Не буду• 24 июня 2022
Куди би ви діли речі квартирантів?
Жила сім‘я
Жінка з чоловіком і двоє дітей.
Київ 3 к, ясне діло всі виїхали після 24.02 куди не кажуть. Просто мовчки виїхали . Оренда у нас кожного місяця 1 числа, 1 березня мені ніхто не подзвонив і нічого не обговорив ( ладно думаю, ситуація така, всяке буває).
Набрала сама 5 березня чоловіка , сказав що вони не в Києві, виїхали що буде далі не знає ніхто, ну ок.
Я сама сказала щоб поки не платили, лише комуналку ( вона в них була не оплачена за січень і за лютий + інші місяці, в квартирі на все дічильники).
Приблизно місяць тому я подзвонила і поцікавилась як справи, коли буде оплачена комуналка і які в них плани, повідомила що з 1.07 я планую здавати квартиру за тією ж ціною що здавала -30% сказали що ок.
Комуналка не оплачена і надалі.
Вчора дзвонить з криками що там їхні речі, вони в квартирі не проживають, вернутись за речима не можуть бо небезпечно для життя, війна і я не маю права їх виселити ( сусідка що з ними спілкується сказала що вони закордоном, але це не точно) самі не говорять де вони.
Комуналка приблизно 9 тисяч за весь час.
В квартирі 2 великих телевізори, ноути техніка.
Я пропонувала ща їх кошти найняти службу щоб це все спакувала і їм відправила, категорично адресу не говорять. Скандалять, огризаються і тд.
Що робити з речима?
Техніка, велосипеди, одяг , взуття іграшки дитячі?
Жінка з чоловіком і двоє дітей.
Комуналка не оплачена і надалі.
Що робити з речима?
миссДавеча• 24 июня 2022
Ответ дляХачапууури
Залишити собі за комуналку
Однозначно! Нехай далі бояться. Вони там сидіти можуть і рік-два і що чекати? Наглючі . З такими лише їх мовою. Міняйте замки уже. І не ведіть переписку. Можете написати -«всі речі будуть під’їздом з 13:00. Забирайте!» Якщо і на це не буде конструктиву - заблокуйте, а речі залиште собі, або продайте. Одяг віддайте нужденним.
Я б так зробила.
Хомяк с пастой• 24 июня 2022
Автор, поставте питання руба: забирайте речі до ** числа і все, інакше все буде чекати у під їзді. Я також арендодавець, мої виїхали в кінці лютого, але повідомили. Звичайно, не платили нічого, навіть комуналку, я не наполягала, вираховувала з депозиту. В кінці травня подзвонила їм, щоб визначились, чи планують повертатись чи ні, бо квартира в центрі, ідеальне розташування, у мене на неї завжди було повно бажаючих. Вони щось тягнули, тоді я сказала - я все розумію, але за 2 тижні поверніть ключі і заберіть речі. Попросили ще додатково кілька днів, але таки виїхали.
Це я до того, що люди користуються чужою добротою.
Ставте дедлайн і нехай підлаштовуються, інакше змінете замки - і до побачення. Повірте, швидко знайдуть друзів або родичів, хто забере їх плазми)))
Майская киска• 24 июня 2022
Автор, почитайте договор, если есть пунк форс- мадор читайте оч внимательно и обязанности сторон. Если там нет упоминания о том,что Вы обязаны хранить их лахи в члучае войны делаете следующее: пишете им сообщение, где указываете, что они должны Вам комуналку и обязаны забрать свои вещи. Если они этого не сделают- Вы их вещи выбрасываете. Дальше завяжется переписка,всю скрините и сохраняете. Ведете диалог в таком ключе, что они Вам должны и не выполняют взятые га себя по договору обязательства.
миссДавеча• 24 июня 2022
Ответ дляМайская киска
Ну и народ.... по справедливости надо было бы технику забрать себе в счет погашения долга за комуналку, а остальное барахло выкинуть. Пусть девчонки еще посоветуют, может кто с таким сталкивался. Они ж и в полицию заявить могут

Вони приїхати не можуть навіть, яка поліція.
