Сундучок с каникулами• 22 июня 2022

При покупке авто в Польше как оформляется все? Нужно ли налог платить?

Что то гугл говорит о 2 % налога с покупателя.
Расскажите ваш опыт.
мадамГрицацуева• 22 июня 2022
Ответ дляksena555
я пишу зі свого досвіду.
В великих містах оформляється точно.
Напишіть автору де відразу можна оформити, допоможіть, можливо якраз ця інформація допоможе і вона швидко все зробить
Итак по месту регистрации машина ставится на учет. В небольших повятах нет большой очереди и по телефону можно записаться за пару дней наперёд
автор Сундучок с каникулами • 22 июня 2022
Ответ дляksena555
тоді краще на укр номерах, бо в інакшому випадку(авто на іноземній) вам потрібно ставати на консульський облік і авто має право бути на території України не більше 60днів
Это новое правило про 60 дн. Это уже про то что евробляхи должны быть растаможены?
ksena555• 22 июня 2022
Ответ дляСундучок с каникулами
ні, це якщо авто на іноземній реєстрації. То тимчасове ввезення для громадянина України можливе не більше 60 днів.
Якщо розмитнене, то без обмежень