелых бомбардировщика, оснащенных более чем тысячей ядерных крылатых ракет большой дальности, а также 1240 боеголовок.

Леонид Кравчук 14 января 1994 года: подписание трёхстороннего заявления о дальнейшем ядерном разоружении Украины.
Мемора́ндум о гара́нтиях безопа́сности в связи́ с присоедине́нием Украи́ны к Догово́ру о нераспростране́нии я́дерного ору́жия (Будапештский меморандум).

В 1999 году в рамках договоренностей в Ялте Украина передала России не только 575 крылатых ракет типа Х-55, но и носители этих ракет также – три бомбардировщика-ракетоносца Ту-95МС и восемь бомбардировщиков Ту-160. За что можно поблагодарить Юлию Тимошенко и Леонида Кучму.
Marusya22• 21 июня 2022
Ответ дляprozerpina123
Що значить зливало?
Розпався совок, утворилась невідома ніклму держава. Ніхто не знав, що чекати від її керівництва. А тут у неї ще й такий потужний арсенал у вигляді ядерної зброї.
Так правильно кажете. Тупе керівництво, яке злило державу. А могло б збудувати монстра ( в самому найкращому розумінні), якого зараз поважав би світ

автор opium_black • 21 июня 2022
Ответ дляVoblochka-26
на счет Китая - вы знаете кто такие уйгуры и что с ними делают в лагерях?
и что в Китае надвигается долговая жопа размером 10 трлн долл по скромным подстчетам, которую какбэ нечем разрулить
А вы это откуда знаете? Из телека? Налоговая ж. или кризис - все равно, кризис теперь весь мир ждет.
Несмотря ни на что, на своей земле с таким перенаселением, они выжали максимум и стали максимально технологичны.
автор opium_black • 21 июня 2022
Ответ дляprozerpina123
Вдумуйтесь хоч трохи в суть діалогу, в який претесь, і буде вам щастя.
Вперлись ви сюди, я вас не кликала.
prozerpina123• 21 июня 2022
Ответ дляMarusya22
А могла б бути і війна.
Це ми зараз, у 2022 році, такі вумні. А тоді була реальна загроза.
Marusya22• 21 июня 2022
Ответ дляVoblochka-26
вот, далеко ходить не надо.
21ноября 21 года, до войны оставалось 3 месяца
майдан - это гос переворот, считают 60%. нет, это не раша тудей, это родная советчица.
вопросы еще будут?))
138 проголосувало. То й що?
Voblochka-26• 21 июня 2022
Ответ дляMarusya22
138 проголосувало. То й що?
погрешность небольшая
Mrs.Ochmonek• 21 июня 2022
Ответ дляVoblochka-26
даже когда свобода была в Раде - сколько у них там мест было? то-то же.

да никто, за очень и крайне редким исключением в эту войну не верил, но после Грузии точно стоило бы. соответственно к ней не готовился, я сейчас про до 14 года говорю. а сколько у нас даже щас ’как мы при Яныке классно жили’? откройте даже темы января этого года, даже там куча мала про ’майданутых’. а основной и целенаправленный слив был как раз при яныке, а не при Кравчуке. Кравчук просто ступил имхо
Повністю погоджуюсь
prozerpina123• 21 июня 2022
Ответ дляopium_black
Вперлись ви сюди, я вас не кликала.
Ви така смішна, я не до вас додому прийшла, а на загальний форум. Якщо щось не подобається, то ваші проблеми.
автор opium_black • 21 июня 2022
Ответ дляprozerpina123
А могла б бути і війна.
Загроза від кого?
За газ ракети навіщо віддали? Також погрожували?