Звоночек• 24 июня 2022
Вам є куди все це подіти? Зберіть і закрийте. Якщо ви здавали без договору,то навряд чи зможете вибити гроші.
Тролю как могу• 24 июня 2022
У нас похожая ситуация была, только однокомнатная квартира и жил 1 человек. Оставил долги по ком услугам, срач в квартире, полный холодильник еды, при этом неделю не было света… Спустя 3 мес сказал можете вывезти мои вещи и сдавать квартиру… А куда вывезти и за чей счёт? И кто будет возмещать ущерб, клининг и прочее (этот вопрос остался тоже без ответа) В общем мы сменили замки, а вещи раздали нуждающимся.
Хомяк с пастой• 24 июня 2022
Ответ длямиссДавеча
Повірте, швидко знайдуться родичі, хто їх лахи вивезе, якщо варіантів не буде
Не буду
• 24 июня 2022
Ответ дляLondon coffe
Очень похожая ситуация и у нас. Не знаем, что делать...
Те що я зніню замки і тд це ясно, але я хочу визначитись що конкретно робити з речима
Бывшая блондинка• 24 июня 2022
Ответ дляМайская киска
Это все энергозатоатно, при чем впустую
Совершенно верно ))) поэтому продавать и раздавать все барахло, и до свидания
фан L.O.S.T.• 24 июня 2022
В данном случае, руководствуемся простой логикой: если нормальному человеку что-то нужно - он об этом просит. Если он просит кого-то пойти на уступки и приложить усилия бескорыстно, то он понимает, что человек по доброте душевной ради него делает дело и относится с благодарностью. И главное, нормальный человек сам решает свои проблемы.
Если квартиранты: не просят, не пытаются нормально поговорить, а главное, НЕ решают сами проблему своих вещей, то - у вас не склад, до свиданья.
Вы за ними бегать не обязаны: последнее китайское предупреждение, что у них есть один день на принятие решение. не будут скинуты деньги за упаковку, пересылку и прочее - всё, вещи на мусорник, фото возле мусорника сделали - и адьес, вы им чужой человек и ничего не должны.
К нормальным людям нужно относится по человечески, неадекваты - до свиданья.
ПироженкА• 24 июня 2022
Ответ дляБаррикадница
Тошда автора обвинят в воровстве и продаже краденного.
На основнии чего обвинят? У нас презумция невиновности, этим товарищам нужно будет в суде доказать что у них что то своровали. Для этого как минимум должны доки на все быть и как максимум подтверждение что это барахло было в квартире. Да и договор Хранения автор с ними не подписывала, выехали люди, ненужные вещи оставили, назад не возвращаются, в законе нет нормы хранить вещи выехавших квартирантов которые не продлили договор, без заключения договора на хранение.
Хомяк с пастой• 24 июня 2022
Ответ дляЗвоночек
Чому вона має це робити??? Це не її питання. Люди мають розуміти, що вони відповідальні за своє майно!
Звоночек• 24 июня 2022
Ответ дляХомяк с пастой
Люди просто наглі і думають ,що автор нічого з речами не зробить. Тому і треба здавати по договору.
ПироженкА• 24 июня 2022
Ответ дляЗвоночек
Не логично хранить вещи при невозможнности деньги вернут. В таком случае прямо сейчас нужно их на продажу выставить.
Баррикадница• 24 июня 2022
Ответ дляПироженкА
Элементарно! Техника имеет серийный номер. Плюс многие заказывают на сайтах магазинов с доставкой.
Договор арегды есть.
Свидетели, которые бывали у них дома.
Фото ребенка с игрушкой и т.д.
Было бы желание!
Договор арегды есть.
Свидетели, которые бывали у них дома.
Фото ребенка с игрушкой и т.д.
Было бы желание!
