Міські бої в Сіверодонецьку тривали місяць, але в Лисичанську наші можуть протриматися менше. Русня пише про так звану Сєверодонецьку петлю з купою малих котлів, де, за їхніми словами, може бути найближчим часом вбито або взято в полон 7-9 тисяч наших бійців. У самому тільки Гірському зараз буцімто оточено до 2000 українських військових. На жаль, про котел Гірське-Золоте пишуть тільки українські волонтери, Генштаб мовчить, хоча вже є відео з нашими полоненими. Машовець пише, що повторюється Дебальцеве у великих масштабах...
Ответ длянатальен
2 .3 дома ??,там все под снос.. только ближайшие дома к метро еще более менее но это тоже вопрос времени
У нас 3 квартиры на СС, 2 дома под снос.
Тот, что на СС 1, в нормальном состоянии, почти, хотя и справа и слева сильнейшие прилеты, хоть и крайняя улица к метро.
Ответ дляДаксо
Так, саме мовою сили і вдалося відігнати орду від Києва. А згадайте перші дні, орки уже по Оболоні бігали і давили машини танками.
Але такого плачу як зараз що треба здаватися не було. Пропоную над цим задуматись
А що тут думати? З´вилось багато рос. ботів, що пишуть українською. Це щось новеньке...
Liliana12345• 24 июня 2022
Ответ дляДаксо
Так їдьте до них, їздіть по мосту в Крим і не треба буде вам чекати капітуляції України
Ви не зрозуміли мій пост?)) Ще раз. Міст цілий, люди їздять в Крим. Ферштейн?
Liliana12345• 24 июня 2022
Ответ дляДаксо
Все буде добре з вашою колегою, викрутититься, от побачите.
Та вона вже збирається на ЗУ. Хоч на роботу може влаштується.
Liliana12345• 24 июня 2022
Ответ дляOlgusya
Як ви вже задовбали своїми запитаннями на запитання! Вас 20 чоловік вже запитало, НА ЯКИХ УМОВАХ ви готові до миру з росією?!
Нехай влада вирішує. На те вона й влада.
Irina-5d24• 24 июня 2022
Ответ длянатальен
а чего же ждем?? у нас нет пока таких ракет только рсзо дальнего действия
Так ждем когда появятся, а не сдаваться бежать
Ответ дляKarin 777
Вы такая интересная. У меня большая часть друзей уехала из Донецка,оставив там всё своё имущество, квартиры. Вы пишите,что сейчас у вас нет возможности уехать,т к нет денег,а в 2014 у людей не было выбора. Уезжали от ,,русского мира,, , куда глаза глядят и многие без денег. Государство тоже никак не помогало. Снимали квартиры, как-то выживали. Я Вам искренне сочувствую,но война коснулась многих украинцев гораздо раньше.
я интересная .. но в 2014 году в фирме где работал муж всех желающих например которые выехали устроили на работу по украине за приличные деньги)) и когда их уезжал просто донецк и луганск это одно и колличество людей.. а когда уезжает вся украина разницу понимаете ??и в 2014 году работали все города, а сейчас только киев начинает поднимать голову... западная не в счет, они на заработки в основном ездили ... а сейчас все миллионники без работы так понятнее
Liliana12345• 24 июня 2022
Ответ дляДаксо
З такою позицією вам якраз в рашку і треба. Там добрий царь батюшка рішає за всіх як їм жити.
В нас вже рішав народ...
Ответ дляLiliana12345
То есть если Зеленский скажет: мы отдаем Херсонскую, Запорожскую, разумеется ЛНР и ДНР, а ещё Харьковскую и Одесскую (також же состав ти нужен?) и Раша пока насытилась, но только пока, потому сто на Петербуржском экономическом форуме они рисуют всю Украину в своем составе в виде 5 федеральных округов, то для вас это гуд, нормально?
Влада же вирішила...
Ответ длянатальен
Куди вся Україна виїхала? З 7.5 млн вже повернулося 4.
lenchik maha• 24 июня 2022
Ответ дляБасина
Мене одразу на довічне відправлять, якщо не гірше)) бо мій ФБ - це кладезь порад під назвою ’як опустити рашистів нижче плінтуса жопою на бутилку’)))
Я вже взагалі на розстрільну статтю понаписувала))
Ответ дляИринаКа
я говорю о том что в 2014 уезжали 2 города .. а не вся Украина, и все остальные города спокойно все работали , в отличии от нынешней ситуации ..когда все города остановили свою работу по разным причинам
Соната любви• 24 июня 2022
Ответ дляLiliana12345
В нас вже рішав народ...
как раз благодаря нашему народу, наша страна еще держится, а не сдана рашке со всеми территориями.
Ответ дляДаксо
Якщо пожертвувати, то тисяча солдат не загине?
Хто між війною і позором вибирає останнє, той отримує і те, і інше
Усі розуміють, що сили нерівні. Допомагати не хочуть. То які претензії? Який позор? Я розумію, якби нам усе давали - беріть, тільки воюйте. Я не бачу смисла втрачати стільки кваліфікованих солдат. На паузу. Освоїти ленд-ліз і йти відвойовувати. А не в м´ясорубку всіх кидати