Кы-ы-ы-ця• 21 июня 2022

Кто рисует картины по номерам?

Вам хватает красок в наборе?
Результат:
вже голосів: 113
91 (80.53%) Хватает
18 (15.93%) Не рисую
4 (3.54%) Не хватает
Коко На Страже• 21 июня 2022
Какая их цена?
автор Кы-ы-ы-ця • 21 июня 2022
Ответ дляКоко На Страже
Какая их цена?
200-300 грн
Папина дочка• 21 июня 2022
Хватает, конечно,ещё остаётся
Сестрица Алёнушка• 21 июня 2022
Много остаётся даже
Леди_в_ночи• 21 июня 2022
Краски остаются. А вот кисти докупаю.
Не служанка• 21 июня 2022
Конечно хватает, кисточки чаще гавняные покупаю другие,
Анонимчик• 21 июня 2022
А какие тм картин предпочитаете? Сейчас много тм идейка.. а мне нравится babylon, правда они дороже намного..
Бывшая блондинка• 21 июня 2022
Вистачає завжди. А от пензлики дійсно краще докупити
Ариночка--Irinka• 21 июня 2022
Подобається малювати , фарби залишаються завжди. Єдине це пензлики купила окремо собі з кращих .. бо в наборі мені не подобаються (
Анна-3006• 21 июня 2022
Брала дочке в Акварели, всего хватило, кисточка хорошая, и не растекаются. В Авроре г..о, красок не хватило.
Отблеск мысли• 25 июня 2022
Фарби завжди залишаються. Я брала картини лише двох марок - це тм роса, вона є в акварелі, і в художніх магазинах, і брала в інсті юа.картина називається, тільки на англійській, то там в наборі навіть є лак прозорий, щоб потім зверху по готовій картині. З лаком набагато кращее виглядає. А в тм ідейка, знаю, що лак окремо можна докупити.