Масяня Я• 24 июня 2022
Ответ дляЛама_мама
Всі їхні речі складіть в 1 кімнату і закрийте. І здавайте за меншу ціну, як 2-х кімнатну.
Офигеть.. автор что склад?
Не буду
• 24 июня 2022
Ответ дляБаррикадница
Договор арегды есть.
Свидетели, которые бывали у них дома.
Фото ребенка с игрушкой и т.д.
Было бы желание!
Договор арегды есть.
Свидетели, которые бывали у них дома.
Фото ребенка с игрушкой и т.д.
Было бы желание!
Чесно, це смішно.
В мене є квартири які я здаю подобово.
В мене винесли дві плазми і здали в ломбард я знала хто коли і відеокамери, викуповувала з ломбарду сама, того хто зняв і виніс за годину випустили
В мене є квартири які я здаю подобово.
Звоночек• 24 июня 2022
Ответ дляПироженкА
автор попередила, то можна з першого липня продавати.
Масяня Я• 24 июня 2022
Сказати, що остання дата таке-то число і речі на вулиці, заставу забираєте. І хаходять нові люди.
Не буду
• 24 июня 2022
Ответ дляЗвоночек
Швидше за все виставлю на продажу, або передам техніку і одяг у постраждалі села, викидати і зберігати не буду точно
Баррикадница• 24 июня 2022
Ответ дляНе буду
Чесно, це смішно.
В мене є квартири які я здаю подобово.
Не равняйте. То ’свои’ работают.
Звоночек• 24 июня 2022
Ответ дляНе буду
Правильно. В них була купа часу, щоб десь подіти свої речі. Тільки якось задокументуйте,що попередили. Щоб потім не верещали
Застряла• 24 июня 2022
вы так все выставили будто выноваты точно они, хотелось бы их тоже услышать. по теме - если им нужны вещи, должны сказать адрес хоть в Украине, или чтоб за вещами кто-то приехал. В договоре аренды должно все быть прописано
После 18• 24 июня 2022
Ответ дляНе буду
В мене є ще заставна сумма 18 тисяч, але з неї - за клінінг чистку і деякий ремонт. Я впринципі не маю де ті речі тримати і не дуже вони мені потрібні
То вам має вистачити їх на все +-.
Їхні речі пакуйте. Їм телефонуєте, скидаєте фото на вайбер і кажете - або пишіть адресу куди відправити, або несу на смітник.
Г@Л@В@ломка• 24 июня 2022
Ответ дляНе буду
Автор, если там ноутбуки и подобное - сохраните, там может быть то, что людям важно. Да, согласна со всеми, что попались вам наглые свиньи, но все же
Запыхалась• 24 июня 2022
Ответ дляНе буду
Та ж кажу, в мене є все в самої , мені не потрібні речі посторонніх людей
Пусть кто-то из знакомых приедет и заберет, скажите, что вы будете сдавать жилье или пусть в течение пары дней оплачивают жильё комуналку.
И что вещи вы выставите за дверь
Майская киска• 24 июня 2022
Приїхала до мене доставка з єпіцентру, відволікла мене. Згачить далі, в цьому свиому повідомленні вказуєте кількість днів , коли їм треба прибрати барахло( якщо інше не передбачено договором). Короче так, свю переписку заскрінили, дублюєте: набираєте наступного дня і проговорюєте це все і записуєте розмову на диктофон. Після кількості днів, яка була вказана Вами в повідомленні- викидаєте лахи, кропите святою водою хату і наступного разу берете залог. Оце я б так зробила, а Ви дивіться.
Аноним с кешбеком• 24 июня 2022
Я своим сказала,срок неделя,завтра просто выброшу на помойку
Пусть судятся
Я им ничего недолжна
Пусть судятся
Я им ничего недолжна
Майская киска• 24 июня 2022
І ще одне: в телефонній розмові скажете, що всю пепеписку з ними ви заскрінили, розмову записали, спеціально для того, щоб у правоохоронних органів не було до Вас питань. Тому є у них( квартирантів) стільки- то днів і феніта ля комедія.