Не буду• 24 июня 2022
Куди би ви діли речі квартирантів?
Жила сім‘я
Жінка з чоловіком і двоє дітей.
Київ 3 к, ясне діло всі виїхали після 24.02 куди не кажуть. Просто мовчки виїхали . Оренда у нас кожного місяця 1 числа, 1 березня мені ніхто не подзвонив і нічого не обговорив ( ладно думаю, ситуація така, всяке буває).
Набрала сама 5 березня чоловіка , сказав що вони не в Києві, виїхали що буде далі не знає ніхто, ну ок.
Я сама сказала щоб поки не платили, лише комуналку ( вона в них була не оплачена за січень і за лютий + інші місяці, в квартирі на все дічильники).
Приблизно місяць тому я подзвонила і поцікавилась як справи, коли буде оплачена комуналка і які в них плани, повідомила що з 1.07 я планую здавати квартиру за тією ж ціною що здавала -30% сказали що ок.
Комуналка не оплачена і надалі.
Вчора дзвонить з криками що там їхні речі, вони в квартирі не проживають, вернутись за речима не можуть бо небезпечно для життя, війна і я не маю права їх виселити ( сусідка що з ними спілкується сказала що вони закордоном, але це не точно) самі не говорять де вони.
Комуналка приблизно 9 тисяч за весь час.
В квартирі 2 великих телевізори, ноути техніка.
Я пропонувала ща їх кошти найняти службу щоб це все спакувала і їм відправила, категорично адресу не говорять. Скандалять, огризаються і тд.
Що робити з речима?
Техніка, велосипеди, одяг , взуття іграшки дитячі?
Жінка з чоловіком і двоє дітей.
Комуналка не оплачена і надалі.
Що робити з речима?
Г@Л@В@ломка• 24 июня 2022
Ответ дляНе буду
А якщо би я вам пропонувала ці ноути відпоавити, а ви ніяк, далі мені доказуєте що війна і яповинна тримати їх у себе, то щоб ви робили?)))
Именно ноуты бы оставила. Все остальное - либо выбросить либо раздать.
ШапкаУшанка• 24 июня 2022
Наші квартиранти (3к) так само виїхали в лютому на Західну Україну, ми їх не турбували до травня (коли вже почали масово повертатися мешканці у Київ), але вони сказали, що наразі закордоном і не плануюсь повертатися найближчі 2 роки. Теж здивувало, що вини вже визначилися з конкретними планами, але навіть не повідомляють про це, використовуючи квартиру як склад своїх речей. Домовилися, що їх родичи спакують і вивезуть речі, протягом 10 днів все зробили. Оплати за останній місяць вистачило на погашення боргу за комунальні та доплата оренди (за лютий не виплатили повністю вчасно)
Вам, автор, не повезло - вочевидь люди безвідповідальні та нахабні, але намагайтеся вирішувати мирним шляхом і бережіть нерви
Пез Году Неделя• 24 июня 2022
Ответ дляНе буду
Ну допустимл в мене є гараж, але я не розумію для чого мені ті речі в гаражі і скільки вони там повинні знаходитись?
Може продати це?
Выставите на продажу и дело с концом. Я бы так и сделала исходя из их поведения.
Баррикадница• 24 июня 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
А які докази, що вони НЕ вивезли, не дали ключі друзям, які вивезли? Чи є докази, що квартиру не пограбували сторонні до моменту, поки туди зайде автор?
Так автор же будет продавать ))) Странный вопрос
Ответ дляНе буду
Не ає сенсу їм щось писати, вже все 10 раз написано, в них інша позиція
И знаете. Вот в данном случае, подойдите к участковому. Обрисуйте ситуацию. От них часто в таких делах что то толковое услышать можно. Да и когда они приедут, и начнут кишки мотать. Он будет в курсе, что у Вас была такая проблема
Ответ дляБаррикадница
Элементарно! Техника имеет серийный номер. Плюс многие заказывают на сайтах магазинов с доставкой.
Договор арегды есть.
Свидетели, которые бывали у них дома.
Фото ребенка с игрушкой и т.д.
Было бы желание!
Договор арегды есть.
Свидетели, которые бывали у них дома.
Фото ребенка с игрушкой и т.д.
Было бы желание!
И где они будут смотреть серийный номен если техники уже не будет?
И что что ребенок с игрушкой. Дет сад.
Баррикадница• 24 июня 2022
Ответ дляВиннипуховна
Так автор скаже, що ніякої техніки в квартирі не було.
Пусть пробует )))
Каркуша Клара• 24 июня 2022
Ответ дляНе буду
Класна інфа)))
мы тоже, родителям квартирантов.
Но диалог был, долгов не было.
Залоговая сумма из 30-20 вернули
10 себе ( коммуналку плюс замену бойлера) -он сломан оказался
Из 20-6 т за услуги упаковки и доставки
Но диалог был, долгов не было.
