Не буду• 24 июня 2022

Куди би ви діли речі квартирантів?

Жила сім‘я
Жінка з чоловіком і двоє дітей.
Київ 3 к, ясне діло всі виїхали після 24.02 куди не кажуть. Просто мовчки виїхали . Оренда у нас кожного місяця 1 числа, 1 березня мені ніхто не подзвонив і нічого не обговорив ( ладно думаю, ситуація така, всяке буває).
Набрала сама 5 березня чоловіка , сказав що вони не в Києві, виїхали що буде далі не знає ніхто, ну ок.
Я сама сказала щоб поки не платили, лише комуналку ( вона в них була не оплачена за січень і за лютий + інші місяці, в квартирі на все дічильники).
Приблизно місяць тому я подзвонила і поцікавилась як справи, коли буде оплачена комуналка і які в них плани, повідомила що з 1.07 я планую здавати квартиру за тією ж ціною що здавала -30% сказали що ок.
Комуналка не оплачена і надалі.
Вчора дзвонить з криками що там їхні речі, вони в квартирі не проживають, вернутись за речима не можуть бо небезпечно для життя, війна і я не маю права їх виселити ( сусідка що з ними спілкується сказала що вони закордоном, але це не точно) самі не говорять де вони.
Комуналка приблизно 9 тисяч за весь час.
В квартирі 2 великих телевізори, ноути техніка.
Я пропонувала ща їх кошти найняти службу щоб це все спакувала і їм відправила, категорично адресу не говорять. Скандалять, огризаються і тд.
Що робити з речима?
Техніка, велосипеди, одяг , взуття іграшки дитячі?
Mrs.Ochmonek• 24 июня 2022
Ответ дляПироженкА
Значит дали время до 1 июля, пусть засылают друзей забирать. Предупредили что без денег за коммунальные ничего не отдадите. После выставляйте на продажу что более ценно, игрушки в благотворительный фонд. У вас нет договора хранения вещей. Обычно люди если им ставить рамки начинают чесаться
+++
Не може бути, що вони тут жили і не мали друзів, родичів, когось, хто забере їхні речі.
Дати їм ще тиждень на вивезення речей,а решту віддавйте волонтерам, що займаються переселенцями. Війна зараз - багатьом і каструля, і ковдра знадобиться

Невидимка• 24 июня 2022
И кстати, знакомые у них есть: соседи ваши, которые с ними общаются. Хотели б забрать давно б это сделали.
автор Не буду • 24 июня 2022
Ответ дляНевидимка
Та сусідам це нафіг не потрібно
Невидимка• 24 июня 2022
Ответ дляНе буду
Та сусідам це нафіг не потрібно
То вже не ваші проблеми.
Це маркер що вони вам на шию присіли і за лоха держать.
Mrs.Ochmonek• 24 июня 2022
Ответ дляНе буду
Те що я зніню замки і тд це ясно, але я хочу визначитись що конкретно робити з речима
Віддайте вимушеним переселеням, якщо не хочете продавати
автор Не буду • 24 июня 2022
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Автор, если там ноутбуки и подобное - сохраните, там может быть то, что людям важно. Да, согласна со всеми, что попались вам наглые свиньи, но все же
Серйозно?
Людям важно нехай забирають, для чого мені це зберігати?
Заюшка_хозяюшка• 24 июня 2022
Ответ дляНе буду
В мене є ще заставна сумма 18 тисяч, але з неї - за клінінг чистку і деякий ремонт. Я впринципі не маю де ті речі тримати і не дуже вони мені потрібні
А що ж так дорого за ремонт і клінінг, що аж 18 тисяч? З тих грошей і оплатите комуналку. А за речі кажіть квартирантам, або забирають собі, або замовляють пересилку, або ви їх викидаєте і за тиждень хай вирішують що робити.
автор Не буду • 24 июня 2022
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Де ви прочитали що за ремонт і клінінг 18 тисяч?
Я знаю що сказати квартирантам.
Питання в темі інше, не що їм сказати, а що по факту робити з речима
Zelenkа• 24 июня 2022
Ответ дляНе буду
Та сусідам це нафіг не потрібно
Через сусідів передайте, що у них є тиждень на вирішення питання, самі вас знайдуть

