Olgusya• 24 июня 2022

Лисичанськ. Місто оточене з трьох боків

Міські бої в Сіверодонецьку тривали місяць, але в Лисичанську наші можуть протриматися менше. Русня пише про так звану Сєверодонецьку петлю з купою малих котлів, де, за їхніми словами, може бути найближчим часом вбито або взято в полон 7-9 тисяч наших бійців. У самому тільки Гірському зараз буцімто оточено до 2000 українських військових. На жаль, про котел Гірське-Золоте пишуть тільки українські волонтери, Генштаб мовчить, хоча вже є відео з нашими полоненими. Машовець пише, що повторюється Дебальцеве у великих масштабах...
Karamel• 24 июня 2022
Ответ дляДаксо
Якщо пожертвувати, то тисяча солдат не загине?
Хто між війною і позором вибирає останнє, той отримує і те, і інше
Загинуть мільйони українців, але раша ботам це й потрібно.

JR-88• 24 июня 2022
Ответ дляlilu1990
За ці роки можна повністю перейти на стандарти НАТО і іїхню техніку
И кому это нужно будет??
Сейчас это горячая тема, потому есть помощь, через годы это будет обычная ползущая аннексия, до которой никому уже не будет дела.
Незабудка82• 24 июня 2022
Ответ дляЗвёздонька
Кого мы просим? Они 4 месяца делают вид, что они не при чем. Если бы они были против войны, против режима Лукашенко, они бы вышли сейчас . Именно сейчас у них шанс, и нас поддержать, и свергнуть таракана. Он не выдержит протесты внутри страны и поддержку хуйлу в войне против нас. Но они молчат. Работают, едят, живут. Им на нас похер
Беларусь за Россию
zag• 24 июня 2022
Ответ длянатальен
так рассуждают только те кто на себе это не пережил .. а зачем нам... днр и лднр потеряли 8 лет назад все. все прекрасно жили без них 8 лет .. сейчас зачем??? чтобы что???
Зараз ніхто не сунеться в днр, лнр. Зараз намагаються відбити території які віджали після 24.02. А ви я так розумію не в окупації тому вам байдуже на тих людей.
Даксо• 24 июня 2022
Ответ дляlilu1990
Усі розуміють, що сили нерівні. Допомагати не хочуть. То які претензії? Який позор? Я розумію, якби нам усе давали - беріть, тільки воюйте. Я не бачу смисла втрачати стільки кваліфікованих солдат. На паузу. Освоїти ленд-ліз і йти відвойовувати. А не в м´ясорубку всіх кидати
Яку паузу? Рашка погодиться на неї тільки якщо ми пожертвуємо території, а потім накопить сили і полізе на решту. Згадайте чеченські війни, історія дуже часто себе повторює.

Тому або додавлюємо гнидник зараз, або другого шансу може і не бути
Vishtalena• 24 июня 2022
Ответ дляLiliana12345
Зараз проживаєте? Ні? Ось Вам і полегшало. А я й досі проживаю. Я писала про капітуляцію? Де?
Вы ж писали в своей самой первой теме, что выехали заграницу!!! Бан!!!
lilu1990• 24 июня 2022
Ответ дляJR-88
И кому это нужно будет??
Це гаряча тема на роки. Зараз Україна за всіх відбувається. Росія буде шукати собі нову жертву. Нехай країни НАТО вступають у війну, тодісили будуть рівні. А так... Це самогубство
ИринаКа• 24 июня 2022
Ответ дляlilu1990
Як добре, що ви ні до політики, ні до армії не маєте відношення, бо світ вже б забув, де на карті колись була Україна
ИринаКа• 24 июня 2022
Ответ дляlilu1990

