Міські бої в Сіверодонецьку тривали місяць, але в Лисичанську наші можуть протриматися менше. Русня пише про так звану Сєверодонецьку петлю з купою малих котлів, де, за їхніми словами, може бути найближчим часом вбито або взято в полон 7-9 тисяч наших бійців. У самому тільки Гірському зараз буцімто оточено до 2000 українських військових. На жаль, про котел Гірське-Золоте пишуть тільки українські волонтери, Генштаб мовчить, хоча вже є відео з нашими полоненими. Машовець пише, що повторюється Дебальцеве у великих масштабах...
Valli-valli• 24 июня 2022
Ответ дляfrolik
Коли ви пишете ’зупинити цей жах’, ви маєте на увазі, що ваші, близькі, які воюють, мають здатися в полон з перспективою опинитися в днр-лнр, в яких взагалі жодні закони не діють?
мова інша про політиків, яким варто зайнятися тим.за що ім платять і сідати за стіл переговорів. Якщо відписуєте. то читайте кому і про що.
Конфет04ка• 24 июня 2022
Ответ дляBlack Umbrella
При чем тут ума больше? Вы не понимаете, что на публичный, посещаемый активно форум засылаются кацапские тролли? И старый аккаунт найти гораздо сложнее (его надо взломать как минимум), чем зарегить новый и сеять тут х-ню про капитуляцию.
Так аппелируйте фактами, а не ’ты ба, та у нее ещё и регистрация месяц назад’.
Ответ дляValli-valli
З моєї чотири, було пять, одного вже поховали. А два дні тому, інший прощався і на звязок ще не вийшов. А ще сказав одним словом, нам піз’’’ц. І наші не перемагають, а кожного дня відступають, тому зупинити цей жах треба сьогодні
Яким чином зупинити? Якщо їхати просити щось у росії то є велика ймовірність, що ті четверо з вашої родини у майбутньому будуть воювати десь у сирії або Бог зна де під прапорами росії, як зараз чоловіки длнр воюють на нашій території.
Black Umbrella• 24 июня 2022
Ответ дляКонфет04ка
ФАКТ: аккаунт со свежей регистрацией распространяет кацапские нарративы.
Вы можете оспорить этот факт?
Valli-valli• 24 июня 2022
Ответ дляzag
у живих буде шанс, у мертвих ні, тому я за переговори і мирний договір.
Ответ дляOlgusya
Воювати. Що ми і робимо
До останнього українця? Хто потім заселить наші землі, якщо вони для нас, а нас не буде? я вважаю що весь світ повинен відкласти всі свої справи і шукати вихід з цього, стільки смертей і руйнувань, а скільки ще буде . Я не знаю як, но треба шукати шлях все це припинити, розумію, що на поступки йти не можливо, но і стерти країну теж не вихід.
Кудряшкина• 24 июня 2022
Ответ дляlenchik maha
Значение слова экстрадиция сначала погугли
Удалено администрацией...
Valli-valli• 24 июня 2022
Ответ дляЯся222
8 лет договаривались и к чему это привело?
Не погоджуюсь. 8 років було часу. щось змінити і знайти якісь компроміс,щоб уникнути цієї війни, але цей час благополучно просрало наше керівництво.
Ответ дляBlack Umbrella
Иногда доходит до маразма!
Меня, например, обвинили в том, что у меня нулевой рейтинг.
Я оказалась Тиролем только потому, что тут ничего не продавала и не покупала)
Valli-valli• 24 июня 2022
Ответ дляДаксо
Так ви же наче не на фронті, залишитесь живою і так:) а рідні ваші з такою риторикою теж явно не на донбасі
Ви явно помиляєтесь.
Liliana12345• 24 июня 2022
Ответ дляBlack Umbrella
Де написано про капітуляцію?
Valli-valli• 24 июня 2022
Ответ дляЯся222
А с чего вы взяли, что был шанс ее избежать?
Був. І чим довше триває війна,тим більше виглядає ,що це комусь на руку. А людські життя, це так, неважливо.
Valli-valli• 24 июня 2022
Ответ дляЯся222
Вы откуда это знаете? Хотя был шанс, наверное, плясать под дудку россии всю жизнь.
Повірте,знаю. Вас не переконаю, в вас своя думка в мене своя.
Valli-valli• 24 июня 2022
Ответ дляfrolik
Щось не стикується. Інформація про відступ була ще вчора, а про котел рф оголосила сьогодні.
Ви моніторите рос.сайти? Про котел писали вчора навіть тут, правда тему видалили відразу.
Valli-valli• 24 июня 2022
Ответ дляДаксо
І кому на руку війна? Дайте угадаю - американцям?) знайомим душком кацапчатини повіяло
Удалено администрацией...