Міські бої в Сіверодонецьку тривали місяць, але в Лисичанську наші можуть протриматися менше. Русня пише про так звану Сєверодонецьку петлю з купою малих котлів, де, за їхніми словами, може бути найближчим часом вбито або взято в полон 7-9 тисяч наших бійців. У самому тільки Гірському зараз буцімто оточено до 2000 українських військових. На жаль, про котел Гірське-Золоте пишуть тільки українські волонтери, Генштаб мовчить, хоча вже є відео з нашими полоненими. Машовець пише, що повторюється Дебальцеве у великих масштабах...
Ответ дляlilu1990
У Варшаві кожного тижня дискотека для українців блять, 20 злотих вхід. Жопами трясуть. Краще б ті гроші армії перевели. Поляки уже плюються від наших. Співчуття все менше. Більше зневаги.
Від наших і наші також плюються, у нас є люди специфічні, а зважаючи, що виїхали в основному самі наглі, то може хоч в Європі трохи цивілізуються, хоча на це також мало надії
Ответ дляlilu1990
Я зараз бачу як за кордоном різко міняються настрої щодо допомоги Україні. І мене це дуже бісить. За кого помирають наші хлопці?
Где меняются и как именно?
За кого помирають?
За свой народ и будущее своей страны, наверное.
Это мы считаем, что Украина борется за всех.
Отчасти это справедливо для Польши, Прибалтики и Молдовы, возможно, Кавказа. То есть страны, в которые Раша с большой долей вероятности поет дальше.
Какие-нибудь западные европейцы угрозы для себя не видели и не видят, а украинцам хотят помогать (по опросам это именно так, 70-75%) чисто из симпатий и сострадания.
За кого помирають?
Ответ дляНезабудка82
Беларусь за Россию
И всегда за нее были, всегда делали акцент, чтоб их с украинцами не сравнивали, что у них все другое, и народ, и Майдан.
А наши лохи пресмыкающиеся что во время их заварушек прям поддерживали с распростертой ж..пой, что до сих пор продолжают унижаться, уже даже и перед белорусами
Типа прогнись перед кем-то, похвали, и с тобой станут дружить? Да фиг вы угадали, только презирать будут ещё больше.
Только себя нужно любить и уважать, относиться критично ко всем - и к западным *друзьям*, и к белорусам.
Я вообще за то, чтоб всех ненавидеть) и 10 раз подумать, заслужил ли кто, чтоб я его хвалила
Ответ дляДаксо
Яку паузу? Рашка погодиться на неї тільки якщо ми пожертвуємо території, а потім накопить сили і полізе на решту. Згадайте чеченські війни, історія дуже часто себе повторює.
Тому або додавлюємо гнидник зараз, або другого шансу може і не бути
Удалено администрацией...
Ответ дляRuovet
Потому что Европе и США так выгоднее и дешевле.
Дешевше? Вся та логістика, можливість втрати зброю при бомбардуванні, переучування. Їм дешевше своїми крутими хісмарсами з професійним екіпажем, уже тренованим, шмальнути по центрам прийняття рішень, авіабазам і т.д.
Ответ дляJR-88
Где меняются и как именно?
За кого помирають?
Яке майбутнє у країни з вдовами і сиротами? Я не за капітуляцію. Я за справедливість. У Європи хворий сусід, а стримувати його повинні ми одні. І хай Німеччина не заблуждається: можем павтаріть і на Берлін - це їм посил. То хвора нація, якій замість високих пенсій треба перемоги
Ответ дляlilu1990
При чому тут Європа, Путін не проти Європи пішов. Те, як вони зараз нам допомагають це уже чудо, но яке до війни ніхто не сподівався.
Згадайте котел під Іловайськом, що робила Європа тоді? А зараз допомагають, а тому числі і економічно. Ви як біженець це точно повинні були побачити
Ответ дляlilu1990
Ну они же видят способности Раши, которые вас почему-то впечатляют, и это их успокаивает.
Ответ дляДаксо
.у мене таке враження, що Європі біженці дуже вигідні. Дуже. Уже читаю статті в британських виданнях: прибулі можуть закрити діри в сфері опіки за старими і т.д. і вони таки закривають!
Ответ дляДаксо
Ещё не вечер. И в Европе это понимают прекрасно
Ответ дляlilu1990
І що буде, на вашу думку?
Если не станет Украины - в Европе будет то, что с Украиной сегодня, вот что будет.
Это равносильно что помогать тушить сарай соседа, стоящий в метре от твоего особняка.
Вроде как ты весь и благородный, но всем понятно, зачем ты это делаешь.
Ответ дляlizaz
Так і я про це. Якщо віддати будь-яку територію, то вони звідти полізуть далі на нові території
Чесно, людей жаль дуже, але вирішити розмовою їх вихід з країни неможливо
А что делать людям, которые под обстрелами. Говорят- эвакуируйтесь,. Куда? Снимать квартиру по 25тыс, при том, что сейчас мноние без работы? Гос не может обещаные 6500 заплатить...Вот где людям жить,? На вокзалах?
Ответ дляiroman
Девочки, ну вот смотрите, предварительно договорились же о чем-то тогда на турецких переговорах, что Подоляк заявил о паре недель на подготовку всех документов и мол будет прекращение огня, встреча президентов и т.п. До нас тогда по существу доходили только слухи относительно результатов тех переговоров, но делаю вывод, что таки были найдены какие-то точки соприкосновения и позиция Украины в то время была довольно сильной. Вот сейчас она слабее, на мой взгляд(
Вспомните, кто приехал к нам потом и риторика сразу поменялась
Ответ дляLekaCH80
Де ви такі ціни на оренду берете?
А взагалі, якщо обирати між життям на вокзалі (у спортзалі/комуналці/пансионаті і т.ін) і високими шансами загинути під обстрілами, я б обрала життя.
Liliana12345• 24 июня 2022
Ответ дляiroman
Дуже хотілося б побачити записи усіх переговорів, якщо ті записи були. Особливо ті, після яких росія прийняла рішення про відведення військ з Київської та Чернігівської областей. Як це вдалося...Про що йшла мова? Бо я тільки встигла подивитися коментарі тієї сторони про зазначене. Люди повинні знати, про що йдеться мова у перемовинах, як хто задає питання, відповідає, реагує.