Дикая Роза• 23 июня 2022

Як ви робили пюре з кабачків в прикорм?

Вирішила почати з прикрому кабачками. Спочатку відрізала шкуру, відварила протягом 10 хв, а потім вилкою перетерла, але комочки є… блендером не бере пару ложок( є сито для овочів, може ним перетерти? Комочків взагалі не має бути?
Малая Налегке• 23 июня 2022
всегда только вилкой разминала

Моль Молливна• 23 июня 2022
Вилка или отваривали больше, но тогда войны не было, а кабачки были дешёвые.
Если вилкой, то маленькие комочки все равно были, главное косточки вырезайте, даже, если кабачок молоденький.
Коробка с карандашандрами• 23 июня 2022
Та все ви правильно робите. Дитина ж сидить. Не вдавиться.
Або додайте кілька ложечок водички, щоб взбилось.
Я ще такі пюре робила на кілька разів. В стерильну баночку гарячим кип´яченим засипала і в холодильник на дня три.
Так пекла яблучко і гарбуз, цілий протвінь. Перебивала блендером і в стерильні банки і кришки до вакуума закривала. Було на тиждень. В холодильнику зберігала
Аноним_Русалка• 23 июня 2022
Купите такую штуку и проблема решена
Гуглите набор для пюрирования набор для приготовления пюре
ЛолитаНеРазлита• 23 июня 2022
Купувала баночне органічне .Контрольована європейська якість, бездоганний смак, всі задоволені.Це щодо перших прикормів Потім супи блендерила.
автор Дикая Роза • 23 июня 2022
Ответ дляАноним_Русалка
Купите такую штуку и проблема решена
Вау!! Дякую за ідею, замовила)))
НуКаНаКа• 23 июня 2022
Детская пароварка блендер, все там готовила и перебивала

Пушап Ми• 23 июня 2022
звичайне ситечко з нержавійки для такої кількості пюре, і не вигадуйте велосипед. Перетерли кабачок і додали трошки овочевої водички в якому він варився і ВСЕ))
Пушап Ми• 23 июня 2022
якщо це саме перше пригодовування робіть трішки рідше, а потім вже будете почергово додавати інші овочі, але дивіться реакцію і вподобання. На ввод нового овоча 1-1,5 тижня. Звикне дитинка до овочів, тоді можна додавати рослинну олію,жовточок з перепелиного яйця
dahashutka19• 23 июня 2022
Ответ дляПушап Ми
На ввод нового овоча декілька днів. Яйце не обов´язково розділяти.
Пушап Ми• 23 июня 2022
Ответ дляdahashutka19
ні, в ідеалі не менше тижня для вводу нового овоча (фрукта) чистого! догодовуємо молоком грудним або суміш молочну, з кожним днем збільшуючи кількість МОНООВОЧА! без солі та інших добавок.