Залоговая сумма из 30-20 вернули
Из 20-6 т за услуги упаковки и доставки
Баррикадница• 24 июня 2022
Ответ дляPmB
И что что ребенок с игрушкой. Дет сад.
Детсад это советы продать. Если они займутся заявой серьезно, будет по взрослому
Ответ дляБаррикадница
Наложить кучу под дверью и возмущаться что бумаги нет это схема арендаторов автора.
Вы ее поддерживаете.
К чему бы ?
Никто эту заяву не будет рассматривать .
Квартира моя, все что в ней мое.
Вы ее поддерживаете.
К чему бы ?
Квартира моя, все что в ней мое.
ZaRaZa• 24 июня 2022
Ответ дляНе буду
Та ж кажу, в мене є все в самої , мені не потрібні речі посторонніх людей
А какие-то родственники у них в Украине остались? Пусть их адрес скажут, раз свой говорить не хотят. Я бы позвонила и так и сказала: шановни, мне ваши вещи держать негде, поэтому даю вам неделю на то, чтобы сообщить мне адрес для пересылки и оплатить их упаковку+пересылку. Если нет - отдаёте на гуманитарку.
Докладная• 24 июня 2022
Телевізори та ноути віддайте ЗСУ
Іншу техніку - переселенцям
Це якщо задаток покриває ваші витрати та ви не збираєтесь речі продавати
Іншу техніку - переселенцям
Не буду
• 24 июня 2022
Ответ дляZaRaZa
Ви розумієте в людей позиція одна:
Війна, форс мажор і я повинна ввійти в положення все
Не буду
• 24 июня 2022
Ответ дляБаррикадница
Та ви що.
І що буде?
ZaRaZa• 24 июня 2022
Ответ дляНе буду
Ви розумієте в людей позиція одна:
Так скажите, что у вас та же война, что и у них, и тоже форс мажор. Пусть тоже входят в положение. А если не хотят - их вещи послужат беженцам
Баррикадница• 24 июня 2022
Ответ дляНе буду
Та ви що.
І що буде?
Автор, возможно, поделится потом с вами
Попипиповна• 24 июня 2022
Ответ дляНе буду
Чесно, це смішно.
В мене є квартири які я здаю подобово.
В мене винесли дві плазми і здали в ломбард я знала хто коли і відеокамери, викуповувала з ломбарду сама, того хто зняв і виніс за годину випустили
В мене є квартири які я здаю подобово.
Аналогічно, виїхали хлопці, без попередження, бо війна і могли їм повістки принести, бо дім у смт, так ще й на наших велосипедах по 1000 у.о. за одиницю.Справа не просувається:(
Авторе, я би напевно на склад перевезла, за перевезення та склад(все з квитанціями) взяла би із заставних поки що.Ну і з своїм дільничним поговорила, може щось порадив би з досвіду.
Ответ дляПопипиповна
А вы им велики оставляли в пользование? Они и на связь на выходят?
Попипиповна• 24 июня 2022
Ответ дляPmB
Ні, самі взяли, замок збили на гаражі.Вже не виходять на зв´язок, договір на одного був, жили четверо.
Не буду
• 24 июня 2022
Ответ дляПопипиповна
Жесть.
Взагалі це кримінальна справа, але навіть якщо їх спіймають то відпустять під підписку
Виннипуховна• 24 июня 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Отож! Автор завтра може написати квартирантам: Зайшла сьогодні в квартиру, а ваших речей немає. Ви хоч би попередили, що хтось прийде та забере їх.
Попипиповна• 24 июня 2022
Ответ дляНе буду
Жесть.
Не маю документів на велосипеди, десь пропали з того ж будинку:(Їздила в магазин, де купляла та обслуговувала, та все складно.
Не буду
• 24 июня 2022
Ответ дляПопипиповна
Я мала документи на телевізори і толку.
Попипиповна• 24 июня 2022
Ответ дляНе буду
Я мала документи на телевізори і толку.
Ви хоч викупили, а я пізно кинулась.Краще б підліткам ВПО подарувала, а не покидькам.
Виннипуховна• 24 июня 2022
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Вперше чую, що хтось ноути дома залишив. Ми всі з собою ьрали, коли виїжджали) Вам же ВСЕ!)))
Не буду
• 24 июня 2022
Ответ дляВиннипуховна
Я особисто залишала вдома
Взагалі оглядаючись назад сама від себе в шоці з того з яким набором я виїжала
2 ковдри, каністра бензини, шампуні, пару пар штанів, уги, подушка, фен🤦🏼♀️І документи
Леннон_Жив!• 24 июня 2022
Ответ дляНе буду
В якому місті у них реєстрація? Пакуєте все це добро і відправляєте на перше відділення Нової пошти за їх кошти. Не заберуть - то їх проблеми. Тільки заздалегідь попередьте їх. Що, наприклад, через тиждень відправляєте їм їх речі