Voblochka-26• 21 июня 2022
Ответ дляopium_black
в Китае полно своих проблем, вы тоже можете смотреть больше заслуживающего доверия телека, чтоб не воображать из Китая ’прекрасное далеко’
Mrs.Ochmonek• 21 июня 2022
Ответ дляprozerpina123
Що значить зливало?
Послухайте Хмару, він добре розказує, як це було. Найбільше на нашому роззброєнні наполягала саме РФ, а не Штати, і фактично самочинне рішення Кравчука вирішило все.
Marusya22• 21 июня 2022
Ответ дляprozerpina123
Це кажу не я, а історики. Виб теж це знали, якби цікавились історією дещо глибше, ніж на відосиках з ютубчика та цитатках інстаграмчика.
До біса інстаграмчики та ютубчики. Нам дістався слабкий лідер, який злив державу. Всі ваші виправдання жалюгідні та безглузді. І навіщо мені історики, які пишуть під диктовку замовників?
Marusya22• 21 июня 2022
Ответ дляprozerpina123
А могла б бути і війна.
Бла-бла-бла
prozerpina123• 21 июня 2022
Ответ дляopium_black
Загроза від кого?
Ви хочете, щоб я вам тут за 5 хвилин провела лікбез та розповіла те, що ви повинні були вчити ще в школі? Ок, за окрему пдату, може, і погоджусь. А наразі мені не цікаво розкладати по полицях тій, хто не знає елементарних фактів з життя своєї країни.
автор opium_black • 21 июня 2022
Ответ дляVoblochka-26
А я и не говорю, что там манна небесная. При этом, если бы в Украине столько же сил на развитие прикладывали, страна была бы намного перспективнее.
Voblochka-26• 21 июня 2022
Ответ дляopium_black
кто прикладывал, конкретно?
prozerpina123• 21 июня 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Так я і не казала, що штати на нас давили. Давила рашка, бо не хотіла біля себе ядерну країну. А штати виступили ніби гарантом нашої безпеки.
Автору теми краще порадьте, кого послухати. Це у неї сьогодні вечір одкровень...
автор opium_black • 21 июня 2022
Ответ дляprozerpina123
Ні, я брехню не хочу слухати)) не вірю я в війну в той момент, це вам вже навішали в шкільні роки, щоб поважали першого президента України
Mrs.Ochmonek• 21 июня 2022
Ответ дляVoblochka-26
вот, далеко ходить не надо.
вопросы еще будут?))
Тут 35% з рф користувачів
До речі, якось треба вирішити цю математичну задачу: як визначити справжні результати голосувань українців і знівелювати ті 30-35%, що не наші ( з припущенням, що всі голосують з однаковою інтенсивністю)

prozerpina123• 21 июня 2022
Ответ дляMarusya22
А тепер припиніть істерику і подумайте, чи потягнули б ми у 1991 році війну з рашкою. І ще на фоні міжнародного неприйняття і вигнання
автор opium_black • 21 июня 2022
Ответ дляVoblochka-26
кто прикладывал, конкретно?
Правительство
prozerpina123• 21 июня 2022
Ответ дляopium_black
Слухайте, я не знаю вже, як вам пояснити. Мені пофіг, що думає і що хоче чи не хоче слухати тьотя, яка не знає елементарних фактів з життя своєї країни. Так зрозуміло?
Voblochka-26• 21 июня 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Тут 35% з рф користувачів
відкидання тих 35% не дуже і вплине.
я в багато політичних тем ходила, число для загального розвитку, реально більшість не розуміє навіщо був Майдан, і та сама більшість зараз волає про те як нас зливали. хоча Кравчук то було найменше зло
Mrs.Ochmonek• 21 июня 2022
Ответ дляprozerpina123
А могла б бути і війна.
Ні, не було тоді ще такої загрози, не з тим президентом. Ну і ідеологічно - братні народи, разом в армії служили і тд - потрібно було провести необхідну ФСБ шну підготовку для початку такої війни.
Voblochka-26• 21 июня 2022
Ответ дляopium_black
Правительство
страну строит общество, а не мифическое правительство. это аксиома намбер ван, если мы говорим о сколько-нибудь демократической стране.
Marusya22• 21 июня 2022
Ответ дляprozerpina123
От і задайте собі питання, чому русня підм´яла під себе Україну, Казахстан та Білорусь. Тому що була правонаступницею? Хаха. Тому що була хитрожопою. А останні три - прогавали та прохлопали вухами. Зараз Білорусь - колонія раші, у якій так званий президент балансує на межі війни з населенням, Токаєв починає вякати й відвбиватися від рук, ну а Україна взагалі найголовніший головний біль ’царя’.
автор opium_black • 21 июня 2022
Ответ дляprozerpina123
Скажу вам, що сам кравчук був би в шоці від ваших слів))) Він проста все злив за бабло й все. Чого в Німеччині досиджував, ’спасатєль’ наш? росія тоді на північному кавказі войовала й програла, а тут Україна з ядерною зброєю. Ну-ну
Marusya22• 21 июня 2022
Ответ дляprozerpina123
З ядерною зброєю? Запросто більше того, - її не було б. Ані в1991, ані в 2014, ані в 2022.
Тож це ви припинить кампанію із захисту покійного президента-невдахи і зрадника.
prozerpina123• 21 июня 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Тут 35% з рф користувачів
Ну, якщо всі 30% не наших проголосували за те, що був переворот, то
30% від 138 це 39
88-39=49 за переворот
55 за революцію Гідності
Приблизно порівну.... (
автор opium_black • 21 июня 2022
Ответ дляVoblochka-26
Естественно. Только возможность добывать, разрабатывать, строить даёт правительство. Думаете, не было желающих цивилизовано добывать тот же янтарь? У правительства есть рычаги - законодательная, судебная и исполнительная власть. Но это нудобно, это не к месту, и это отвлекает от распила бюджета.