Файна цьоця• 23 июня 2022

Налагодити стосунки з чоловіком

В шлюбі не так давно, трохи менше двох років. Останні три місяці в різних містах, бачилися за цей час декілька разів. Щодня спілкуємося по телефону, але без відео, у нього поганий інтернет. Помітила, що останні тижні наші розмови скотилися до все нормально-що нового-ну то до завтра-цілую. До війни все було добре, постійно розмовляли на різні теми, проводили разом час. І ніби нічого сталося, ми не сварилися. А зараз я у повному розпачі, як не втратити ту близькість між нами? Що конкретно треба робити для того, щоб зберегти сім´ю
ХдеЯсь?• 23 июня 2022
Чому зараз в різних містах? Не всі стосунки на відстані тримаються добре.

Ряженка• 23 июня 2022
Нічого. А що Ви зробите? Топлес зтанцюєте? Вже як буде....
КоКоКоКоКоКо...• 23 июня 2022
Відповідь на Ваше питання- Треба жити разом
автор Файна цьоця • 23 июня 2022
У нього по роботі зараз відрядження по 2-3 тижні, в пошуках іншої, але особливо варіантів немає

За весь час шлюбу жодної ночі не спали окремо, а тепер за 800 км(((
Из Хацапетовки• 23 июня 2022
Ответ дляФайна цьоця

Вы не работаете и детей нет?
автор Файна цьоця • 23 июня 2022
Ответ дляИз Хацапетовки
Вы не работаете и детей нет?
Працюю, дітей немає
ротцвеники• 23 июня 2022
Напишу про себе. Вже другий місяць чоловік на передовій. Нас відстань тільки зблизила чи як правильно назвати, бо дуже скучаємо, розмови про зустріч, плани на майбутнє, страх втратити… якраз зараз зрозуміли наскільки кохаємо один одного і наскільки ми близькі.

У вас раніше все гаразд було?
Жена_КотораяСтена• 23 июня 2022
Мы с мужем отдалились очень ктгда я в Польше была 3 месяца с дочкой.
Вот так же постепенно всё было как вы описываете.
Прошло только когда я вернулась.
Доя себя в очередной раз убелилась что отношения на расстоянии это очень сложно
автор Файна цьоця • 23 июня 2022
Ответ дляротцвеники

У вас раніше все гаразд було?
Перші два місяці на відстані теж так було, тим більше що перед війною купили квартиру, куди так і не переїхали, постійно планували як будемо жити там, що купимл, як облаштуємо. Що будемо робити, коли приїде. Говорили по телефону годинами. А зараз 5-10 хвилин на день, всі теми ніби вичерпали себе

ротцвеники• 23 июня 2022
Ответ дляФайна цьоця
Це сумно втрачати зв’язок.
Розповідайте йому щось, питайте його, як день/що робив. Кидайте селфіки. Кажіть, як сумуєте, кохаєте. Спробуйте закинути нотку інтимного заохочення, можливо трішки його зможете розтурхати )
автор Файна цьоця • 23 июня 2022
Ответ дляротцвеники
Це сумно втрачати зв’язок.
Так, дуже сумно. Тому й хотілося б зберегти, поки ще не пізно

Починалися наші стосунки теж на відстані, бачилися кожні вихідні, але цього було мало, тоді він все кинув і переїхав до мене.
Вареный лук• 23 июня 2022
Мужчины более практичны. Сначала он скучал, но теперь через время адаптировался. И учится жить без вас с комфортом для себя. Это не означает, что он вас разлюбил или у него есть другая, нет. Но паре нужно видиться, чтобы поддерживать огонь. А так...пустые разговоры, которые ему надоели.

Автор, переезжайте к нему, если это не опасно.