Міські бої в Сіверодонецьку тривали місяць, але в Лисичанську наші можуть протриматися менше. Русня пише про так звану Сєверодонецьку петлю з купою малих котлів, де, за їхніми словами, може бути найближчим часом вбито або взято в полон 7-9 тисяч наших бійців. У самому тільки Гірському зараз буцімто оточено до 2000 українських військових. На жаль, про котел Гірське-Золоте пишуть тільки українські волонтери, Генштаб мовчить, хоча вже є відео з нашими полоненими. Машовець пише, що повторюється Дебальцеве у великих масштабах...
lenchik maha• 24 июня 2022
Ответ дляКудряшкина
ага, примерно, как экстрадиция в плен
Значение слова экстрадиция сначала погугли
Liliana12345• 24 июня 2022
Ответ дляOlgusya
Переговори з рашкою можливі тільки на її умовах! А це капітуляція (відмова від усіх захоплених нею територій).
Коли відійшли від Києва також про нашу капітуляцію були переговори напередодні?
Ответ дляLiliana12345
Так, обов´язкова умова. Бо в кого над головою не пролітає, тот не зрозуміє і буде кричати ’до останнього’. І в мене родичі, друзі, сусіди, навіть колеги в ЗСУ . Є загиблі. Я кажу про капітуляцію чи про саме переговори?
В мене майже 2 місяці над головою пролітало. Так, просити - це капітуяція, бо не на наших умовах.
Black Umbrella• 24 июня 2022
Ответ дляLiliana12345
Хорошо живется?
Лучше, чем троллю с недавней регистрацией.
Liliana12345• 24 июня 2022
Ответ дляБасина
А зараз літає?
Ответ дляLiliana12345
Під Києвом їм не було сенсу залишатись, тому що вони залишились без хорошого забезпечення і поступово би їх розбили. Причому тут переговори? Чи ви про казковий ’жест доброї волі від рашки’?
lenchik maha• 24 июня 2022
Ответ дляLiliana12345
Вже писали сто раз...
А вони шо? Кажуть , підіть на порадницю, там запитайте?
Звёздонька• 24 июня 2022
Ответ дляMasushki2
милые и дорогие партизаны Беларуси ,просим отреагировать
Кого мы просим? Они 4 месяца делают вид, что они не при чем. Если бы они были против войны, против режима Лукашенко, они бы вышли сейчас . Именно сейчас у них шанс, и нас поддержать, и свергнуть таракана. Он не выдержит протесты внутри страны и поддержку хуйлу в войне против нас. Но они молчат. Работают, едят, живут. Им на нас похер
Liliana12345• 24 июня 2022
Ответ дляBlack Umbrella
Чому троль? Я кажу про зраду якусь, чи про капітуляцію? Ви в Україні зараз? Ракети літають над головою?
Ответ дляLiliana12345
Скажіть чесно, звідки ви пишете. Бо поки що ганяєте російські наративи. Лавров теж казав, що відійшли з-під Києва, бо так домовилися. Ні з ким вони про це не домовлялися!
Звёздонька• 24 июня 2022
Ответ длянова_Я
Жданов ще недавно ж говорив ( Лисичанск захватить невозможно, он так расположен, типа на высоком берегу, и это как неприступная крепость
Его можно обойти, что сейчас и делают с трёх сторон.
Liliana12345• 24 июня 2022
Ответ дляOlgusya
Харків. І ми теж хочемо жити.
Black Umbrella• 24 июня 2022
Ответ дляLiliana12345
Ехать договариваться - это капитуляция.
Какие сейчас мы имеем рычаги давления на парашу?
Никаких.
А они на нас - очень много всяких.
Куда ехать?
Никаких.
А они на нас - очень много всяких.
Куда ехать?
Liliana12345• 24 июня 2022
Ответ дляBlack Umbrella
Ехать договариваться - это капитуляция.
Никаких.
А они на нас - очень много всяких.
Куда ехать?
Никаких.
А они на нас - очень много всяких.
Куда ехать?
Який вихід?
sportyplace• 24 июня 2022
Ответ дляLiliana12345
То нам усім вимерти?
Ні, давайте просто Харків або ще якесь місто віддамо, ну а шо, хоч не помрем...
Black Umbrella• 24 июня 2022
Ответ дляLiliana12345
Який вихід?
У нас 2 варианта - или продолжать воевать или сдавать страну кацапу. Альтернатив нет вообще никаких.
Galyna1211• 24 июня 2022
Ответ дляБасина
Не знаю за волонтерів, але Карась каже, що Гірське і Золоте хлопці залишили.
Гірське ще позавчора. Моя подруга з Гірського (зараз в Київі з сім´єю) написала, що вона тепер безхатченко. Бо орки вивісили свій прапор, а їх дім розбомбили.
Ответ дляValli-valli
З моєї чотири, було пять, одного вже поховали. А два дні тому, інший прощався і на звязок ще не вийшов. А ще сказав одним словом, нам піз’’’ц. І наші не перемагають, а кожного дня відступають, тому зупинити цей жах треба сьогодні
Коли ви пишете ’зупинити цей жах’, ви маєте на увазі, що ваші, близькі, які воюють, мають здатися в полон з перспективою опинитися в днр-лнр, в яких взагалі жодні закони не діють?
Black Umbrella• 24 июня 2022
Ответ дляКонфет04ка
Удалено администрацией...
При чем тут ума больше? Вы не понимаете, что на публичный, посещаемый активно форум засылаются кацапские тролли? И старый аккаунт найти гораздо сложнее (его надо взломать как минимум), чем зарегить новый и сеять тут х-ню про капитуляцию.