lilu1990• 24 июня 2022
Ответ дляДаксо

Тааак легко говорити - додавлюємо. Своїми силами ми не додавимо. Нехай би НАТО уже піднімало свою сраку.тоді б додавили. Усе зробити, щоб світ побачив, що нас кинули, просто кинули.
lilu1990• 24 июня 2022
Ответ дляVishtalena
Так, виїхала, але рідні мої воюють. І це я теж писала.
Даксо• 24 июня 2022
Ответ дляlilu1990
Ще одна, скільки їх воює у вас, штук 6?)
ИринаКа• 24 июня 2022
Ответ дляlilu1990
Ой мля))) так ви з тих самих пізд..х біженців.
JR-88• 24 июня 2022
Ответ дляlilu1990
Я так не считаю.
И нет, это уже переползло со всех первых страниц все мировых сми куда-то ближе к периферии.
Если страны НАТО вступят - это будут не равные силы, а где-то собака и блоха на ее теле, если мы о конвенциональном вооружении, потому красная кнопка может быть нажата.
lilu1990• 24 июня 2022
Ответ дляИринаКа
Не забув би. У мене одне питання: чому за всіх відбувається Україна?чому ми маємо додавити те, що загрожує всій Європі, ане тільки нам?
Liliana12345• 24 июня 2022
Ответ дляVishtalena
Де я писала про виїзд за кордон?
lilu1990• 24 июня 2022
Ответ дляИринаКа
Я дивлюсь тут, з середини, як живуть люди, не підозрюючи про жахи війни. В Європі. І у мене питання: якого хєра? Наші умирають за те, щоб ви могли спокійно жити у своїх європах?
Vishtalena• 24 июня 2022
Ответ дляLiliana12345
Де я писала про виїзд за кордон?
JR-88• 24 июня 2022
Ответ дляlilu1990
А чем наши воюют?
Своим оружием, когда проваливали все оборонные заказы все 8 лет?
Я вообще не понимаю вашего пессимизма...Северодонецк должны были захватить к 12 июня по планам, наши выжали максимум возможного.

lilu1990• 24 июня 2022
Ответ дляДаксо
Я вже не раз писала, скільки і де воюють.
Liliana12345• 24 июня 2022
Ответ дляVishtalena
фото
Так а де вказано, що за кордон?
zag• 24 июня 2022
Ответ длянатальен
почему крайность?? вы как то ощутили потери луганска ?? или донецка за 8 лет??... там все уже промыто до костей пропагандой ..... а из за этого нас тоже скоро не станет... как города ..не нужны нам восстановления потом !!! кому? , для кого ?
Так це не крайність, це те на яких умовах закінчиться війна, на якийсь час. 8 років тому віддали Луганск, Донецьк, але цього виявилося замало. Так і далі поки всю Україну не захапає не вгомониться. Так і будем по частинці віддавати?
Даксо• 24 июня 2022
Ответ дляlilu1990
Якби нас кинули, то України уже може б в не було. Я тут уже приводила приклад зі снарядами, у нас правда не було чим бити орка в один момент. По секрету кажуть, що кожен 4й снаряд у нас зараз із Болгарії, країни члена НАТО. А тут на днях ще Румунія перезапустила у себе виробництво радянських 152мм припасів, явно не для себе.
От уже кинули так кинули.
nata575757• 24 июня 2022
Ответ дляБасина
Ні, капітуляція - це просити, як вам дуже хочеться.
Нема з ким там домовлятись. Росіяни вбивають, гвалтують, всяко знущаються над нашим народом...
Ruovet• 24 июня 2022
Ответ дляnightwoman
Вы хотите услышать ´мы капиутлируем и сдаём Украину по границу с Польшей´?
Ну цель спецоперации не достигнута, это громко сказано уже и не раз. За Киевом придут ещё, тем более что Украина от НАТО теперь не отстанет.
Такое позорное последнее предложение... Типа мужик сказал тебе, чтоб ты вообще ни на что с ним никогда не рассчитывала, а ты за ним бежишь, спотыкаешься, и кричишь, что все равно не отстанешь.
lilu1990• 24 июня 2022
Ответ дляДаксо
От уже кинули так кинули.
Я зараз бачу як за кордоном різко міняються настрої щодо допомоги Україні. І мене це дуже бісить. За кого помирають наші хлопці?
JR-88• 24 июня 2022
Ответ дляnata575757
Я вообще не понимаю, о чем договариваться...
Если бы цель была невступление Украины в НАТО, например, можно было принять нейтральный статус, это не так критично.
Но они открыто говорят, что Украины быть на должно. Как договориться с маньяком, который хочет тебя убить?
Плюс кто в условиях таких позорных договоренностей будет помогать восстанавливать разрушенное? Так и будем жить на руинах?
lilu1990• 24 июня 2022
Ответ дляДаксо
От уже кинули так кинули.
У Варшаві кожного тижня дискотека для українців блять, 20 злотих вхід. Жопами трясуть. Краще б ті гроші армії перевели. Поляки уже плюються від наших. Співчуття все менше. Більше зневаги.
Даксо• 24 июня 2022
Ответ дляlilu1990
От саме тому і треба прагнути до НАТО чи подібного беспекового альянсу, де за нас будуть впрягатися інші. А зараз кожен справжній українець, і не тільки той, хто на фронті бореться за право існування держави Україна.
Не ми цю війну почали і для нас вона це питання виживання.
lilu1990• 24 июня 2022
Ответ дляДаксо
Фінляндія пожертвувала територіями. В точно такій же ситуації