Mrs.Ochmonek• 24 июня 2022
Ответ дляZelenkа
Дівчата, якщо у когось лежить так само як у автора телевізор, який можна прилаштувати як монітор, куплю недорого.
Автор, раджу відгукнутись на пропозицію, вашим квартирантам Ви і так дали купу часу на прийняття рішення
Г@Л@В@ломка• 24 июня 2022
Ответ дляНе буду
Серйозно?
Я понимаю, но знаете, примерила ситуацию на себя - у меня в ноуте и на жестких дисках ВСЕ, если бы я это потеряла, я не знаю, сколько бы пришлось восстанавливать, одна библиотека учебников по 4 иностранным языкам на неск тыс долл. У меня бы рука не поднялась продать именно ноутбуки/компьютеры.
автор Не буду • 24 июня 2022
Ответ дляZelenkа
Та питання не в цьому.
Я їм так і сказала що 1 липня все.
Доступу до речей не буде.
Тема про інше, про те - що саме робити з добром
Заюшка_хозяюшка• 24 июня 2022
Ответ дляНе буду
Я знаю що сказати квартирантам.
Ви самі написали: « В мене є ще заставна сумма 18 тисяч, але з неї - за клінінг чистку і деякий ремонт. »
автор Не буду • 24 июня 2022
Ответ дляГ@Л@В@ломка
А якщо би я вам пропонувала ці ноути відпоавити, а ви ніяк, далі мені доказуєте що війна і яповинна тримати їх у себе, то щоб ви робили?)))
автор Не буду • 24 июня 2022
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Ну правильно я все написала це ви не розумієте що саме я написала
Заюшка_хозяюшка• 24 июня 2022
Ответ дляНе буду
Значить так коряво написали
Zelenkа• 24 июня 2022
Ответ дляНе буду
Та питання не в цьому.
Я їм так і сказала що 1 липня все.
Доступу до речей не буде.
Я свій варіант вам написала, якщо що - пишіть. З доставкою розберусь.
Mrs.Ochmonek• 24 июня 2022
Ответ дляБаррикадница
Элементарно! Техника имеет серийный номер. Плюс многие заказывают на сайтах магазинов с доставкой.
Договор арегды есть.
Свидетели, которые бывали у них дома.
Фото ребенка с игрушкой и т.д.
Было бы желание!
А які докази, що вони НЕ вивезли, не дали ключі друзям, які вивезли? Чи є докази, що квартиру не пограбували сторонні до моменту, поки туди зайде автор?
автор Не буду • 24 июня 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ні, я вирішила вже що я зроблю.
От поям в темі оприділилась.
Я маю 18 тис заставних.
Оплачу комуналку, замовлю людей щоб допомогли все посортувати поскладати, клінінг, дрібний ремонт. А речі, техніка і іграшки поїдуть тим кому вони потрібні

Невидимка• 24 июня 2022
Ответ дляНе буду
Та питання не в цьому.
Я їм так і сказала що 1 липня все.
Доступу до речей не буде.
Якщо продавати то можна, за велике бажання і статтю дати. Мабуть. Я б побоялась.
Віддати, винести до під´їзду, на смітник не донесете - заберуть.
Mrs.Ochmonek• 24 июня 2022
Ответ дляНе буду
Ні, я вирішила вже що я зроблю.
От поям в темі оприділилась.
Я маю 18 тис заставних.
Якщо можете щось продати і переказати на госпітальєрів, ВСУ, дрони -будь-що - це теж хороший варіант
автор Не буду • 24 июня 2022
Ответ дляНевидимка
На сьогоднішній день я викидати речі не буду, це виключено
Невидимка• 24 июня 2022
До речі на укрпошті знижка на міжнародні посили -70 % до 01.07. Якщо розумні, то хай пишуть адресу. Ні то їх проблеми.
Виннипуховна• 24 июня 2022
Ответ дляБаррикадница
Договор арегды есть.
Свидетели, которые бывали у них дома.
Фото ребенка с игрушкой и т.д.
Было бы желание!
Так автор скаже, що ніякої техніки в квартирі не було.
автор Не буду • 24 июня 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Я і без цього переказую щодня
Просто не дуже маю час продавати
Я такая наивная• 24 июня 2022
Тю, вы ещё и думаете ))
Очередные сбежавшие за лучшей жизнью из крайне опасного Киева, ууу 😏
Коммуналку они и не собирались платить вам, и не будут
Тянут просто непонятно зачем
Так что вещи продать, чемоданы их с хламом отвезти куда-то, подготовить хату и сдавать новым нормальным жильцам
Потому вещи просто оставить себе в качестве оплаты
lybov83• 24 июня 2022
Ответ дляНе буду
Напишите им, пусть дадут адрес родственников и Вы перешлете вещи туда. Или (не знаю есть ли сейчас такое) можно снять склад за 1000-1500 грн в месяц и поставить перед фактом. Что вот Вы с залоговой суммы оплачиваете этот склад, а дальше пусть как хотят. Вы ответсвенность за эти вещи нести не хотите
автор Не буду • 24 июня 2022
Ответ дляВиннипуховна
Та я взагалі не збираюсь нічого говорити)))
На них мені з 1.07 абсолютно нас ти, просто зотіла знати як би люди поступили з речима і все
автор Не буду • 24 июня 2022
Ответ дляlybov83
Не ає сенсу їм щось писати, вже все 10 раз написано, в них інша позиція
PmB• 24 июня 2022
Ответ дляЛама_мама
Всі їхні речі складіть в 1 кімнату і закрийте. І здавайте за меншу ціну, як 2-х кімнатну.
Нафига?